Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Často sa nás pýtate

cover-faq

Účinky

Existuje nejaký spôsob, ktorým môžem účinok Vimaxu znásobiť?
Ideálnym spôsobom na zvýšenie účinkov je pripojiť k užívaniu niektorý z cvikov na posilnenie penisu, ktorý si jednoducho vyhľadáte na internete. Napríklad Kegelove cviky, jelqing a podobne.
O koľko sa mi s Vimaxom zväčší penis?
Nedá sa to takto povedať. Každé telo je individuálne. Pokiaľ sa však stretnete s tvrdením, že iný prípravok spôsobil nárast 5, 6 alebo viac centimetrov, ide s najväčšou pravdepodobnosťou o klamstvo. Takým prípravkom sa vyhnite. Ľudské telo má svoje maximá, ktoré sa nedajú prekročiť.
Po akom dlhom období užívania zaznamenám prvé výsledky?
Výrobca uvádza, že prvé výsledky je možné spozorovať cca po mesačnom období užívania Zákazníci však často tvrdia, že citeľné posilnenie penisu a predĺženie výdrže zaznamenali už po pár dňoch. Upozorňujeme však, že každý človek je iný a každého bude Vimax ovplyvňovať po inom období užívania. Viac sa o výsledkoch dozviete v sekcii Výsledky.
Je Vimax skutočne taký účinný, ako tvrdia reklamy?
Výrobcom vedené štatistiky skutočne neklamú, dôkazom sú samotní zákazníci, ktorí si Vimax pochvaľujú a neustále sa k nemu vracajú. Zároveň sa na základe odporúčaní objavujú noví zákazníci, čo jednoznačne svedčí o účinnosti prípravku.
Dá sa Vimax v prípade nespokojnosti vrátiť?
Veríme, že k tejto možnosti nedôjde. Ale pokiaľ by ste chceli, neporušené balenie je možné zaslať na adresu spoločnosti a peniaze vám budú v pomernej čiastke vrátené.
Dá sa Vimax zohnať aj inde ako cez e-shop? V lekárni, v obchode...
Bohužiaľ nie. Ide o marketingovú stratégiu výrobcu, takže sa dá zohnať iba cez internet alebo pri osobnom odbere.
Akú mám istotu, že Vimax, ktorý predávate, je skutočne kanadským originálom?
Ako dôkaz slúži certifikát udelený spoločnosťou eMarkest s. r. o., ktorá sa tak stala jediným certifikovaným distribútorom Vimaxu na území Českej republiky. Originál certifikátu je uložený v sídle spoločnosti a jeho kópiu nájdete na našej stránke TU.
Je to bezpečné? Nemá Vimax nežiadúce účinky?
Vimax má za sebou dôkladné testovanie, ktoré nepreukázalo žiadne nebezpečenstvo pre mužské telo. Potvrdzujú to nielen štúdie, ale tiež viac ako milión mužov, ktorí ho užívali či užívajú. V ojedinelých prípadoch môžu byť zaznamenané mierne bolesti hlavy, kŕče v žalúdku a búšenie srdca. Pokiaľ by ste spozorovali na sebe negatívne účinky, nepokračujte v užívaní a kontaktujte nás.

Složení

Obsahuje Vimax nejaké alergény?
Nie. Vimax neobsahuje žiadny z uvedených alergénov v štandardnej tabuľke alergénov (napr. orechy, mliečne výrobky, lepok, atď...)
Obsahuje Vimax nejaké nepovolené látky?
Túto otázku si kladie celý rad športovcov, ktorí musia podstupovať krvné testy. Odpoveď znie: NIE. Vimax žiadne také látky neobsahuje.
Je Vimax skutočne prírodný?
Áno. Vimax obsahuje iba prírodné výťažky (extrakty) z rôznych bylín (napr. ženšen, korenie, ginko biloba, atď.) Chemické a umelé prísady nie sú vo Vimaxe prítomné. Podrobné zloženie nájdete TU.
Nie je to zase nejaká umelá chémia?
Nie je. Vimax je rýdzo prírodný doplnok stravy. Je vyrobený z extraktov rastlín, pozbieraných z rôznych kútov sveta.
Už som skúsil iné prípravky, ktoré nefungovali. Prečo by mi mal pomôcť práve Vimax?

Vimax sa od ostatných prípravkov nelíši iba drobnou zmenou zloženia. Vimax je úplne jedinečný a účinný prípravok, ktorý preukázateľne funguje, ako potvrdzuje štúdia aj naši spokojní zákazníci, ktorí si dnes užívajú sex viac ako kedykoľvek predtým.

Užívání

Pri ktorých ochoreniach by som sa mal Vimaxu vyhnúť?
Všeobecne platí, že Vimax by ste nemali užívať pri problémoch s krvným tlakom, pri ochoreniach srdca a ciev, pri problémoch s pečeňou alebo pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku. V každom prípade opäť odporúčame poradiť sa so svojím lekárom.
Môžem Vimax kombinovať s liekmi na lekársky predpis?
Kombinácia s liekmi závisí iba od zloženia konkrétneho lieku, ktorý užívate. Nie je teda možné na otázku odpovedať presne, preto užívanie konzultujte so svojím lekárom.
Môžem počas užívania piť alkohol alebo fajčiť?
Keďže alkohol a cigarety majú negatívny vplyv na krvný tlak, na dlhodobých fajčiarov a konzumentov alkoholu môže Vimax pôsobiť zvýšením krvného tlaku. Príležitostní konzumenti týchto drog sa užívania Vimaxu obávať nemusia.
Môžem Vimax kombinovať aj s iným doplnkom stravy na posilnenie mužnosti?
Kombinovať prípravky neodporúčame. Majú podobné zloženie a telo nie je schopné vstrebať naraz takú vysokú koncentráciu účinných látok. Prebytok týchto látok telo bez využitia vylúči.
Môžem užívať aj viac tabliet denne?
Výrobca odporúča dávkovať 1 tabletu denne. Niektorí zákazníci však tvrdia, že užívajú ešte "podpornú" pilulku pred pohlavným stykom.
Čo keď som ráno zabudol užiť Vimax?
Nič hrozné sa nestalo. Tabletku môžete užiť aj v priebehu dňa, prípadne ju v daný deň vynechať. Na výslednom účinku sa to nejako výrazne neprejaví.
Môžem Vimax užiť aj pokiaľ som ráno nič nejedol?
Áno, môžete. Každopádne sa vždy snažte dodržiavať dávkovanie.
Prečo by som mal Vimax užívať až po raňajkách a nie nalačno?
Prvé jedlo dňa správne naštartuje tráviaci systém, vďaka ktorému telo dokáže z Vimaxu vstrebať maximum účinnej látky.
Ako sa Vimax dávkuje?
Výrobcom odporúčaná dávka je 1 Vimax denne. Užíva sa jedna tableta pol hodinu po raňajkách.
Koľko tabliet obsahuje jedno balenie?
Jedno balenie obsahuje 30 tabliet a pri dodržaní dávkovania vám vydrží mesiac.
Od akého veku môžem začať s užívaním?
Všeobecne odporúčame začať s užívaním až po 18. roku života, ale pokojne aj neskôr. Telo je v tomto veku stále vo vývine, kvôli čomu nie je jasné, či má mladistvý nejaké problémy s penisom a sexuálnym životom.

Výsledky

Na internete som videl predávať Vimax lacnejšie.
Pri objednávaní z iných zdrojov buďte veľmi opatrní. Množstvo "podnikavcov" zistilo, aký veľký je o Vimax záujem, vďaka čomu sa na trhu začalo objavovať množstvo napodobenín a falzifikátov. Títo predajcovia však nie sú evidovaní v obchodnom registri. Dávajte si preto pozor, predovšetkým v prípade, že vyžadujú platbu vopred. Originálny Vimax je vždy zabezpečený vo fľaštičke označenej sériovým číslom.
Aká výška DPH sa vzťahuje na Vimax?
Vimax je registrovaný ako doplnok stravy. Na tento druh tovaru sa vzťahuj e znížená sadzba DPH 20 %.
K mojej zásielke bol pribalený aj zľavový kupón. Ako si ho uplatním?
V prípade, že ste obdržali zľavový kupón, stali ste sa naším stálym zákazníkom. Čo si veľmi vážime. Kód kupónu zadajte do príslušného políčka pri vypĺňaní ďalšej objednávky. Kód nám však môžete oznámiť aj pri e-mailovej alebo telefonickej objednávke a zľava vám bude uplatnená.
Poskytujete na Vimax zľavu?
Áno, už pri druhej objednávke je možné získať zľavu 10 %. Pri dlhodobom odbere môžete získať zľavu až 15 %.
Koľko stojí Vimax?
Jedno balenie Vimaxu stojí 1099 Kč. Cena sa znižuje s počtom objednaných kusov (2 bal. – 1999 Kč, 3 bal. – 2799 Kč, atď.).
Nebude to veľmi drahé?
Ceny za mesačné balenie Vimaxu sa začínajú na sume 660 Kč. Najlepšie výsledky sa zvyčajne dostavia počas 3. – 4. mesiaca užívania. Myslite na to pri objednávke. Objednajte si hneď na začiatku väčšie balenie a ušetríte.
Bude to fungovať aj na mne? Nechcem vyhodiť peniaze.
Hoci sú výsledky individuálne, myslíme si, že Vimax pre vás bude fungovať. Výrobca Vimaxu za viac ako 15 rokov doviedol jeho formulu k dokonalosti a štúdie potvrdzujú, že Vimax má priaznivé účinky pre mužov v každom veku. Každý muž je však iný, preto môže byť zväčšenie a ďalšie pozitívne účinky menšie ako očakávania. Garantujeme vám 60-ročnú záruku vrátenia peňazí za všetky nerozbalené balenia, pokiaľ nebudete spokojní s výsledkom.

Praktické informace

Koľko stojí poštovné?
Doručenie na Slovensko stojí 4 eurá.
Čo keď má poštový doručovateľ/ kuriér nezastihne doma?
Vaša zásielka bude uložená nasledujúcich 18 dní na pošte, kde si ju budete môcť vyzdvihnúť. Kuriér sa s vami pokúsi spojiť a dohodnúť náhradný termín doručenia.
Je súčasťou zásielky aj daňový doklad?
Áno. Zásielka obsahuje faktúru s vaším menom a adresou.
Čo keď zásielka príde poškodená, prípadne s chýbajúcim alebo neúplným tovarom?
V prípade, že máte podozrenie na nekompletnosť zásielky a je na nej vidieť poškodenie, reklamujte túto skutočnosť pri preberaní od doručovateľa. Pokiaľ zistíte nedostatok až po otvorení obálky, kontaktujte nás.
Je balenie diskrétne?
Áno. Vimax zasielame v štandardnej bublinkovej obálke, ktorá je označená iba štítkom a adresou.
Je pri osobnom odbere možné platiť eurami?
Áno. Je však nutné mať pri sebe presnú čiastku. Eurá prepočítavame podľa aktuálneho kurzu.
Je při osobním odběru možné platit kartou?
Ľutujeme, ale platby prijímame iba v hotovosti.
Je možné prevziať si Vimax aj osobne?
Áno. Osobný odber je možný v sídle spoločnosti na adrese Olšanská 55/5, 130 00 Praha – Žižkov.
Čo keď som si objednávku rozmyslel a o Vimax už nemám záujem?
V prvom rade nás o tom čo najrýchlejšie informujte. Pokiaľ sme objednávku už odoslali, zásielku jednoducho nepreberte a pošta ju zašle naspäť k nám.
Akým spôsobom môžem za Vimax zaplatiť?
Platbu je možné zaslať prevodom na náš bankový účet, uhradiť poštovou poukážkou (tzv. dobierka) alebo zaplatiť priamo poštovému doručovateľovi alebo kuriérovi. Viac sa dozviete v sekcii Doprava a platba.
Ako dlho trvá, kým mi zásielku odošlete?
Každú objednávku zasielame hneď na druhý deň po jeho obdržaní. Pošta zásielky doručuje zvyčajne do piatich pracovných dní. DPD kuriér doručuje do dvoch dní. V prípade, že za Vimax platíte bankovým prevodom, zásielka bude odoslaná až po prijatí platby na náš účet (rýchlosť závisí od banky). Viac sa dozviete v sekcii Doprava a platba.
Akými spôsobmi zasielate Vimax?
Vimax zasielame poštou na dobierku alebo priamo do rúk zákazníka. Zasielame kuriérnou službou DPD, avšak s vyšším poštovným. Viac sa dozviete . TU.
Ako si môžem objednať Vimax?
Najjednoduchšie vyplnením online formuláru na našich stránkach, prípadne e-mailom alebo telefonicky.
Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétne balenie a doručenie
60 denná garancia na vrátenie peňazí
Osobný odber v Prahe