Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Ako zvýšiť objem ejakulátu pre vyššiu kvalitu spermií, a tiež pre ohromenie partnerky?

1/52/53/54/55/5 (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Chcete vládnuť poriadnym výstrekom? Priali by ste si prekvapiť svoju partnerku ejakuláciou ako z filmov pre dospelých? Hľadáte triky a rady, ako zvýšiť objem ejakulátu? Potom ste tu úplne správne.

Odporučíme vám 9 tipov, ako zvýšiť objem ejakulátu tak, aby vaša partnerka zostala pozerať s otvorenými ústami.

ako zvýšiť objem ejakulátu

 

Ako zvýšiť objem ejakulátu v 9 krokoch?

NÁKUPNÝ TIP: Kanadské tobolky Vimax vďaka bylinnému zloženiu správne vyživujú semenníky, ktoré produkujú viac kvalitných a zdravých spermií. 

tablety vimax na erekciu

 

 

Dostatočný pitný režim, aby ejakulát nebol príliš tuhý

Pite, pite a znova pite. Dostatočný pitný režim je pre mocný výstrek úplne kľúčový.

Čo je to ejakulát? Ejakulát tvorí z veľkej časti voda, respektíve z 90 % ide o seminálnu plazmu, zvyšných 10 % sú spermie.

Čím teda budete viac zavodnený, tým viac budete mať aj ejakulátu.

NEZABÚDAJTE: Nezabudnite tiež na to, že v hustejšom ejakuláte sa spermie veľmi zle pohybujú, takže pre ne bude náročnejšie dostať sa k vajíčku.

Preto je dostatočný pitný režim dôležitý aj v prípade, keď chcete založiť rodinu.

PRE BEZPEČNOSŤ: Ako dlho vlastne dokáže prežiť mimo mužské telo? To zistíte v článku Životnosť spermií – ako dlho vydržia na vzduchu, v pošve a vo vode, kedy umrú a určite partnerku neoplodnia?

životnost spermií

 

Prestaňte s fajčením, ktoré poškodzuje spermie až na genetickej úrovni

Fajčenie snáď ešte nikdy nikomu neprinieslo nič pozitívne. Má negatívny vplyv nie len na vaše zdravie, ale aj na oslabenie erekcie a kvalitu a množstvo vášho ejakulátu.

Aj fajčenie môže stáť za tým, že máte malý objem ejakulátu. Stačí s týmto zlozvykom prestať a okamžite budete striekať ako v mladosti.

NEZABÚDAJTE: Podľa bostonskej štúdie patrí 80 % mužov, ktorí bojujú s erektilnou dysfunkciou, medzi fajčiarov.

Fajčenie teda nielenže znižuje množstvo vášho ejakulátu, ale má aj negatívny vplyv na vašu erekciu. Preto s ním radšej čo najskôr skoncujte.

 

Pravidelne sexujte, aby boli semenníky zvyknuté na produkciu a vyprázdňovanie

Pri ďalšom tipe si teraz možno budete ťukať na čelo, pretože: „keď sa budem pravidelne milovať so svojou partnerkou, spotrebujem všetky svoje zásoby a s každým ďalším výstrekom bude moje množstvo ejakulátu nižšie a nižšie, nie?!“ Vyzerá to logicky, no je to presne opačné.

Ak držíte sexuálny celibát, vaše telo získa pokyn, že nemusíte tvoriť ďalšie a ďalšie zásoby spermií a ejakulátu. Bolo by to totiž na nič. Ejakulát by sa v tele len zbytočne hromadil a pre organizmus by to bola ďalšia záťaž, s ktorou by si musel poradiť.

Preto je naopak dôležité, aby ste mali pravidelný sex. V prvých dňoch budete mať síce ejakulátu málo, no akonáhle telo zistí, že máte pravidelné sexuálne vybitie, začne si pripravovať zásoby, a preto s ďalším a ďalším výstrekom budete mať ejakulátu čoraz viac.

STÁLE SEXUJTE: Stále neveríte, že má pravidelný sex blahodarný vplyv na vaše zdravie? Prečítajte si článok Pravidelný sex a 14 významných zdravotných benefitov pre každého milovníka súlože.

pravidelný sex

 

Zdravý životný štýl podporí všetky pozitívne zmeny, nie len čo sa týka produkcie ejakulátu

Dôležitým faktorom pre dostatočný objem ejakulátu je tiež zdravý životný štýl. Už sa o ňom povedalo dosť. Možno až príliš. Ale skutočne je zdravý životný štýl veľmi dôležitý.

Pokiaľ teda nebudete svoje telo udržovať v zdraví, pokiaľ sa oň nebudete starať, nemôžete ani očakávať, že budete mať obrovské množstvo ejakulátu, ktorým by ste mohli oslniť krásne dámy. Nezdravé telo totiž bude mať omnoho dôležitejšie veci na práci než je to, či vládnete mocným výstrekom.

Preto sa udržiavajte v dobrej fyzickej aj psychickej kondícii, zdravo jedzte, dostatočne pite, pravidelne chodievajte na prechádzky na čerstvý vzduch a nezabúdajte ani na nejakú tú pohybovú aktivitu.

 

Obmedzte stres a vypätie, počas ktorých je telo v „krízovom režime“

Ruka v ruke so zdravým životným štýlom ide samozrejme aj obmedzenie stresu a napätia. Stres malý objem ejakulátu sú silne prepojené nádoby.

Pokiaľ ste pokojný a nezažívate žiadny väčší stres, prejaví sa to v pozitívnom slova zmysle aj vo vašej spálni. Ak ste naopak pod neustálym tlakom, budete pod tlakom aj v posteli.

Sexuológ a gynekológ MUDr. Pavel Turčan vysvetľuje:

„Závisí to od genetickej výbavy, životného štýlu, výživy a pohybovej aktivity. Množstvo ejakulátu navyše ovplyvňuje aj stres alebo prekonané ochorenia.

Naučte sa preto viac odpočívať a relaxovať. Uvarte si nejaký upokojujúci čaj, pustite si meditačnú hudbu, na chvíľu zatvorte oči a nechajte svoju myseľ len tak plávať nekonečným vesmírom.

NEZABÚDAJTE: Podľa vedcov sa človek naozaj uvoľní až zhruba po 3 týždňoch meditácie. Ale samozrejme záleží aj na miere stresu a vypätia, akému ste boli doteraz vystavený.

 

Dostatočne sa hýbte, čím podporíte prirodzené telesné funkcie

Vrátim sa ešte k zdravému životnému štýlu. Dostatočne a pravidelne sa hýbte. V dnešnej dobe, kedy väčšinu času trávime v sede za počítačom, je to viac než dôležité.

A prečo? Prečo by ste sa vlastne mal hýbať? Aby ste dosiahli väčšie množstvo ejakulátu? Opäť je to jednoduché – kvôli zdraviu.

Pokiaľ budete zdravý, a to tak fyzicky, ako aj psychicky, potom bude zdravá aj vaša rozmnožovacie sústava. Všetko je prepojené so všetkým.

Pokiaľ jeden dielik tejto skladačky nepasuje, celá sa rozpadne a nebude držať pohromade. Môže sa to prejaviť tak na slabej erekcii, problémoch s výdržou, ako aj na objeme ejakulátu.

NEZABÚDAJTE: Navyše sa počas cvičenia vo vašom oraganizme uvoľňuje tzv. hormón šťastia, teda serotonín. Ten je prepojený so spánkovým cyklom, sexualitou, sebavedomím a pozitívnym pohľadom na život.

Pokiaľ pravidelne cvičíte, máte v tele dostatok tohto hormónu, ktorý zapríčiní vaše väčšie uvoľnenie, rýchlejšie vysporiadanie sa so stresom a napätím, zvyšuje pocit šťastia a dobrej nálady a celkovo odbúrava sklon k starostiam. A to všetko je dokonalý elixír nie len k šťastnému životu, ale aj k spokojnej sexualite.

 

Znížte krvný tlak, ktorý sa spája s nezdravým životným štýlom

Ďalším zabijakom veľkého objemu ejakulátu je aj vysoký krvný tlak. Tento faktor súvisí s vaším celkovým zdravotným stavom.

Pri vysokom krvnom tlaku totiž bývajú prítomné aj príznaky, ktoré na prvý pohľad nemusia byť zreteľné a celkovo ovplyvňujú váš organizmus a zdravie.

Preto sa najprv snažte dať si do poriadku krvný tlak, upevnite si zdravie a celkovo zlepšite svoju fyzičku. Až potom budete môcť začať myslieť na to, ako zvýšiť objem ejakulátu.

 

Vyhnite sa prehrievaniu v intímnych partiách, ktoré oslabuje produkciu ejakulátu

MUDr. Marek Broul, urológ a sexuológ, ktorý pôsobí na Klinice urologie a robotické chirurgie Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, vysvetľuje:

„Semenníky vo všeobecnosti potrebujú zhruba o štyri stupne nižšiu teplotu, než má zvyšok tela, aby mohla prebiehať spermatogenéza.

Pokiaľ sú napríklad vplyvom tesnej spodnej bielizne pritiahnuté bližšie k telu, bude ich teplota vyššia, čo môže mať negatívny vplyv.“

Vyhýbajte sa aj príliš tesnej spodnej bielizni alebo obtiahnutým nohaviciam. Skrátka sa vyhnite všetkému, čo zvyšuje teplotu vašich intímnych partií.

Príliš tesná spodná bielizeň totiž nedáva vašim intímnym partiám príliš veľa priestoru. Semenníky sa vám vtedy neprirodzene prehrievajú, čím môže dôjsť k spomaleniu spermií a k zníženiu objemu ejakulátu. Preto sa takýmto kúskom oblečenia radšej vyhýbajte.

NEZABÚDAJTE: S týmito výsledkami prišla aj odborná štúdia s názvom Mild induced testicular and epididymal hyperthermia alters sperm chromatin integrity in men“ z roku 2012.

V rámci tohto výskumu sledovali vedci skupinu mužov, ktorí po dobu viac než 120 dní nosili špeciálnu spodnú bielizeň, ktorá zvyšovala teplotu v ich rozkroku. Po ukončení štúdie vykonali kontrolný spermiogram a zistili, že sa znížila nie len pohyblivosť a životaschopnosť spermií, ale aj ich celkový počet.

Celá téma tesnej spodnej bielizne v spojení s vašou sexualitou podrobne popisujeme v článku Trenky alebo slipy, alebo ktorá bielizeň menej škodí plodnosti a erekcii?

trenírky boxerky alebo slipy?

 

Vyskúšajte prírodných pomocníkov na zvýšenie objemu ejakulátu.

Doplnky na bylinnej báze prirodzene zvyšujú objem ejakulátu. Tieto prípravky príliš mnoho mužov neužíva, pritom vám môžu úplne bezpečne pomôcť k výstreku, po akom túžite.

Medzi účinné látky, ktoré napomáhajú k zvýšeniu množstva ejakulátu, patrí L-arginín, L-lyzín, L-karnitín, zinok, maca peruánska a Ženšen pravý. Tieto zložky vám pomôžu k väčšej produkcii ejakulátu, posilní vašu obranyschopnosť, zlepšia vám náladu, podporia vaše sexuálne libido a celkovo vám pozitívne ovplyvnia vaše sexuálne zdravie.

NÁKUPNÝ TIP: Kanadské tobolky Vimax vďaka bylinnému zloženiu riadne vyživujú semenníky, ktoré produkujú viac kvalitných a zdravých spermií. 

tablety vimax na erekciu

 

 

ĎALŠIE ČLÁNKY O PREDČASNEJ EJAKULÁCII, METÓDACH ODDIALENIA A ZVÝŠENÍ MNOŽSTVA EJAKULÁTU

Ejakulácia – kompletný sprievodca oddialením, poruchami a liekmi
Oddialenie ejakulácie – metódy predĺženia súlože
Poruchy ejakulácie – 6 intímnych utrpení muža. Čo s nimi?
Krv v ejakuláte – hematospermia – 15 častých príčin + metódy liečby
Retrográdna ejakulácia – trápi vás suchý orgazmus?
Predčasná ejakulácia – 14 tipov pre najdlhšiu súlož
Ako zvýšiť objem ejakulátu pre vyššiu kvalitu spermií, a tiež pre ohromenie partnerky?

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze