Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Zväčšenie penisu je výmysel klamlivých reklám. Penis sa nedá predĺžiť. Nevyhadzujte peniaze.

1/52/53/54/55/5 (7 hlasů, průměr: 3,43 z 5)
Loading...

Na to, že ženy bežne podstupujú operáciu pŕs, sme si už zvykli a berieme to ako úplne normálnu vec.

Ale čo muži? Je možné zväčšenie penisu, ako si ženy zväčšujú svoje poprsie či zadočky? Existuje chirurgické zväčšenie penisu alebo ide len o prelud z televíznych reklám?

zväčšenie penisu sú vždy vyhodené peniaze

Nech už investujete do akejkoľvek metódy zväčšenia penisu, vždy pôjde o vyhodenie peňazí.

 

Predĺženie penisu je, bohužiaľ, nerealizovateľné

Nebudem vám teda vôbec klamať, ani zastierať. Zväčšenie penisu je v súčasnej dobe science fiction.

Áno, môžete si ho nechať opticky predĺžiť pomocou liposukcie, povytiahnuť z tela preseknutím väzov, ktoré ho upevňujú k panvovej kosti, alebo mierne rozšíriť využitím vlastného tuku či špeciálneho gélu.

Bohužiaľ ale operácia, ktorá by váš súčasný penis predĺžila napríklad pomocou silikónových implantátov, tak, ako tomu býva v prípade ženských pŕs, neexistuje.

NEHANBITE SA: Veľkosť penisu – verte či nie, aj vy ste v norme. Aké sú čísla?

 

Reálne zväčšovanie penisu

V tejto chvíli existujú iba dva základné spôsoby chirurgického zväčšenia penisu – elongácia a augmentácia penisu. Ani jeden z nich však nepredlžuje súčasný penis napríklad o 10 cm. Obidva zákroky pracujú výhradne s tým, čím vás obdarila príroda.

  • Pri elongácii sa mení uhol, ktorý penis zviera s telom, pomocou pretrhnutia väzov, ktoré upevňujú váš penis k panvovej kosti. Tým síce dôjde k jeho optickému predĺženiu, nie však k predĺženiu faktickému.
  • V druhom prípade teda pri augmentácii penisu dôjde k zväčšeniu obvodu penisu vstreknutím injekcie vlastného tuku, silikónu alebo gélu hyaluronovej kyseliny. Opäť teda dôjde k optickému zväčšeniu vášho penisu, no nečakajte, že po zákroku budete mať zázrakom penis ako z filmu pre dospelých.

Čo na takýto zákrok hovorí uznávaný český sexuológ Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.?

„Chirurgovia vedia pohlavný úd trocha povytiahnuť z tela, no to je skôr na úkor jeho stability. Dokážu ho tiež opticky mierne zväčšiť tým, že sa do podkožia penisu vloží tuk alebo syntetické hmoty.

Muž sa potom môže predvádzať v sprchách kamarátom, no funkciu penisu tým nezlepší. Zákrok je navyše sprevádzaný rizikami, ako pri každom chirurgickom výkone.

 

MAJTE PREHĽAD: Mikropenis (minipenis) – aký je bežný penis a čo sa považuje za „mikro”?

mikropenis

 

Chirurgické zväčšenie penisu

Takáto operácia navyše nie je vôbec lacná záležitosť. Cena zákroku sa pohybuje od 780 € až do 3 900 €. Ešte raz ale pripomeniem, nečakajte žiadne obrovské zázraky. Váš penis sa vám zákrokom predĺži maximálne o 3 cm. Preto si sám sebe odpovedzte, či vám tých pár centimetrov za to stojí.

Avšak tak, ako akákoľvek iná operácia, je aj táto spojená s určitými rizikami, uvádza MUDr. David Tomášek:

S výkonom sú spojené štandardné riziká patriace k chirurgickému zákroku – šokové stavy, infekcia, rozpad rany, druhotné hojenie (per. secundam).

Straty citlivosti penisu, možnosti erekcie alebo zmeny tvaru penisu sú vzácne a bývajú spojené s nešetrným postupom pri výkone. Poruchy močenia sú tiež vzácne.

 

Video z elongácie a lipofillingu penisu

 

Cviky na predĺženie penisu – neexistujú

Operáciami ale celá oblasť „zväčšovania penisov” zďaleka nekončí. Ak to nejde operatívne, pôjde to určite inak – hovorí si veľa mužov po celom svete. Muži sú skoro posadnutí veľkosťou svojho penisu. Preto hľadajú spôsoby, možnosti a triky, ako by mohli tú svoju pýchu nejakým spôsobom prinútiť rásť.

Jedným z nich sú cviky na zväčšenie penisu. Na mnohých miestach na internete aj v lifestylových magazínoch sa dočítate o Kegelovych cvikoch, jelqingu alebo napríklad o technike Wally Wally Up.

Tých možností však nájdete oveľa viac. Bohužiaľ ale nefungujú. Tento spôsob zväčšenia penisu patria do kategórie „legiend a mýtov“ a nemá nič spoločné s realitou.

NAUČTE SA: Cviky na penis – získajte na objeme penisu a nenápadne posilnite erekciu doma.

cviky na penis

 

Cviky na predĺženie penisu nefungujú

Žiadny z týchto cvikov vám reálne nepredĺži penis. Nič z toho vám neurobí z vášho 10 cm penisu 23 cm macka. Veď sa nad tým len zamyslite – zväčšia sa snáď žene prsia, ak si ich bude denne šúľať v ručníku? Bohužiaľ nie. Rovnaké to je aj s mužským penisom.

Tieto cvičenia vám iba pomôžu vaše intímne partie lepšie prekrviť, prípadne posilniť svaly panvového dna. Žiadna z týchto možností vám však reálne nevykúzli žiadne centimetre. Tak to možno chodí v „úžasných“ online reklamách, no nie v reálnom svete.

Radšej než svoj úd sa snažte poriadne precvičiť celé telo, nejaké to kilečko schudnúť a vyrysovať si svaly. To bude určite omnoho účinnejšie a lepšie než nejaké pofidérne cviky na zväčšenie penisu. Navyše tiež získate skvelú formu.

 

Gély na natiahnutie penisu – neexistujú

Ďalšou svojráznou kategóriou sú gély na zväčšenie penisu. Pod touto oblasťou sa najčastejšie prezentujú hrejivé lubrikačné gély, ktoré opäť pomáhajú zvyšovať prekrvenie penisu.

A výsledok? Vďaka viac krvi v penise možno na chvíľu váš „nohavicový generál“ bude vyzerať väčší a zavalitejší, no reálne bude mať stále rovnaké proporcie, iba bude naplnený krvou. To je celé.

K žiadnemu zázračnému rastu však nedôjde. Takýto gél vedci ešte nevynašli. Pokiaľ sa im to raz podarí, mali by za to jednoznačne dostať Nobelovu cenu.

TIP: Pokiaľ ste s rozmermi penisu spokojný, no potrebujete spevniť erekciu, spoľahnite sa na kanadský Vimax na dlhodobé užívanie. 

Bylinné zložky /Tribulus, Maca, Ginkgo a ďalšie/ mierne rozťahujú cievy a krv tak do penisu prúdi lepšie. 

tablety vimax na erekciu

 

Krém na natiahnutie penisu – neexistuje

Asi vám už dochádza logika celého trhu so „zväčšujúcimi prípravkami” pre váš penis. Či už ide o gél alebo v ďalšom prípade o krém, nič z toho vám reálne nepredĺži penis tak, ako napríklad plastická operácia pŕs v prípade žien. Bohužiaľ neexistujú ani krémy na zväčšenie penisu.

Nadpriemerne obdarený muž navyše nemusí byť pre ženu vôbec žiadnou výhrou, ako uvádza Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.:

„Pokiaľ ide o ženy, veľa z nich sa sťažuje na bolestivý pohlavný styk v dôsledku príliš veľkého pohlavného údu partnera. Nie náhodou.

Priemerná dĺžka pošvy je v pokoji 7 až 8 cm. Ak keď sa pri pohlavnom vzrušení zväčší, často to nestačí. Pýšiť  sa pred nimi „poriadnym klátom“ býva nezmyselné aj preto, že asi 70 % z nich privádza k orgazmu dráždenie klitorisu a nie pošvy.

Väčší, alebo skôr širší pohlavný úd pripadá zaujímavý zhruba 20 % ženám. Navyše to znamená, že ich muž nemôže okúzliť inými kvalitami.“

 

Prípravky na zväčšenie penisu – neúčinkujú

Na záver tu máme najrôznejšie prírodné tabletky, tobolky, doplnky stravy či iné prípravky, ktoré by mužom mali pričarovať poriadnu kládu. Internet je recenziami na tieto prípravky na zväčšenie penisu plný. Lenže od reality majú aj tieto produkty veľmi ďaleko.

Všetky tieto prípravky fungujú na prírodnej báze a dopomáhajú k lepšiemu prekrveniu, a to nie len organizmu, ale aj samotného penisu. To síce vo svojej podstate môže viesť k miernemu zväčšeniu penisu, no opäť iba v rade milimetrov, nie centimetrov. Je dokonca v takomto prípade možné, že si vaša partnerka ani nič nevšimne.

Sexuológ Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc. uvádza:

„Na internete nájdete mnoho klamlivých reklám na pomôcky a prípravky, ktoré sľubujú trvalé zväčšenie penisu. Nedokáže to však žiadny z nich.

Páni, ktorí trpia komplexom malého penisu, by sa mali sústrediť skôr na skutočnú sexuálnu výkonnosť a schopnosť ženy uspokojiť. To môže byť pre temperamentné a sexuchtivé dámy zaujímavejšie než iba dĺžka pánskeho prirodzenia.“

 

ČÍTAJTE TIEŽ: Ako zväčšiť penis bez tabletiek? Naučíme vás účinné cviky a tipy.

 

Ako zväčšiť penis a dá sa to vôbec?

Ako teda zväčšiť penis? Ako urobiť, aby bol dlhší, väčší a macatejší? Ako zo seba urobiť skutočného alfa samca? Jednoducho – ohoľte si chlpy v rozkroku a schudnite. Pokiaľ ste totiž v páse trocha väčší, logicky váš penis vyzerá opticky malý.

V prípade obezity dokonca môžete trpieť problémom nazývaným „zanorený penis,“ o ktorom bola reč v predošlom článku.

Pri schudnutí sa vám penis opticky zväčší. Na jeho samotnej dĺžke sa ale nič nezmení, iba bude oproti vášmu štíhlejšiemu telu vyzerať opticky väčší.

 

SLOVO REDAKCIE:

Chápem, že to pre mnohých z vás môže byť veľmi ťažké. Verte mi, dokážem si živo predstaviť, ako sa kvôli svojej pýche trápite. Nezabúdajte však na to, že veľkosť nie je všetkým.

Väčšina žien skôr než nadpriemerného alfa samca hľadá pohodového chlapa, ktorý jej bude oporou, s ktorým bude zábava, s ktorým budú zdieľať spoločné záujmy a s ktorým budú mať rovnaký pohľad na život.

Nebudeme si klamať – ani najväčší úd na svete vám nezaistí, že budete skvelý milenec. Viac než veľkosť penisu je totiž dôležitá pevná erekcia, empatia a vôbec nejaká elementárna znalosť toho, čo s ním vlastne robiť v posteli. Môžete mať totiž 30-centimetrovú kládu, no pokiaľ ju nebudete vedieť ovládať, bude vám úplne na nič.

Sexuológ Jan Raboch v knihe O sexualitě a partnerských vztazích uvádza:

„Pre spokojnosť telesného súžitia muža a ženy je veľkosť penisu úplne nevýznamným faktorov.

 

ĎALŠIE ČLÁNKY O PENISE A OBMEDZENÝCH MOŽNOSTIACH ZVÄČŠENIA

Zväčšenie penisu je výmysel klamlivých reklám. Penis sa nedá predĺžiť.
Jelqing – „nadojte“ si maximálnu erekciu a veľkosť
Veľkosť penisu – verte alebo nie, ste v norme. Aké sú čísla?
Rast penisu štatisticky v priebehu života – aké sú slovenské štandardy?
Masáž penisu – vplyv na veľkosť penisu a pevnosť erekcie. Pomôže?
Penilný implantát – drahé, ale finálne riešenie dysfunkcie
Zanorený penis – normálny, ale neviditeľný penis ukrytý pod vrstvou tuku

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze