Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Aké výsledky môžete očakávať?

  • Spevnenie, zväčšenie objemu penisu pri erekcii
  • Vimax prípadne zmierni problém predčasnej ejakulácie
  • Silnejšia a dlhšia erekcia
  • Zlepší váš pôžitok zo sexu a zvýši chuť na sex
  • Intenzívnejšie orgazmy

jak-vimax-funguje

Prieskum výsledkov užívania Vimaxu
Výrobca Vimaxu vykonal nezávislý prieskum, kde oslovil viac ako 9 000 náhodne vybraných užívateľov Vimaxu vo všetkých vekových kategóriach. Cieľom bolo zistiť, ako sú muži spokojní a aké účinky pozorovali.
Ako rýchlo môžete očakávať zlepšenie pri užívaní Vimaxu?

Môžete pozorovať prvé zreteľné zmeny. Vaša erekcia bude výrazne silnejšia a penis tvrdší ako inokedy. Zároveň dostanete väčšiu chuť na sex, pretože sa vám zvýši libido. Penis sa v prvom mesiaci zvyčajne ešte príliš nemení, pretože si vaše telo stále zvyká na nové látky.

Váš penis bude pri erekcii preukázateľne objemnejší ako pred začiatkom kúry. Predovšetkým v stoporenom stave. V posteli podávate lepší výkon, vydržíte dlhšie. Niektorí muži dokonca pozorujú spevnenie penisu aj v nestoporenom stave.

Váš penis je už výrazne pevnejší ako na začiatku. Je objemnejší a zároveň je vaša erekcia silnejšia ako predtým. Pokiaľ ste trpievali predčasnou ejakuláciou, po troch mesiacoch tieto problémy takmer úplne vymiznú a vaša výdrž je niekoľkonásobne dlhšia ako predtým.

Maximálne výsledky pocítite zvyčajne počas 3. až 4. mesiaca užívania. Pokiaľ chcete 'účinok ešte výraznejší, užívajte Vimax aj naďalej. Pokiaľ ste s veľkosťou penisu, pevnosťou a výdržou spokojní, môžete Vimax vysadiť. Niektorí muži spozorovali, že účinky sa po vysadení čiastočne znížili. Vrátili sa k užívaniu a všetko bolo ako pred vysadením.

Pre maximálne účinky odporúčame Vimax užívať dlhodobo.

Vimax funguje – presvedčte sa o tom sami!

Doprava po celej SR ZADARMO
Diskrétne balenie a doručenie
60 denná garancia na rátenie peňazí
Osobný odber v Prahe