Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Hloh jednosemenný a potvrdené zdravotné účinky vrátanie podpory erekcie

1/52/53/54/55/5 (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Hloh jednosemenný (latinsky Crataegus monogyna, anglicky hawthorn) je strom alebo vyšší krík bežne rastúci aj na Slovensku. Pre svoje pôsobivé zdravotné účinky nás budú zaujímať bobule hlohu, a teda jeho plody.

Bobule sú bohaté na živiny. Vďaka jemne sladkej a pikantnej chuti ich možno konzumovať aj samotné za surova. Tisícky rokov ľudia konzumovali plody hlohu ako pomoc s tráviacimi problémami, srdečnými problémami a proti vysokému tlaku. Bobule sú dokonca súčasťou tradičnej čínskej medicíny.

Účinok na reguláciu krvného tlaku a podporu prekrvenia organizmu považujeme za hlavné účinky hlohu. Presne vďaka nim pridávame extrakt z hlohu do kapsúl Vimax pre podporu erekcie. Erekcia totiž závisí od dostatočného prúdenia krvi penisom a práve hloh hrá v tomto smere očakávanú úlohu.

Predstavíme vám vedecky potvrdené prospešné účinky hlohu. Pod preklikmi nájdete odkazy na potvrdzujúce odborné štúdie. Vimax s prospešným hlohom a ďalšími účinnými látkami si môžete objednať (kliknite a vyberte počet balení). Balíček doručíme diskrétne do 2 pracovných dní. Ihneď tak môžete začať s cielenou podporou erekcie a ťažiť zo všetkých jeho vedecky preukázaných účinkov.

hloh jednosemenný, účinky

 

Potvrdené zdravotné účinky Hlohu jednosemenného

Pokiaľ vo vašom okolí rastie stromček hlohu, zrelé plody môžete nazbierať a konzumovať surové. Kvety možno použiť na prípravu čaju.

Pokiaľ by vám nevyhovovala chuť, z plodov možno vyrobiť chutný domáci džem alebo likér. Jednoduchšie je samozrejme užívať hloh v podobe doplnku stravy, napríklad kanadského Vimaxu.

Denná dávka Vimaxu obsahuje extrakt 10 ku 1 z bobúľ hlohu v množstve 17 mg na jednu kapsulu.

 

Zníženie krvného tlaku

Vysoký krvný tlak ohrozuje celkové zdravie a tiež erekciu. Bobule hlohu sa ako potravina bežne odporúčajú pre zníženie vysokého tlaku v tradičnej čínskej medicíne.

Hloh má vazodilatačné účinky, čo znamená, že pomáha šetrne rozširovať zúžené cievy a zlepšiť prietok krvi. Dobrá vazodilatácia je nevyhnutná pre vznik pevnej a spoľahlivej erekcie. Týmto spôsobom hloh pomáha znížiť rizikovo zvýšený krvný tlak a prospieva tak aj erekcii.

 

Zníženie hladiny cholesterolu

Zvýšený cholesterol je pre erekciu veľmi škodlivý, pretože postupne zanáša a upcháva cievy. Choroba upchatých ciev sa nazýva ateroskleróza. Zhoršuje prietok krvi penisom a vyvoláva problémy s erekciou. Pokiaľ sa cieva úplne upchá, dôjde k infarktu srdca alebo mozgovej mŕtvici.

Podľa štúdií hloh reguluje hladinu krvného cholesterolu vďaka obsahu flavonoidov a vlákniny pektínu. Udržuje tak priepustné cievy a krv môže dostatočne naplniť penis pre pevnú erekciu.

 

Bohatý zdroj antioxidantov

Antioxidanty (prevažne vitamíny a ďalšie rastlinné zložky), konkrétne polyfenoly neutralizujú škodlivé voľné radikály v organizme. Zvýšená hladina voľných radikálov poškodzuje organizmus na úrovni buniek.

Voľné radikály sa do organizmu dostávajú v strave, ale pochádzajú tiež z rôznych toxínov vo vode, ovzduší, drogérii a kozmetike alebo cigaretovom dyme.

Polyfenoly s antioxidačnými účinkami v plodoch hlohu prirodzene znižujú riziko:

 

Protizápalové účinky

Chronické zápaly zvyšujú riziko vzniku civilizačných ochorení. Typicky ide o cukrovku, astma a niektoré druhy rakoviny.

V štúdii sa plodom hlohu podarilo významne znížiť hladinu zápalových zlúčenín v organizmoch sledovaných. Došlo tak ku zníženiu zápalov a poškodení pečene vyvolaného zápalmi.

 

Tlmenie úzkosti

Úzkosť a všetky ostatné duševné problémy zhoršujú erekciu a môžu vyvolať až psychogénnu erektílnu dysfunkciu. Vedci sa v štúdiách snažili dokázať potenciál hlohu ako súčasť liečby úzkostných porúch.

Výhodou hlohu je, že v porovnaní s bežnými liekmi proti úzkosti (anxiolytikami) má minimum vedľajších účinkov. Pokiaľ trpíte zhoršeným duševným stavom a vaša úzkosť prerastá až do depresie, popremýšľajte, či nevyskúšate hloh a bezpečné výrobky z neho. Pokiaľ ale máte predpísané lieky, nikdy nemeňte ich dávkovanie ani ich nevysaďte bez dohľadu lekára.

 

Podpora trávenia

Ľudia bobule hlohu tradične využívajú proti poruchám trávenia a bolestiam žalúdka. Plody sú bohaté na vlákninu pektín, ktorá zmierňuje zápchu, napomáha tráveniu a funguje ako prebiotikum (potrava pre prospšné probiotické baktérie v ľudských črevách).

Dostatok pektínu aj iných druhov vlákniny v strave zrýchľuje priechod potravy tráviacim traktom. Rýchlejší pohyb obsahu čriev tlmí tráviace problémy.

Zlúčeniny v plodoch hlohu zvyšujú produkciu a aktivitu tráviacich enzýmov, hlavne tých, ktoré potrebujeme pre trávenie tukov a bielkovín. Hloh tak pomáha čiastočne bojovať proti nadváhe a obezite, ktoré sú rizikovými faktormi pre vznik problémov s erekciou.

 

Spomalenie predčasného starnutia

Plody hlohu bránia predčasnému starnutiu pokožky v dôsledku nadmerného pôsobenia ultrafialového žiarenia. Extrakt z hlohu zmiešaný s extraktom zo Ženšenu pravého podporil hydratáciu pokožky a bránil predčasnému vzniku vrások. Aj za tento účinok sú zodpovedné antioxidanty.

Nejde síce o podporu sexuálneho zdravia, ale pokiaľ si chcete udržať mladistvý vzhľad, hloh vám môže pomôcť.

 

Ako Hloh jednosemenný konzumovať?

Hloh môžete pridať do jedálnička mnohými spôsobmi:

  • Zrelé surové plody: Chuť bobúľ je kyslastá, sladkastá a mierne pikantná. Snažte sa ale nejesť ich aj so semienkami, pretože obsahujú určité množstvo škodlivého kyanidu.
  • Čaj: Zoženiete ho v obchodoch so zdravou výživou alebo e-shopoch. Čaj sa vyrába z plodov, kvetov alebo listov.
  • Lekvár, džem a koláče: V niektorých krajinách sa z bobúľ celkom bežne vyrábajú džemy alebo sirupy a pridávajú sa do koláčov.
  • Ocot a víno: Z fermentovaných plodov hlohu sa vyrába chutný alkoholický nápoj alebo ocot, ktorý využijete ako dochucovadlo v kuchyni.
  • Doplnky stravy: S doplnkami z hlohu sa stretnete často aj na Slovensku v podobe sušeného prášku, kapsúl, tabliet a niekedy aj v tekutej forme. Doplnky môžu obsahovať rôzne časti hlohu alebo ich zmesi.

Tu odporúčame kanadské kapsuly Vimax pre podporu erekcie so 17 mg extraktu z hlohu v dennej dávke.

Vimax ďalej obsahuje ginkgo, ženšen, kotvičník, kajenské korenie, ovos, serenou a vitamín E pre bezpečnú podporu erekcie a prekrvenie organizmu.

tablety vimax

Kliknite na tlačidlo a vyberte si počet balení Vimaxu. Balíček vám doručíme diskrétne do 2 pracovných dní. Ihneď môžete začať s cielenou a bezpečnou podporou erekcie.

 

Nežiaduce účinky Hlohu jednosemenného a interakcie s liekmi

Hloh sa považuje za prevažne bezpečný, pretože bolo hlásených iba málo negatívnych vedľajších účinkov. Pokiaľ sa prejavili, najčastejšie šlo o potenie, bolesť hlavy, nepokoj, búšenie srdca, ospalosť alebo črevné problémy.

Nešlo teda o život ohrozujúce stavy. Ak by ste zaznamenal niektoré negatívne účinky, určite ich nahláste aspoň praktickému lekárovi.

Hloh a výrobky z neho sa obecne neodporúčajú konzumovať ľuďom, ktorí užívajú lieky na riedenie krvi, na zníženie krvného tlaku a lieky proti zlyhaniu srdca. Pokiaľ tieto lieky užívate a máte záujem konzumovať hloh, informujte predpisujúceho lekára.

 

ĎALŠIE ČLÁNKY O PROBLÉMOCH S EREKCIOU A METÓDACH ZLEPŠENIA

Ako konečne vybrať účinný a bezpečný doplnok na erekciu, ktorý pomôže?
Steroidy oslabia vašu erekciu, celý organizmus aj plodnosť
Dôchodcovia a erekcia – čo všetko sa dá ešte stihnúť?
Cukrovka a erekcia – rozlúčia sa diabetici so sexom?
Lieky, generiká a doplnky na erekciu – hlavné rozdiely
Poruchy erekcie 1. časť – mierne, ale nedostatočné stoporenie penisu
Podpora erekcie, 2. časť – 25 príčin oslabenia erekcie a mäknutia penisu

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze