Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Predčasná ejakulácia – 14 tipov pre najdlhšiu súlož

1/52/53/54/55/5 (10 hlasů, průměr: 4,40 z 5)
Loading...

Muži považujú výdrž v sexe za dôkaz svojej mužnosti a sily. Prečo? Pretože práve vďaka výdrži dokážeme ženy uspokojiť dôkladnejšie. Oddialenie orgazmu zvýši sexuálny zážitok a sex si tak obaja užijú ešte viac. Problém predčasnej ejakulácie naviac môže postihnúť úplne každého. Či už ide o pubertálneho adolescenta, muža v najlepších rokoch alebo skúseného harcovníka.

Pokiaľ dokážete oddialiť ejakuláciu, sami rozhodnete o tom, kedy budete. Takto možno zabrániť trápnej situácii z predčasného finále, ktoré býva zdrojom skutočných mindrákov a pocitu menejcennosti. Umenie oddialenia „finálneho ohňostroja“ zvyšuje šance na uspokojenie partnerky. Muž s väčšou výdržou privedie ženu k vlnám orgazmov a urobí ju tak šťastnou.

Muži túžia po predĺžení výdrže a intenzívnejšom orgazme. Priemerná doba súlože je niečo medzi 3 až 17 minútami. Muž obvykle nevydrží priveľa pohybov vo vagíne. Je to dané evolúciou. Penis nie je prispôsobený na dlhú súlož. V dávnych dobách totiž musel sexuálny akt trvať čo najkratšie. Išlo o život. Dnes už sú spoločenské normy úplne inde. Rovnako inde sú aj požiadavky na dĺžku styku.

mohutná ejakulácia ako gejzír

Ejakulácia obvykle prichádza ako gejzír, ktorý nie je možné cielene zastaviť

 

Typy predčasnej ejakulácie

Sténická forma predčasnej ejakulácie

Sténická forma sa často vyskytuje pri mladších ročníkoch a v zásade ide o precitlivený penis. Pri sexuálnom akte veľmi rýchlo dochádza k ejakulácii. Muž nemá šancu tento proces akokoľvek ovplyvniť. Táto forma môže byť spojená s fyziologickými problémami.

Výhodou tohto typu ejakulácie je fakt, že je podobná japonskému jedlu. Malé porcie, ale veľa chodov. Muž je takmer ihneď po po prvej ejakulácii pripravený na ďalšiu akciu. Tento typ ejakulácie je tiež omnoho riešiteľnejší a pre ženu prijateľnejší.

BEZPEČNÝ TIP: Kanadské tablety Vimax vďaka kvalitným bylinným zložkám vyživujú semenníky, ktoré tak produkujú silné a kvalitné spermie.

Odporúčame aspoň mesiac pravidelného užívania.

tablety vimax na erekciu

 

Asténická forma predčasnej ejakulácie

Asténická forma je špecifický druh ejakulácie. V porovnaní so sténickým typom je podstatne horšie riešiteľná. Postihuje všetky vekové skupiny a spočíva v strate kontroly nad penisom.

Muži s týmto typom mávajú problémy s erekciou. Penis je buď málo citlivý, alebo až precitlivený. Pri stimulácii dôjde k výronu semena ešte skôr, ako penis dostatočne stvrdne. Na túto formu predčasnej ejakulácie sú náchylní najmä psychicky vyťažení muži. Jej liečba je omnoho náročnejšia.

Muži často netušia, ako ejakuláciu oddialiť. V skutočnosti to nie je také zložité. Existuje niekoľko jednoduchých tipov a trikov, ktoré môžu pomôcť. Pozrime sa na spôsoby, ktoré dokážu predĺžiť sexuálnu výdrž. Možnosť ovládania ejakulácie je záležitosťou fyzickou aj psychickou. Prinášame vám 14 tipov na oddialenie predčasnej ejakulácie.

 

14 tipov pre oddialenie ejakulácie 

Masturbácia oddiali ďalšie vyvrcholenie

Masturbácia niekoľko hodín pred samotným sexom vám pomôže vydržať dlhšie. Je to spôsobené tým, že počas ejakulácie po masturbácii penis obvykle stratí citlivosť. Pri následnom sexe tak bude trvať dosiahnutie ďalšej ejakulácie dlhšie.

Nevýhodou je, že pre niektorých mužov masturbácia pred sexom znamená takmer absolútnu likvidáciu ich túžby po sexe aj partnerke. Znamená to, že erekcia nebude príliš silná, ba dokonca žiadna. Odstup medzi masturbáciou a súložou by tak mal byť aspoň dve hodiny, ale ideálnu lehotu odhadnete sám, keď opäť získate chuť. Menšie rozpätie najpravdepodobnejšie zlikviduje  libido.

 

Kondómy

Každý z nás pozná pojem „bezpečný sex“. Každý z nás tiež vie, prečo by sme mali používať kondóm. Existuje však jeden bonus, ktorý si nie všetci uvedomujú. Kondóm totiž znižuje intenzitu dráždenia počas samotného sexu. Znamená to, že do orgazmu vydržíte dlhšie, čím sa predĺži aj samotný sex. Čakajte niečo okolo minútky dráždenia navyše.

 

Hlboké dýchanie

Väčšina mužov ma pri sexe tendenciu dýchať rýchlo. Niektorí dokonca dych zadržiavajú. To väčšinou nie je dobrá cesta, ak chcete vydržať dlhšie. Je potrebné vyvinúť dlhé a relaxované nádychy. Dôjde tak k uvoľneniu celého tela.

 

Metóda „Stop a štart“

Ide o jeden z najlepších spôsobov na oddialenie ejakulácie. Zlepšuje zážitok z orgazmov a zároveň zvyšuje silu ejakulácie. Ide o veľmi jednoduchú techniku. Stačí, ak počas súlože vytiahnete vždy, keď cítite, že prichádza vyvrcholenie. Doprajte svojmu telu krátku prestávku, kým rozkoš odznie. Akonáhle pocit na ejakuláciu opadne, môžete pokračovať v súloži.

Táto metóda naviac nielenže predlžuje sexuálne potešenie, ale celý proces zastavovania a opätovného pokračovania umožní vydržať dlhšie. Partnerka tak bude môcť dosiahnuť orgazmus, aký predtým nikdy nezažila. Tento spôsob sa dá účinne natrénovať aj pri masturbácii.

Pri vytiahnutí penisu ale nezabúdajte dráždiť vagínu rukou alebo jazykom! Partnerka by mohla vychladnúť.

metóda štart a stop

Tesne pred ejakuláciou penis vytiahnete a stlačíte penis pri žaludi. Ejakulácia odoznie

 

Stlačenie špičky penisu

Technika spočíva v stláčaní špičky penisu. Tento manéver vykonajte opäť vo chvíli, keď cítite, že ejakulácia je na spadnutie. Technika je vhodná aj pre mužov, ktorí ejakulujú ešte pred samotným zasunutím.

V momente, keď budete cítiť prichádzajúci ejakuláciu, na 20 sekúnd stlačte špičku penisu v mieste uzdičky. Držať stlačenú ju môžete aj do chvíle, kým nepocítite ústup ejakulácie. Takto možno pokračovať až do uspokojenia obidvoch partnerov.

 

Sexuálne polohy pre lepšiu výdrž

Zabudnite na klasickú misionársku polohu a nechajte svoju partnerku navrchu. Dobrá je aj poloha lyžičiek. Tieto polohy vám umožnia relaxovať a udržať vaše zrušenie pod kontrolou. Tým pádom vydržíte dlhšie.

 

Kegelove cviky

Precvičovanie zaťahovania a uvoľňovania svalov panvového dna je skvelou technikou na zlepšenie výdrže a posilnenie ejakulácie i zážitku zo sexu. Ide konkrétne o svaly, ktorými uprostred močenia zastavíte prúd moču.

Cviky sa však neodporúčajú praktizovať počas močenia. Skúste to len prvýkrát, aby ste zistili, ktoré svaly vlastne máte sťahovať. Lepšie je vyhradiť si určitú časť dňa, kedy budete svaly pravidelne trénovať a sťahovať. Tieto cviky možno vykonávať kdekoľvek a kedykoľvek.

Akonáhle budete mať kontrolu nad svojimi svalmi panvového dna, budete ich vedieť zatiahnuť aj počas sexu vo chvíli, keď sa budete blížiť k ejakulácii. Zabránite tak predčasnému orgazmu. A budete môcť pokračovať v milovaní. Svaly zatiahnete vždy, keď opäť ucítite prichádzajúce vyvrcholenie.

ČÍTAJTE AJ podrobný článok o kegelovom cvičení. 

 

Gél na oddialenie ejakulácie

Na trhu sú dostupné gély a krémy, ktoré znecitlivujú zážitok pociťovaný počas súlože. Tieto znecitlivejúce gély možno aplikovať pred sexom na predĺženie súlože.

Znecitlivejúci účinok sa zároveň pokladá aj za nevýhodu prípravku. Existuje tak riziko, že sex bude pre vás menej príjemný. Znecitlivejúci efekt navyše môžete počas súlože preniesť aj na partnerku. Tým pádom jej dosiahnutie orgazmu bude trvať dlhšie, čo môže hrať vo váš neprospech.

ČÍTAJTE AJ skeptický článok o géloch, ktoré sľubujú zlepšenie erekcie, a dokonca aj zväčšenie penisu. Je to pravda alebo len ďalší „ťahák“ peňazí? 

 

Lieky na oddialenie ejakulácie

Lieky na oddialenie ejakulácie sú pomerne nové, ale skutočne existujú. Zatiaľ ich nie je veľa. Spomeniem liek Priligy s účinnou látkou dapoxetín. Odporúčam spýtať sa na predpis u lekára. Objednávky naslepo z internetu nemusia byť vždy bezpečné.

TIP: Podrobnú recenziu lieku Priligy vrátane účinkov a skúseností s užívaním si prečítajte na tomto českom webe.

 

Súlož s plným mechúrom

Ejakuláciu oddialite, ak budete súložiť s plným mechúrom. Môže za to vplyv väčšieho napätia v penise a močovej trubici. Tým pádom príde k vyvrcholeniu neskôr a riziko predčasnej ejakulácie sa zníži. Tento trik však nerobte príliš často. Vaša prostata vám poďakuje.

TIP: Všetko o prostate a jej poruchách sa dočítate v tomto článku. 

 

Dlhšia predohra

Predohra je skvelá najmä v tom, že dokáže výborne prekrviť vaše pohlavné orgány, ktoré pripraví na styk. Zo strany mužov je táto záležitosť pomerne nedocenená. Ide ale o pomerne dobrú obranu proti predčasnej ejakulácii.

Jemné dráždenie penisu počas predohry znižuje jeho citlivosť, vďaka čomu bude výdrž o niečo väčšia. Pri asténickej forme predčasnej ejakulácie môže predohra napomôcť pri uvoľnení na emočnej úrovni. Napomôže to pri lepšom sexuálnom zážitku.

 

Predĺženie súlože a partnerka na prvom mieste

Výborný milenec, to nie sú len rozmery penisu a výdrž. Dôležité je aj to, ako sa v posteli správa. Ak chcete oddialiť skorý styk a zabrániť tak predčasnej ejakulácii, venujte sa najprv partnerke. Väčšina žien nepohrdne orálnym sexom alebo dobrou ručnou stimuláciou.

Nie je lepší pocit, než keď svoju partnerku privediete k vrcholu ešte pred samotným sexom. Zamerajte sa najmä na klitoris. Môžete tak urobiť pomocou jazyka alebo dráždenia vibrátorom. Vaša partnerka už potom nebude až tak riešiť to, koľko vydržíte. Povolené svaly vagíny po orgazme budú navyše váš penis dráždiť o niečo menej.

 

Porozprávajte sa o tom

Dôležité je tiež poznať potreby a túžby vašej partnerky. Ona by však tiež mala poznať tie vaše. Len týmto spôsobom vám môže pomôcť pri oddialení ejakulácie. Povedzte jej, čo konkrétne by ste radi zmenili.

Niektoré sú príliš hŕ-hŕ do akcie, čoho výsledkom je príliš rýchla ejakulácia. Spokojný nebudete ani vy, ani ona. Napríklad si môžete dohodnúť signál, aby vedela, kedy má prestať prirážať a neurobiť vás priskoro. Prípadne vás v danej chvíli môže chytiť za koreň penisu a stlačiť. To tiež môže napomôcť pri oddialení orgazmu.

 

Častejší sex

Cvičenie robí majstra, a preto čím viac súloží s partnerkou absolvujete, tým bude dosiahnutie ejakulácie (až na niektoré prípady) trvať dlhšie. Tým, že si zvyknete na pocit vnútri vagíny partnerky aj na jej ďalšie telesné stimuly, bude vaša myseľ pri budúcom sexe silnejšia a odoláte ejakulácii aj pri divokejšom sexe.

TIP: 13 dôvodov, prečo je každodenný sex to najlepšie pre vaše zdravie a kondíciu. 

 

Ejakuláciu spoločne dokážete oddialiť! Majte trpezlivosť

Je pravda, že bez snahy a trošky cviku sa ejakulácia nezmení. Keď ale hneď dnes začnete začleňovať uvedené body, rýchlosť ejakulácie sa začne postupne oddiaľovať.

Zároveň si vaša partnerka začne sex čoraz viac a viac užívať. Buďte pri tom aj vy!

NEZABUDNITE semenníky poriadne vyživovať. Kanadský Vimax vám pomôže udržať spermie zdravé a vitálne.

tablety vimax na erekciu

 

ĎALŠIE ČLÁNKY O PREDČASNEJ EJAKULÁCII, METÓDACH ODDIALENIA A ZVÝŠENÍ MNOŽSTVA EJAKULÁTU

Ejakulácia – kompletný sprievodca oddialením, poruchami a liekmi
Oddialenie ejakulácie – metódy predĺženia súlože
Poruchy ejakulácie – 6 intímnych utrpení muža. Čo s nimi?
Krv v ejakuláte – hematospermia – 15 častých príčin + metódy liečby
Retrográdna ejakulácia – trápi vás suchý orgazmus?
Predčasná ejakulácia – 14 tipov pre najdlhšiu súlož
Ako zvýšiť objem ejakulátu pre vyššiu kvalitu spermií, a tiež pre ohromenie partnerky?

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze