Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Ako zväčšiť penis bez tabletiek? Naučíme vás účinné cviky a tipy.

1/52/53/54/55/5 (9 hlasů, průměr: 4,33 z 5)
Loading...

Každý muž túži po väčšom penise. Niekto ho má malého a skutočne potrebuje aspoň trochu „pridať“. Pokiaľ sa však spýtate „vybavenejšieho“ muža, odpovie rovnako, že by pár centimetrov privítal s radosťou.

Nie každý je však ochotný podstupovať náročný (a často nebezpečný) chirurgický zákrok. O chirurgickom zväčšení píšeme v staršom článku. Rovnako tak nie všetci chcú užívať rôzne doplnky stravy alebo používať mechanické vákuové pumpy a naťahovače – extendery.

Radi by sme vás hneď na úvod upozornili, že rôzne zavádzajúce reklamy sľubujú často nárast o 5 až 7 cm, čo je ale nereálne. Ide jen o to, ako vytiahnuť peniaze z dôverčivého zákazníka.

My vám v článku predstavíme prirodzené spôsoby, ako zo svojej veľkosti získať maximum a to bez nutnosti niečo kupovať.

 

Ako zväčšiť objem penisu a podporiť jeho kondíciu?

Disciplína a pravidelnosť 

Je nutné pochopiť, že tak ako ani svaly kulturistu nevyrastú za týždeň, nezmení sa pri občasnom cvičení ani penis. Na cvičení si muž musí vytvoriť návyk, nezabúdať a vyčleniť si na neho pár minút každý deň.

Každý deň sa sprchujeme, každý deň sme niekde chvíľku sami, kde naše cvičenie nevzbudí pohoršenie ani prekvapenie. Nájdite si tento „súkromný kútik“ a cvičte denne. Vhodná je aj poznámka v mobile, ktorá vám cvičenie vždy pripomenie.

 

Cvik na penis Wally Wally Up 

Na tento cvik budete potrebovať iba tričko alebo uterák. Sadnite si na stoličku (alebo na okraj vane či postele) tak, aby bol penis až vonku za hranou a nedotýkal sa okraja. Myslite na niečo vzrušujúce a vyčkajte do plnej erekcie.

Keď bude penis stoporený, zaveste cez neho uterák. Ten je ťažký a ťahá penis k zemi. Snažte sa ho penisom zdvihnúť vyššie. Je jasné, že zo začiatku zvládnete sval stiahnuť maximálne na 1 – 2 sekundy.

cviky na zväčšenie penisu

Použite čokoľvek, čo sa dá prevesiť cez penis a čo budete schopný sťahom svalov zodvihnúť.

 

Opakujte 3 zodvihnutí 5 krát po sebe, prípadne tak dlho, pokiaľ to budete zvládať. Čím viacej, tým lepšie. Cvik navyše veľmi pomáha svalovým partiám v oblasti penisu a konečníka (svalstvo panvového dna), pričom posilňuje aj prostatu. Napomôže aj pri inkontinencii (samovoľnom úniku moču v dôsledku oslabených svalov panvového dna).

Tiež môžete navyšovať „závažie“ až do tej miery, kedy ho ešte zvládate zdvihnúť. Veľmi nenáročný a skvelý cvik na kompletné posilnenie citlivých partií.

 

Cvik na penis Strečing 

Pri strečingu penisu je dobré použiť krém alebo lubrikačný gél, pretože niektorí muži robia cvičenie príliš necitlivo. Vyhnete sa tak odreninám.

Chyťte pevne žaluď jednou rukou a druhou penis za koreň. Natiahnite penis čo najviac, ale nie tak, aby vás začal bolieť. Snažte sa nájsť maximálnu mieru.

cviky na penis

Jedna ruka zviera žaluď, druhá koreň penisu

 

Začnite penisom krúžiť smerom doľava, ako keby bol ručičkou na hodinách. Jedno otočenie by malo trvať cca 5 sekúnd, opakujte ho 30-krát. Dajte si malú pauzu a v prípade potreby penis nakrémujte.

Opakujte, dokým budete môcť. Denne odporúčame aspoň 1 strečing. Krátke video s cvikmi na penis nájdete na YouTube.

 

Cvik na penis „Helikoptéra“

Áno, je to presne to, čo vás napadlo. Točenie penisom môže pôsobiť komicky, ale odstredivá sila veľmi dobre penis prekrvuje a pridáva mu na pevnosti.

Točte penisom aspoň 30 sekúnd v oboch smeroch a série opakujte 5-krát. Jednoduché a navyše príjemné.

cviky na penis

Cvičenie môže pôsobiť úsmevne, má však svoj pozitívny prínos

 

Cvik na penis „Obyčajná onania“

Každý človek si rád spraví dobre aj sám. Pokiaľ medzi nich nepatríte, ihneď začnite. Je to najprirodzenejší spôsob, ako udržať všetky procesy a funkcie penisu aktívne. Je jedno, či vaša onania trvá minútu alebo pol hodiny. 

Čím dlhšie, tým lepšie, pretože penis je neustále aktívny. Semenníky sa vyprázdňujú a odumreté spermie nezostávajú v tele. Masturbovať sa snažte aj vo vyššom veku so slabou erekciou.

Platí, že aj slabá aktivita je lepšia, než žiadna aktivita. Pokiaľ nemáte s kým mať sex, onanujte sami a čo najviac.

 

Potraviny pre pevnejší penis

Sú určité potraviny, ktoré vám pomôžu zlepšiť prekrvovanie penisu. Nečakajte, že zaručia centimetre navyše. Ide skôr o preventívne opatrenie, aby sa penis „nescvrkával“ pod vplyvom slabého prietoku krvi.

Je to rovnaké, ako so ženským tampónom. Keď nasaje tekutinu, jeho objem sa zväčší. Preto do penisu musíme privádzať čo najviac krvi.

cviky na penis

Jahody sú veľmi dobrým afrodiziakom a navyše zdravá potravina zároveň

 

Začnite jesť častejšie mliečne výrobky, mastné ryby, vajcia, semená a orechy, paradajky, mrkvu a brokolicu. Ide o zdravé potraviny, budete sa cítiť lepšie a spravíte niečo dobré pre penis.

Horká čokoláda podporuje prekrvenie a navyše má afrodiziakálne účinky. Jahody namočené v horkej čokoláde roztopia aj vašu partnerku.

 

Nájdite si chvíľku a začnite

Pevne dúfame, že začnete aspoň s jedným z cvikov spolu s konzumáciou tých správnych potravín. Pokiaľ budete stále nespokojní a nad vecou budete len mávať rukou, problém sa nevyrieši.

Naopak, bude sa ešte viac prehlbovať. Penis ochabne a zhorší sa aj erekcia. To iste nechce nikto, preto neotáľajte a pustite sa do práce ešte dnes.

 

ĎALŠIE ČLÁNKY O PENISE A OBMEDZENÝCH MOŽNOSTIACH ZVÄČŠENIA

Zväčšenie penisu je výmysel klamlivých reklám. Penis sa nedá predĺžiť.
Jelqing – „nadojte“ si maximálnu erekciu a veľkosť
Veľkosť penisu – verte alebo nie, ste v norme. Aké sú čísla?
Rast penisu štatisticky v priebehu života – aké sú slovenské štandardy?
Masáž penisu – vplyv na veľkosť penisu a pevnosť erekcie. Pomôže?
Penilný implantát – drahé, ale finálne riešenie dysfunkcie
Zanorený penis – normálny, ale neviditeľný penis ukrytý pod vrstvou tuku

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze