Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Ako Vimax funguje?

cover-jak-funguje

5 hlavných účinkov doplnku Vimax

Spevnenie penisu

Zlepšenie erekce

Predĺženie styku

Zlepšuje prežitok

Zvyšuje chuť na sex

Ako Vimax zmení váš penis?

Penis tvoria tri toporivé telesá, ktoré sa pri vzrušení naplnia krvou a spôsobia tak erekciu. Tieto toporivé telesá však majú obmedzenú kapacitu krvi, ktorú sú schopné poňať. Kapacita sa vekom znižuje. Tento fakt limituje dĺžku a mohutnosť penisu pri erekcii.

Mnohé testy a výskumy preukázali, že jedinou bezpečnou možnosťou, ako spevniť penis bez chirurgického zákroku, je zväčšenie kapacity toporivých telies.

Väčšia kapacita znamená, že sa do toporivých telies penisu dostane viac krvi a penis je pri erekcii dlhší a mohutnejší.

Práve tento poznatok využila kanadská firma, ktorá pri výrobe Vimaxu použila prírodné látky a extrakty, ktoré pomáhajú rozširovať cievy a všeobecne podporujú obehový systém v ľudskom tele. Pri pravidelnom užívaní doplnku Vimax zvýšite kapacitu toporivých telies vo vašom penise a počas krátkeho obdobia sami zistíte, že váš penis je skutočne objemnejší.

Ako Vimax pomáha predĺžiť styk?

Pri účinnej liečbe predčasnej ejakulácie sa používajú listy kukučiny (Cuscutae seed). Tie sú súčasťou Vimaxu a pomáhajú oddialiť ejakuláciu, predĺžiť pohlavný styk a zintenzívniť pôžitok zo sexu.

Ako zväčšuje pôžitok zo sexu?

Vďaka prekrvujúcemu efektu Vimaxu sa stáva váš penis a celé vaše telo oveľa citlivejším. Aj letmé dotyky sú pre vás oveľa vzrušujúcejšie ako kedysi. Vaše telo do mozgu vysiela viac zmyslových signálov a zvyšuje tak pôžitok a prežívanie milostného aktu.

Vimax navyše obsahuje extrakt ginka dvojlaločného, ktoré podporuje váš centrálny nervový systém, vďaka čomu vnímate dotyky a impulzy pri sexe oveľa silnejšie.

Väčšia chuť na sex

Vimax obsahuje látky, ktoré pôsobia ako účinné afrodiziaká. Pri pravidelnom užívaní Vimaxu veľmi skoro zistíte, že zrazu máte väčšiu chuť na intímne chvíle s vašou partnerkou. Aj keď ste mali náročnejší deň v práci alebo ste prišli domov z posilňovne, pri pohľade na vašu ženu vás potešia hriešne myšlienky. A vďaka Vimaxu vám nič nebude brániť ich zrealizovať.

 jak-funguje-image-1

jak-funguje-image-2

 

jak-vimax-funguje
cover-jak-funguje
Doprava po celej SR ZADARMO
Diskrétne balenie a doručenie
60 denný garancia na vrátenie peňazí
Osobný odber v Prahe