Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Affiliate program

Vimax je bezpečný a zdraviu prospešný produkt, ktorý svojim užívateľom môže pomôcť. Pomôžte nám s jeho predajom. Chcete ho odporučiť kamarátom alebo ho ďalej šíriť a ešte si zarobiť? Dávame vám možnosť zarobiť si 13% z ceny každej uhradenej objednávky, ktorá sa vám podarí zrealizovať. Kontaktujte nás pre bližšie informácie.

Zaregistrovať sa do programu môžete tu!

Všeobecné podmienky affiliate programu Vimax.cz

Ako môžem začať zarábať?

Stačí sa zaregistrovať do nášho affiliate programu, kde nájdete reklamné prvky pre propagáciu. Každý prvok v sebe ukrýva jedinečný kód (tzv. tracking kód), podľa ktorého vám pripíšeme províziu, pokiaľ sa cez Váš reklamný prvok uskutoční objednávka.

Potrebujem živnost?

Nie, nepotrebujete. Vyplácame affiliate partnerom aj bez fakturácie – všetko záleží na dohode.

Potrebujem mať vlastné webové stránky?

Nie. Môžete propagovať výrobok Vimax napríklad cez sociálne médiá alebo cez e-mail (pozor, NESPAMUJTE!). Jeden z našich zákazníkov sa stal affiliate partnerom tak, že bol s produktom veľmi spokojný a zapojil sa do nášho programu. Potom sa pochválil pár kamarátom cez Facebook, odporučil náš produkt a my sme mu pripísali províziu z realizovaných objednávok.

Čo ak nebudem niečo vedieť?

Od toho tu máme managera nášho programu, ktorý má veľa skúseností s affiliate marketingom a poradí vám so všetkým, čo nebudete vedieť. Kontaktujte ho na hello@affial.com

Aká je vaša cieľová skupina?

Naša cieľová skupina je muž v strednom veku, ktorý je nespokojný so svojím sexuálnym životom. Náš program je preto vhodný predovšetkým pre weby pre mužov.

Prečo by som mal propagovať práve Vimax a nie konkurenčné produkty?

Vimax nepredávame náhodou. Sami sme ho odskúšali a preto vieme, že funguje! Taktiež máme stovky spokojných zákazníkov v Českej republike a na Slovensku, ktorí užívajú Vimax dlhodobo a sú spokojní s výsledkami.

Vimax je skutočne silný brand, produkt sa vyrába v Kanade a predáva sa po celom svete 15 rokov. Nejedná sa o žiadnu „rýchlokvasku“ ???? Propagáciu Vimaxu určite ľutovať nebudete!

Zaregistrovať sa do programu môžete tu!