Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

10 príčin problematickej erekcie u mladých mužov

1/52/53/54/55/5 (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Veľké množstvo samičiek je presvedčené o tom, že my muži sme šialení a neskrotní samci, ktorí môžu súložiť 24/7. Že naša zdvorilosť a zdržanlivosť je len hraná a naše správanie je len zásterka nášho nekončiaceho chtíča. To, samozrejme, nie je pravda. Vo väčšine prípadov.

Veľa žien tak čaká prekvapenie, keď má dôjsť k najlepšiemu. Lenže my v tej chvíli nie sme pripravení. Erekcia nikde?! V tej chvíli žena zhodí všetku vinu na seba. „Asi nie som dosť príťažlivá a dobrá.“ Toto prebehne hlavou väčšine žien. „Čo iné by ho asi mohlo odradiť„, pomyslí si.

Je jasné, že existuje stovka dôvodov, prečo práve nemôžeme dosiahnuť erekciu. Naša kráska s tým nemá nič spoločné. Problém s erekciou stretne skôr či neskôr každého z nás. Dokonca aj v mladom veku pod 25 rokov môže nastať malý problém.

I keď táto udalosť môže byť nepríjemná, nie je dôvod bežať s ňou k lekárovi ihneď. Predovšetkým v mladom veku. Pozrite sa na najčastejšie príčiny občasnej erektilnej dysfunkcie, ktoré môžu pokaziť vašu sexuálnu krasojazdu. Verte, že stan vo vašich nohaviciach bude pri ďalšej príležitosti opäť vztýčený.

osamelý muž

Uzatváraním sa do seba a odťažitosťou sa nič nevyrieši

 

10 bežných a nezávažných dôvodov oslabenej erekcie u mladých mužov

Je jasné, že mladíka v rozkvete nebude trápiť cukrovka alebo problematický tlak (aj keď vyskytnúť sa môžu). Sú to skôr problémy starších ročníkov. Naštrbené zdravie erekcii neprospieva. 

Dôvody zlyhávania u mladých sú obvykle inde. Často v úplne banálnych príšinách!

BEZPEČNÝ TIP: Kanadské tablety Vimax pomáhajú s väčšinou problémov s erekciou.Odporúčame minimálne mesačné užívanie.

tablety vimax na erekciu

 

 

Problém s erekciou a alkohol

Dodáva sebavedomie, búra sociálne bariéry. Kvôli nemu ale rovnako ľahko stratíme svoj skalopevnú erekciu.

Nadmerná dlhodobá konzumácia alkoholu stopercentne povedie k nadmernému výskytu porúch erekcie. Aj za triezva!

Pokiaľ sa bavíme o príležitostnom pití, tam je všetko v poriadku. I keď je potrebné počítať s tým, že keď to cez víkend preženiete, možno v ten večer nezasuniete.

Inými slovami, predstavte si situáciu, že si vás v klube vyhliadnu dve blondínky. Odvezú si vás k sebe domov, dokonca zaplatia taxi. Pretože veria, že im to vrátite svojou pozornosťou v posteli. Vám ale nestúpne, pretože máte v žilách až príliš veľa alkoholu.

 

Ako to vyriešiť?

Alkoholová erektilná dysfunkcia je našťastie dočasná záležitosť. Hneď, ako prejdete pár metrov rovno a nebudete vidieť na ruke 15 prstov, erekcia bude zase fungovať.

Jediný problém je, pokiaľ máte problémy dlhodobo a tušíte, že príčina by mohla byť práve v alkohole. V tom prípade obmedzte množstvo. Pokiaľ to nepomôže, choďte k doktorovi. Dokáže vám účinne poradiť.

TIP: Mladíci si zvyknú mýliť dysfunkciu s impotenciou. Kliknite a zistite, v čom sú rozdiely. 

 

Príležitostná droga vypne okrem mozgu aj spodné partie

Možno ste počuli o tomto vedľajšom účinku drog. Tvrdé drogy spôsobujú problémy s erekciou. I keď, popravde, to je ten najmenší problém v porovnaní s tými ostatnými, ktoré pri ich konzumácii hrozia.

Vedeli ste, že zmätok v nohaviciach dokáže spôsobiť aj marihuana? Počítajte s tým, že táto „sranda“ vás možno bude stáť trapas. K tomu ešte budete musieť ten večer vymýšľať výhovorku, prečo sa vám nepostaví.

 

Ako zo slepej drogovej ulice?

Ako pri alkohole, aj z tohto problému je jediná cesta von. Vytriezvieť, obmedziť, ideálne prestať.

 

VIDEO: O ďalších zlodejoch erekcie rozpráva sex-koučka Gaia

 

Únava vysáva energiu a nádej na skórovanie

Byť neustále pod stresom a návalom povinností. Mať kalendár tak našľapaný, že je v ňom sotva miesto na spánok. To je zabijak. Libida, erekcie aj vzťahov.

Život je otázkou priorít. Ak je pre vás tučné bankové konto viac ako spokojný výraz slečny po premilovanej noci, tak prosím. Veľa šťastia pri hľadaní stratenej erekcie.

 

Uberte rýchlosť

Väčšina z nás sa za niečím ženie. Pritom nám uteká často to podstatné. Jediné riešenie na poruchu erekcie je jednoduché. Odpočinok. Verte mi, že stačí málo.

Vedieť odpočívať vás vráti do sedla nie len v sexuálnom živote. Budete efektívnejší aj vo svojej práci. Predchádzajte únave. Pokiaľ ráno neotvoríte ani fľašu s kečupom, dajte pozor. Únava už dorazila.

 

Mám problém s erekciou, keď beriem lieky

Lieky vám môžu zabrániť mať orgazmus, vezmú vám náladu. Áno, vedia zobrať aj erekciu. Ako vedľajší účinok celkom bežne.

To „vedia“ napríklad antidepresíva typu Prozac, pilulky proti úzkosti typu Valium, lieky na vysoký tlak a často podpultové nelegálne lieky.

 

Ako von z chemického kruhu?

Samozrejme, nikto by nemal svojvoľne vynechávať predpísané lieky. Nie bez konzultácie so svojím doktorom. K všetkým vyššie popísaným liekom existujú bratia, ktorí nemajú vplyv na vašu erekciu. Len zahoďte obavy a prehovorte so svojím doktorom. Ten si je vedomý vedľajších efektov liekov. Ale musíte mu o nich povedať. Dobrý doktor bude počúvať a pomôže.

Tichý zabijak erekcie menom stres

Pokiaľ ste v strese, nie je dôvod, prečo sa stresovať ešte ďalším problémom. Stratenou erekciou. Stres stojí za približne 1/5 problémov so stoporením penisu. Neumožní vám ho postaviť, prípadne udržať erekciu.

Problémy s erekciou sú len špička ľadovca. Bolesť na prsiach, problémy s trávením, nespavosť, úzkosť. To všetko sú typické následky stresu.

 

Ako zatočiť so stresom?  

Pošlite psychický problém s erekciou preč. Nenechajte ho otravovať váš život. Nikdy nezmizne úplne, ale môžete ho obmedziť na minimum. Sila vašej vôle je nezlomná. Začnite športovať, venujte čas sebavzdelávaniu. Kto vie, možno skúsite aj jógu alebo meditáciu. Veľa spánku.

Sexuálna dysfunkcia je pre mnohých ľudí silnejšou motiváciou, ako keď im poviete: „Myslím, že ti hrozí infarkt.“ Vedomá práca so sebou samým prinesie ovocie. Nie je iná možnosť, ako to, že uspejete.

zlý učiteľ

Je jedno, či vás stresuje učiteľ, šéf alebo rodič. Každý stres má svoj koniec

 

Príliš častá masturbácia

V dospievaní je častá masturbácia veľmi obľúbená záležitosť. Je to obdobie experimentov. Chceme zistiť, čo naše telo dokáže. Koľkokrát za deň dokážeme masturbovať. Ako ďaleko naša ejakulácia dostrelí. Niektorých mužov toto súťaženie drží až do dospelosti. Puberta je ale pre toto prakticky typická.

Rovnaký trik s masturbáciou sa niekedy používa pred rande s partnerkou. Buď preto, aby muž vydržal dlhšie, alebo aby „vybil baterky“. To znamená, aby pri rande vnímal, čo žena/dievča hovorí a nemyslel len na sex.

Masturbácia je fajn, ale nič netreba preháňať. Môže ľahko dôjsť k tomu, že po väčšom množstve masturbácie vám nič nezostane pre partnerku. Teda vybijete baterku na 0 %. V tom prípade už dá telo jasný signál v podobe 0 % erekcie.

 

Musím byť najlepší. Ak ju sklamem, tak… Stratená sebadôvera

Táto veda pred sexom jej záruka jedinej veci. Vy a partnerka si neužijete. Pravdepodobne sa vám ani nepostaví. Prečo by aj mal, keď nie ste prítomný. Ste uzamknutý vo svojej hlave a riešite, ako byť čo najlepší.

Podať špičkový výkon. Ak niekam premýšľanie nepatrí, tak je to sex. Nechajte zložité rovnice a premisy tam vonku. Máte pred sebou krásne dievča, tak si to užite.

Tento problém je veľmi rozšírený u mladých mužov. Chýbajú im skúsenosti a sú veľmi zameraní na svoj výkon. Tento dôvod straty erekcie patrí k tým vôbec najčastejším.

 

Riešenie je v jednoduchosti

Buďte v pokoji. Pokiaľ má partnerka len trochu filipa, pomôže. Uistí vás, že vlastne nejde o nič vážne. Z jej strany je to to najlepšie, čo môže urobiť. Verte mi. Pred rokmi som takú ženu stretol a bola to skúsenosť na nezaplatenie. Nehľadajte v sexe vedu. Nie je tam.

TIP: 14 rád, ako oddialiť ejakuláciu a predĺžiť súlož.

 

Fajčenie ovplyvňuje cievy v tele. Všade…

O fajčení a jeho vplyve na zdravie napísali už ľudia tisíce slov. Vieme o ňom všetci. Aj napriek týmto znalostiam je medzi nami stále veľa fajčiarov.

Podľa webu sexhealthmatters.org je medzi fajčiarmi až 40 % trpiacich erektilnou dysfunkciou. Medzi nefajčiarmi je to len 20 %.

Štúdia 2011 zverejnená na time.com uvádza, že 75 % fajčiarov uviedlo návrat k pevnej erekcii po tom, čo zahodili svoju poslednú cigaretu.

 

Riešenie:

Pokiaľ toto čítate, ukážte to každému fajčiarovi. Pokiaľ ich doteraz neodradila hrozba rakoviny a infarktu, možno to dokáže sľub lepšej erekcie.

Špecialisti marketingu proti fajčeniu by mali zvážiť, čo dávať na škatuľky ako varovné texty.

 

Problémy vo vzťahu riešte ihneď

Riešite malichernosti. Hádky a spory sú na dennom poriadku? Každý musí mať navrch. Kam sa teda podel vzťah? O vzájomnej sexualite a intimite radšej nehovoríme. Hádky a scestné očakávania majú veľký vplyv na sexuálny vzťah a schopnosť vzrušiť sa

 

Riešenie:

Prevezmite za svoj vzťah zodpovednosť. Problémy sú na to, aby sa riešili. Dnes máme tendenciu od problémov utekať. Prvá prekážka a radšej volíme hádku, rozchod, útek. Postavte sa problému čelom a skúste ho vyriešiť. Keď to naozaj nepôjde, nelámte to cez koleno a rozíďte sa. Každopádne nenechajte problémy zničiť váš sexuálny život. Ste to vy, kto drží osud vo svojich rukách.

TIP: Aj vaša partnerka vám môže s erekciou pomôcť. Ako na to? 

 

Problém s erekciou môže byť znakom vážnejšej choroby

Je pravda, že niekedy môže byť porucha erekcie spôsobená vážnejším zdravotným stavom. Jeho výskyt je síce pravdepodobnejší v zrelšom veku a období andropauzy, ale môže sa objaviť aj v mladom veku.

Štúdia zverejnená v roku 2011 ukazuje, že porucha erekcie môže poukazovať na rozvoj srdcovej choroby. Rovnako je tomu pri cukrovke, problémoch so štítnou žľazou a ďalších.

 

Liečba dnes dokáže zázraky:

Dobrou správou je, že všetky tieto choroby vieme liečiť. Teda pokiaľ sú zachytené včas. Naopak, v tomto prípade je dobre, že naše telo upozorňuje na určitú chybu. Prídeme k doktorovi včas.

Pokiaľ ste odpočinutý, nepijete. Ste stelesnením zrelaxovaného človeka a porucha erekcie príde ako rana z čistého neba, buďte na pozore a utekajte k lekárovi. Je skvelé vedieť, že náš penis neslúži len na potešenie. Môže nám dosť dobre zachrániť život.

VIETE, AKO prebieha vyšetrenie u urológa? 

 

Nízkotestosterónová generácia

S každou ďalšou generáciou nám ubúda testosterónu v tele. Je to iným spôsobom života. Mobilné telefóny a počítače sme vymenili za fyzickú prácu vonku a mnohí z nás ani nevenujú veľa pozornosti akékoľvek fyzickej aktivite. Tým pádom aj v mladom veku môže dochádzať k problémom s erekciou.

Preto je načase zdvihnúť sa zo stoličky a začať niečo robiť. Nechceme predsa, aby tu o chvíľu namiesto chlapov behali len paródie na našich chlapských predkov. Preto majte snahu o zvýšenie svojho testosterónu.

 

 

ĎALŠIE ČLÁNKY O PROBLÉMOCH S EREKCIOU A METÓDACH ZLEPŠENIA

Ako konečne vybrať účinný a bezpečný doplnok na erekciu, ktorý pomôže?
Steroidy oslabia vašu erekciu, celý organizmus aj plodnosť
Dôchodcovia a erekcia – čo všetko sa dá ešte stihnúť?
Cukrovka a erekcia – rozlúčia sa diabetici so sexom?
Lieky, generiká a doplnky na erekciu – hlavné rozdiely
Poruchy erekcie 1. časť – mierne, ale nedostatočné stoporenie penisu
Podpora erekcie, 2. časť – 25 príčin oslabenia erekcie a mäknutia penisu

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze