Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Poruchy erekcie 1. časť – mierne, ale nedostatočné stoporenie penisu

1/52/53/54/55/5 (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Poruchy erekcie môžeme v závislosti od ich charakteristiky rozdeliť do niekoľkých stupňov. V súčasnej dobe sa tento problém skutočne stupňuje a už postihuje aj tridsiatnikov. Lekári sa zhodujú na tom, že 90 % mužov sa do 40 rokov stredne s nejakým problémom poruchy erekcie. S postupom veku sa ich počet ešte zvyšuje. Problém s erekciou u mladého muža nie je ani dnes výnimkou.

poruchy erekcie 1

 

Problém s erekciou vyrieši lekár – kedy má zmysel ho navštíviť?

Pokiaľ sa v poslednom polroku u vás objavil problém s erekciou asi pri každom desiatom pohlavnom styku, musíte prehodnotiť svoj životný štýl a možno aj staviť na určité prípravky na erekciu. To je odpoveď na otázku, ako menšie problémy s erekciou vyriešiť svojpomocne. Ak si konečne pripustíte, že máte problém s erekciou, môžete ho začať riešiť.

Akonáhle neúspešne skončí každý štvrtý sexuálny styk alebo sa problém s udržaním erekcie objaví ešte častejšie, je to dôvod na návštevu lekára, ktorý vám poradí, ako vyriešiť váš problém s erekciou. Liečba slabej erekcie by mala vždy prebehnúť čo najskôr. Nič neodkladajte na neskôr. Existujú rôzne typy porúch erekcie, s ktorými sa môžete stretnúť. Pozrime sa, kedy môže byť problém s erekciou príčinou problémov a zistime, ako ho liečiť.

TU SA DOČÍTATE, ako presne prebieha preventívna prehliadka u urológa.

 

Aká erekcia sa už považuje za slabú a nedostatočnú? 

Ak ide o obmedzenie schopnosti erekcie, keď v situácii, v ktorej už by sa mala erekcia dostaviť, no z nejakého dôvodu sa tak nestane, ide o začiatok problémov s erekciou. Vôbec to nesúvisí s nutnosťou dlhšej erotickej predohry. Slabá erekcia je stav, kedy je váš penis pevný, ale nie dostatočne na prienik. Cítite síce vzrušenie, no penis vás proste neposlúcha a nechce dostatočne stvrdnúť.

S pribúdajúcim vekom sa mení vzrušivosť a dosiahnutie erekcie môže trvať dlhšiu dobu. Pokiaľ si ju udržíte v požadovanej kvalite a po celú dobu sexuálneho styku, nejde o poruchu, ale o zníženie citlivosti. Po úprave životného štýlu sa dá slabá erekcia celkom jednoducho riešiť.

 

Aké príčiny môžu za oslabenie erekcie? 

Môže to byť súbor vplyvov, kedy je slabá erekcia ovplyvnená psychikou a nízkou hladinou testosterónu. Nezdravý životný štýl, zlá strava, fajčenie, alkohol a nedostatok pohybu – to všetko sú najčastejšie príčiny slabej erekcie.

V túto chvíľu asi ešte úplne nie je čas na operatívne riešenie. K týmto zákrokom sa pristupuje až v tých najťažších prípadoch.

 

Prírodná liečba slabej erekcie

Prírodná liečba slabej erekcie spočíva najmä v zmene životného štýlu. Zanechať fajčenie, obmedziť alkohol, namiesto fastfoodu sa zdravšie stravovať, zapojiť čo najviac zeleniny, ovocia a bielkovín a v neposlednom rade sa stravovať pravidelne a striedmo. Ruka v ruke ide aj pravidelná fyzická aktivita. Bez nej to proste nejde. Podporuje tvorbu testosterónu. Problém s erekciou u mladého aj staršieho muža sa dá dobre vyriešiť zmenou životného štýlu.

Odporúčame sa zamerať aj na známe kegelové cviky a prekrvujúci Jelqing. Spojenie metód prináša lepšie výsledky a fungovanie erekcie. Ak hľadáte vhodné potravinové doplnky a veľkopredajné lieky na podporu erekcie, problém s erekciou dobre vyriešia produkty, ktoré obsahujú nasledujúce zložky:

Ak si potrebujete pri erekcii prilepšiť, hľadajte prípravky s obsahom týchto bylín a ideálne s dlhodobým dávkovaním. 

 

Mierne, no nedostatočné stoporenie penisu

Ďalším typom poruchy je nedostatočné stoporenie penisu. Ide o častý problém. Pri tomto type problémov cítite vzrušenie, no váš penis proste nie je dostatočne tvrdý. Len sa akosi mierne zväčší, mierne stuhne, no hore ho nedostanete ani pri veľkom vzrušení.

Penis je síce dostatočne tvrdý na prienik, no nie je tvrdý úplne. Tento stav si vaša partnerka možno všimne ešte skôr ako vy, no určite nebude spokojná. Mäkký penis nedráždi vagínu a žena zo sexu nič nemá.

 

Ako si poradiť s nedostatočne stoporeným penisom?

Nedostatočne stoporený penis môže mať viac príčin. Väčšinou ide o dôsledok stresu, pracovného vyťaženia alebo menšie vzrušenia v dlhodobom vzťahu. Pokojne môže ísť o vyššie uvedený zlý životný štýl a nedostatok pohybu, môže ísť o príznak starnutia, no môže predznamenávať aj určitú chorobu. Môže ísť o nedostatočné prekrvenie. To je vždy potrebné riešiť už od začiatku a navštíviť lekára. Problém s erekciou u muža v podobe nedostatočnej erekcie sa dá napraviť, ak s nápravou začnete.

TU SA DOČÍTATE, aký vplyv má na erekciu rozhodená psychika, stres a úzkosť.

 

Liečba nedostatočne stoporeného penisu

V zdravom tele zdravý duch. Pohyb, vyvážená a pravidelná strava, vynechanie cigariet a alkoholu dokáže divy rovnako ako pravidelná súlož alebo masturbácia. Na mieste sú kegelové cviky a jelquing. Určite zapojte aj prípravky s vyššie uvedenými podpornými látkami. Častokrát za to môže váš životný štýl.

PROBLÉM S NÁZVOM ANDROPAUZA vás oberie o erekciu, testosterón a urobí z vás ufrflaného deda. Ako sa pred andropauzou brániť?

 

Problémy s udržaním erekcie

Ďalším typom poruchy s erekciou sú problémy s jej udržaním. V tomto prípade síce stoporenie penisu dosiahnete, no ešte počas sexuálneho styku začnete cítiť jej opadávanie. Možno bude potrebné sexuálny styk aj prerušiť. Ak sa vám to stáva opakovane, je čas na prehodnotenie životného štýlu a tiež čas zájsť si k lekárovi, aby zistil, či ide o psychický problém s erekciou alebo o niečo závažnejšie.

 

Ako na problémy s udržaním erekcie?

Porucha erekcie postihuje najmä mladších mužov a je spojená so stresom a psychickým vyťažením. To môžete pociťovať v práci aj doma. Niekedy za to môže i nespútaný nočný život, nedostatok spánku a absencia pohybu.

Môže sa prejavovať ako dôsledok fyzickej únavy, a to aj v prípade, že už ste mali za deň niekoľko pohlavných stykov. Život nie je iba o sexe. Zájdite si do posilňovne a začnite vyplavovať endorfíny aj iným spôsobom. Zlepší sa aj vaša erekcia. Psychický problém s erekciou býva bežný. Medzi psychické príčiny poruchy erekcie patria:

NA ČO NEZABUDNÚŤ: Ak mozog vyhodnotí, že ste v strese a v strachu, bude telo podvedome pripravovať na útek. V takomto stave mysle je sex a erekcia druhoradá. Musíte sa na sex adekvátne naladiť a nemyslieť na stresové faktory. Iba vtedy bude mozog v pokoji a zameria sa na pumpovanie krvi do penisu. 

 

Ako udržať erekciu dlhšie?

Pokiaľ sa vám nepodarí zmierniť stres, začnite to riešiť s odborníkmi. Každopádne zájdite aj k lekárovi, nech vylúčite nejakú vážnejšiu príčinu. Z bludného kruhu sa veľmi ťažko vystupuje. Neustále sa môžu prehlbovať aj psychické problémy.

Problém s udržaním erekcie je potrebné riešiť čo najskôr. Je potrebné zmeniť vyššie popísaný životný štýl a podporiť erekciu aj voľne dostupnými bylinnými prípravkami a doplnkami stravy.

 

7 NAJČÍTANEJŠÍCH ČLÁNKOV O PROBLÉMOCH S EREKCIOU A METÓDACH ZLEPŠENIA

Erekcia slabne vekom, ale hlavne kvôli rôznym chorobám a neduhom, ktoré život muža sprevádzajú. Najčastejšie vás zaujíma, prečo erekcia slabne a ako je možné posilniť ju, ideálne prirodzene a bez liekov. Tieto články o erekcii pomáhajú čitateľom najviac.
Ako konečne vybrať účinný a bezpečný doplnok na erekciu, ktorý pomôže?
Steroidy oslabia vašu erekciu, celý organizmus aj plodnosť
Dôchodcovia a erekcia – čo všetko sa dá ešte stihnúť?
Cukrovka a erekcia – rozlúčia sa diabetici so sexom?
Lieky, generiká a doplnky na erekciu – hlavné rozdiely
Poruchy erekcie 1. časť – mierne, ale nedostatočné stoporenie penisu
Podpora erekcie, 2. ČASŤ – 25 príčin oslabenia erekcie a mäknutia penisu

 

Poruchy erekcie 2. časť - žiadna alebo dlhotrvajúca a boľavá erekcia
Lieky na podporu erekcie - čo lekár predpíše najčastejšie a aké sú riziká?
Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze