Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Zloženie

cover-slozeni

Hlavné zložky

Vimax je vyrobený spojením výlučne prírodných látok. Sú to vysoko kvalitné extrakty rastlín pozbierané z celého sveta. Vďaka tomu vznikol jedinečný a predovšetkým účinný produkt, ktorý vám pomôže dosiahnuť silnejšiu erekciu, zlepší váš pôžitok zo sexu a zväčší váš penis.

Vimax je vhodný pre mužov v každom veku.

slozeni-pepper

Cayenne Pepper

Kajenské korenie výrazne posilňuje krvný obeh a prispieva k dôkladnému prekrveniu penisu, vďaka čomu dochádza k jeho zväčšeniu, predĺženiu a zvýšeniu citlivosti. Kajenské korenie sa v zdravotníctve používa ako prevencia srdcových infarktov.

slozeni-avena-sativa

Avena Sativa

Už využívanou a rokmi overenou prísadou v doplnkoch stravy pre zlepšenie erekcie je prírodný extrakt z ovsa siateho. Jeho veľkou výhodou je, že nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky a preto je vhodný pre všetkých mužov.

slozeni-gingko

Gingko Biloba

Účinky extraktu z listov ginka sú známe už viac ako tisíc rokov. Podporuje mozgovú činnosť, posilňuje centrálny nervový systém. Tento extrakt pomáha rozširovať cievy a vďaka tomu účinne pomáha proti impotencii.

slozeni-saw-palmetto

Saw Palmetto

Prírodný extrakt serenoy plazivej pomáha v boji proti zväčšenej prostate. Túto liečivú rastlinu využívali už starý Mayovia. Vedeli, že výťažok zo serenoy plazivej posilňuje energiu u mužov a žien.

Vimax ďalej obsahuje

Vimax prešiel klinickým testovaním

Vimax v tomto zložení prešiel klinickým testovaním a nemá žiadne vedľajšie účinky. Lekári ho odporúčajú ako doplnok stravy, na ktorý nepotrebujete lekársky predpis.

Radi by ste Vimax vyskúšali, ale máte alergiu na niektorú z nižšie uvedených látok alebo s nimi z akýchkoľvek dôvodov nemôžete prísť do kontaktu? Buďte bez obáv. Vimax tieto známe alergény neobsahuje. Neváhajte a vyskúšajte Vimax. Výsledky pocítite a uvidíte už po pár týždňoch.

Vimax NEOBSAHUJE
Vimax - česká etiketa
Doprava po celej SR ZADARMO
Diskrétne balenie a doručenie
60 denná garancia na vrátenie peňazí
Osobný odber v Prahe