Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Masáž penisu – vplyv na veľkosť penisu a pevnosť erekcie. Pomôže?

1/52/53/54/55/5 (3 hlasů, průměr: 3,67 z 5)
Loading...

Pokiaľ chcete s partnerkou oživiť váš sexuálny život, súčasne napomáhať k zväčšeniu penisu a obzvlášť potom zlepšiť erekciu, zapojte do vašich erotických hier pravidelne aj masáž penisu. Každého muža doslova nadchne.

Masáž penisu má blahodárne účinky nie len na sexuálny apetít, ale aj na mužský penis. Súčasťou masáže penisu môže byť aj masáž semenníkov. Semenníky totiž patria medzi najcitlivejšie oblasti mužského tela a sú silnou erotogénnou zónou. Súčasná stimulácia penisu a mieška muža privedie aj k intenzívnejšiemu orgazmu.

masáž

Začínajte nenápadne a partnera najskôr uvoľnite. Až potom sa venujte penisu.

 

Prečo je masáž penisu a semenníkov dôležitá?

Semenník je žľaza, v ktorej sa tvoria rozmnožovacie bunky, spermie. Semenníky sú uložené v dolnej časti mieška a zaisťujú tvorbu spermií správnu teplotu v rozpätí 34 až 34,5 °C. Preto sa v chlade stena mieška dokáže stiahnuť a pritlačí semenníky k brušnej dutine, aby sa ohriali, v teple potom naopak povolí.

Od toho sa odvíjajú aj jednotlivé techniky. Masážou mieška, stimuláciou pomocou tepla sa rozprúdi krvný obeh v semenníkoch aj v penise a podporí erekciu. Naťahovaním precvičíme svaly v miešku zodpovedné za sťahovanie mieška k podpore ich správnej funkcie. Masáž krúživými pohybmi podporí tvorbu testosterónu a väčšiu chuť na sex, teda libido.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Ktoré negatívne vplyvy znižujú libido

 

Ako navrhnúť hanblivej partnerke masáž penisu?

Pokiaľ neviete, ako to partnerke navrhnúť, vyskúšajte formu oplatenia. Urobte najprv erotickú masáž partnerke, určite sa jej bude páčiť. Dajte si na erotickej masáži záležať a to isté potom môžete vyžadovať od nej.

V pokoji sa potom môžete spýtať, či by vám podobné potešenie tiež neposkytla. Nádej, že penis bude pri sexe pevnejší a širší, bude pre ňu motiváciou.

 

VIDEO: Zaujímavé, a hlavne uspokojivé masážne techniky.

 

Príprava na masáž penisu

Pri masáži penisu bude potrebný masážny olej, buď nejaký špeciálny s bylinkou či arómou, alebo vám postačí detský olej. Môžete vyskúšať aj erotické oleje či lubrikačné gély s afrodiziakálnymi prípravkami, ich vôňa ešte viac povzbudí vaše zmysly.

Pozor si dajte ale na osviežujúce alebo hrejivé masážne gély, ktoré pre masáž penisu nie sú príliš vhodné. Zapojte do masáže penisu príjemnú atmosféru. Pre sexuálny život je to príjemná zmena. Môžete vytvoriť prítmie a zapáliť sviečky s príjemnou arómou a pustiť upokojujúcu relaxačnú hudbu.

TIP: Ako na dokonalú predohru

 

Pri masáži penisu sa nikam neponáhľajte

Masáž penisu vždy vykonávajte pomalými pohybmi, aby ste muža počas pohybov nepriviedli k rýchlej ejakulácii. K tej počas masáže nemusí ani vôbec dôjsť. Podobné techniky sa tiež vykonávajú v tantrických masážnych centrách, kde vás takú masáž radi aj naučia.

Tu nahá masérka či odetá v erotickej bielizni len masíruje muža bez žiadneho iného erotického uspokojenia či sexuálnych služieb.

Pýtate sa, či hrozia nejaké riziká pri masáži? Pokiaľ nebudete veľmi tlačiť, masáž nebude príliš intenzívna a vykonávaná nasucho, môže len dôjsť k drobným oderom skôr z nepozornosti či prílišnej vášne. Pozor si dajte na natrhnutie uzdičky.

 

Ako začať masáž penisu?

Muž si ľahne na chrbát s podloženou hlavou vankúšom. Dobré je tiež podložiť panvu ďalším vankúšom, aby ste sa počas masáže dostali dobre na všetky miesta. Nohy by mali byť ľahko od seba a súčasne pokrčené v kolenách.

Začnite najlepšie masážou celého tela. Muž sa uvoľní a masáž sa vykonáva na bruchu, nohách, zadku a všade tam, kde to má rad. Skôr, ako sa zameriate priamo na penis, venujte sa pozorne nevinným hladeniam okolia penisu.

Používajte nie len prsty, ale aj opačnú stranu dlaní. Partnerka môže použiť svoje ústa, jazyk a dlhé pramene vlasov skôr, ako dôjde na aplikáciu masážneho oleja. Dotyky majú byť jemné a zvádzajúce. Vyhnite sa oblastiam, kde je muž šteklivý, aby ste nenarušili intímnu atmosféru.

 

Ako na masáž penisu?

Naneste masážny olej a zamierte priamo k intímnym partiám. Najskôr masírujte okolie penisu a potom aj semenníky, hrádzu, čo je miesto medzi penisom a análnym otvorom. Tu majú muži totiž veľmi citlivé miesta, a preto sa určite vyplatí v týchto miestach chvíľu zotrvať. Meňte pohyby aj tlak vyvíjaný rukou, a pokiaľ to má muž rád, masírujte aj okolie análneho otvoru.

Nezabudnite ani na vrchol, čo je žaluď mužského údu. Pomaly prejdite k samotnému penisu a striedajte pritom obe ruky, vyvíjaný tlak a silu a nikam sa neponáhľajte. Opatrne stiahnite predkožku, čím docielite maximálnu citlivosť penisu.

Na zaduli je veľké množstvo nervových zakončení prepojených s ďalšími časťami tela. Je podložené štúdiami, že masážou penisu je možné zlepšiť zdravotný stav a množstvo chorôb úzko spojených s penisom.

 

Techniky a metódy masáže

Uchopte jeden semenník do dlane, medzi palec a prsty ruky. Jemným pohybom prstov ho masírujte. Tkanivo semenníka sa postupne uvoľní a viac prekrví. Jemnou masážou semenníka potom dochádza k uvoľňovaniu tkaniva a odplavveniu látok, ktoré sa tam mohli počas dňa usadiť.

Potom masírujte druhý semenník. Pristúpte k technike ťahania penisu a ssemenníkov. Uchopte jednou rukou medzi palec a ukazovák penis muža a druhou rukou medzi palec a ukazovák uchopte semenníky. Potom opatrne a ľahko penis a miešok vyťahujte všetkými smermi, dopredu, doľava, doprava, nahor a nadol.

Stačí ľahký ťah, ktorý môžete opakovať niekoľkokrát za sebou. To vedie k pretiahnutiu a uvoľneniu tkaniva penisu, k lepšiemu prekrveniu penisu a semenníka aj k lepšej erekcii, čím sa penis lepšie prekrví a zväčší.

 

Počas masáže penisu oddiaľujte vyvrcholenie

Pokiaľ sa muž dostáva k vyvrcholeniu, je čas spomaliť. Začnite masírovať zase okolo penisu. Muž by mal stále zhlboka dýchať a snažiť sa krotiť. Dýchanie je oveľa dôležitejšie, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Tým že ho hneď neprivediete k vrcholu, bude celá masáž penisu ešte oveľa príjemnejšia a orgazmus intenzívnejší. Zamerajte sa na málo známy mužský erotogénny bod G. Ide o miesto, ktoré sa približne nachádza medzi semenníkmi a análnym otvorom v oblasti hrádze. Zvonka tak dráždite veľmi citlivú prostatu.

Tam si dajte nežne záležať, aby si to muž užil. Miesto je veľmi citlivé. Pravou rukou masírujte penis a svojou ľavou skúšajte jemne tlačiť na tento citlivý bod a masírujte ho.

TIP: Masáž prostaty pre dokonalý mužský orgazmus

 

Zakončenie masáže penisu

Pokiaľ už cítite, že sa muž blíži k vyvrcholeniu, pokračujte jednou rukou v masáži penisu a druhou rukou viac zatlačte na tajomné miesto a dráždite ho. Vyvrcholenie sa dostaví alebo je možné masáž zakončiť sexom, to už záleží na tom, ako sa dohodnete s partnerkou.

Je dôležité po masáži penisu nechať minimálne päť až desať minút muža v pokoji ležať a odpočívať. Najlepšia na výučbu je tantrická masáž penisu v niektorom zo salónov. Táto legendárna masáž penisu je vykonávaná storočia.

 

VIDEO: Ďalších 15 techník masírovania penisu.

 

Je možné pomocou masáže zväčšiť penis?

Bohužiaľ nie. Nejde o predĺženie tkaniva penisu, skôr len o podporu prekrvenia. Môžete čakať po dlhšej dobe masáže penisu nárast maximálne pár milimetrov do dĺžky a šírky, čo ale vôbec nie je na škodu.

Rozširujú sa toporivé telieska v tkanive penisu. Odporúčame tiež veľmi účinné cvičenie JELQING.

Ako často masírovať? Prakticky bez obmedzenia, pretože masáž je veľmi zdravá. Pokiaľ si nechce muž robiť masáž sám, môže poprosiť partnerku alebo navštíviť špecializované masážne salóny. Skúste aj tantrické masáže penisu. Ukážka sa vždy hodí. Môžete síce použiť pomôcky v podobe pumpy alebo extenderu, ale všeobecne nie sú príliš bezpečné.

 

ĎALŠIE ČLÁNKY O PENISE A OBMEDZENÝCH MOŽNOSTIACH ZVÄČŠENIA

Zväčšenie penisu je výmysel klamlivých reklám. Penis sa nedá predĺžiť.
Jelqing – „nadojte“ si maximálnu erekciu a veľkosť
Veľkosť penisu – verte alebo nie, ste v norme. Aké sú čísla?
Rast penisu štatisticky v priebehu života – aké sú slovenské štandardy?
Masáž penisu – vplyv na veľkosť penisu a pevnosť erekcie. Pomôže?
Penilný implantát – drahé, ale finálne riešenie dysfunkcie
Zanorený penis – normálny, ale neviditeľný penis ukrytý pod vrstvou tuku

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze