Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Cviky na penis – získajte na objeme penisu a nenápadne posilnite erekciu doma

1/52/53/54/55/5 (5 hlasů, průměr: 4,20 z 5)
Loading...

Mať väčší, pevnejší, silnejší a robustnejší penis. To je cieľom každého muža na planéte. A vďaka špeciálnym cvikom na penis je to dokonca možné.

Penis totiž nie je nič iného, než mäkké tkanivo a toporivé teliesko. Pokiaľ ho teda pravidelne precvičíte, môžete dosiahnuť lepšie výsledky v posteli.

  • Ako na to?
  • Ktoré cviky na penis skutočne pomáhajú a ktoré sú len stratou času?
  • Ako penis správne precvičovať?
  • A hlavne – ako často cviky na penis cvičiť?

cviky na penis

 

Cviky na penis

Cvičenie na penis si v tomto článku rozdelíme na dve hlavné kategórie – cviky na zväčšenie penisu a cviky na posilnenie erekcie.

Hoci totiž môže ísť o podobné alebo dokonca v niektorých prípadoch rovnaké cvičenie, majú odlišné ciele, a budeme ich v tomto článku oddeľovať. Začnime cvikmi na zväčšenie penisu.

 

Cviky na zväčšenie objemu penisu

Chceli by ste mať trochu väčší penis? Páčil by sa vám nejaký centimeter naviac? A čo potom sex s takou kládou? Už sa vidíte, ako budete przniť tisícky žien? Potom na chvíľu zadržte.

Hoci totiž cviky na penis pomôžu penis lepšie prekrviť, žiadny z doteraz vynájdených cvikov penis skutočne nepredĺžia ani nezväčšia.

Tieto cviky fungujú iba na optickú ilúziu. Penis vám pomôžu lepšie prekrviť, tým pádom sa doň nahrnie viac krvi, čím môže vyzerať väčší a robustnejší, ale v skutočnosti sa žiadne predlžovanie ani rast nekoná.

Predsa len by ste chceli vyskúšať nejaké konkrétne techniky pre zväčšenie penisu? Určite môžete. Za skúšku nič nedáte.

Cviky na zväčšenie penisu so sebou neprináša žiadne nežiaduce účinky, a i keď skôr nefungujú, než aby vám predĺžili penis o dve dĺžky, napomáhajú zlepšiť prekrvenie penisu, čo vám minimálne pomôže k dosiahnutiu pevnejšej erekcie.

MAJTE NA PAMÄTI:

Zväčšenie penisu je len výmyslom klamlivých reklám. Penis nie je možné nijako zväčšiť do dĺžky. Nevyhadzujte peniaze do koša.

zväčšenie penisu sú vždy vyhodené peniaze

 

Jelqing – dojenie penisu

Ako prvú obľúbenú techniku pre zväčšenie penisu si tu predstavíme jelqing, alebo dojenie penisu.

Toto cvičenie je veľmi populárne a mnoho mužov naň prisahá, že im skutočne pomohlo zväčšiť penis. To už si ale budete musieť otestovať sám.

 

POSTUP:

Základom tohto cvičenia je poriadna lubrikácia vášho penisu. Bez lubrikantu jelqing ani neskúšajte, pretože by ste sa mohli skôr zraniť, než si pomôcť.

Ideálnou voľbou je kvalitný lubrikant, ale môžete použiť aj detský olejček.

Uchopte penis tesne pod žaluďom pomocou palca a ukazováka, ako by ste ho chceli podojiť. Penis mierne naťahujte po dobu zhruba 15 sekúnd. Potom povoľte. Znovu natiahnite, držte a povoľte. Takto cvičenie opakujte minimálne 20x.

Cvičenie by vás nemalo bolieť, ani by vám nemalo byť nijako nepríjemné. Pokiaľ je to pre vás namáhavé alebo dokonca bolestivé, rozhodne v ňom nepokračujte.

 

DĹŽKA CVIČENIA:

Cvičenie opakujte tak dlho, dokiaľ v penise nepocítite narastajúce pnutie. Ideálne opakujte aspoň 20x.

Čím ďalej budete cvičenie praktikovať, tým vydržíte viac opakovaní. Cvičenie vykonávajte každý deň.

 

POTREBNÉ POMÔCKY:

K tomuto cvičeniu nepotrebujete nič iné, než svoju ruku a nejaký kvalitný lubrikant.

TIP: Penis intenzívne prekrvíte aj vďaka bylinnému zloženiu toboliek Vimax.

Dobre prekrvený penis vyzerá robustnejšie a erekcia je oveľa pevnejšia. 

tablety vimax na erekciu

 

Strečing – preťahovanie penisu

Ďalším obľúbeným cvičením je penis strečing. Táto technika stojí na pomedzí zväčšenia penisu a jeho lepšieho prekrvenia.

Penis budete aj v tomto prípade naťahovať, podobne, ako pri jelqingu, avšak trochu iným spôsobom.

 

POSTUP:

Príprava je opäť úplne rovnaká, ako v prípade jelqingu. Základom je dostatočná lubrikácia. Tou sa vyhnete možným odreninám a úrazom.

Jednou rukou pevne chyťte žaluď penisu a druhou uchopte koreň penisu. A začnite naťahovať. Natiahnite penis čo najviac, ako to je možné. Nesmie vás to ale bolieť.

 

DĹŽKA CVIČENIA:

Jedno natiahnutie by malo trvať asi 5 sekúnd. Takto opakujte 30x. Celé cvičenie vám teda nezaberie ani 3 minúty.

 

POTREBNÉ POMÔCKY:

Aj v tomto prípade je potrebný iba lubrikant a vaša ruka.

 

Kruhová rotácia

Kruhová rotácia je ďalším variantom strečingu. Už teraz si možno všímate, že sú cvičenia na zväčšenie penisu veľmi podobné a už sa tretíkrát opakuje skoro to isté.

Ale o tom to vlastne je. Toto je iba jednoduchý návod a inšpirácia pre vás, ako penis preťahovať a lepšie prekrviť. Pokiaľ si však nájdete svoje vlastné postupy, rozhodne tým nič neskazíte.

 

POSTUP:

V tomto prípade nie je lubrikácia príliš potrebná. Penis síce môžete mierne namazať nejakým olejčekom, ale nie je to nutné.

Uchopte penis za žaluď. Natiahnite ho a zároveň s ním otáčajte doprava a doľava. Tým získate kruhovú rotáciu, po ktorej sa tento cvik aj menuje. Venujte vždy 30 sekúnd jednému smeru.

 

DĹŽKA CVIČENIA:

Jedno natiahnutie by malo trvať 30 sekúnd do jedného smeru, potom smer rotácie zmeňte. Takto opakujte 15x. Cvičenie vykonávajte opäť každý deň.

 

POTREBNÉ POMÔCKY:

K tomuto cvičeniu nepotrebujete nič.

 

Preťahovanie penisu v oboch smeroch

Posledným cvikom na zväčšenie penisu, ktorý si tu popíšeme, je preťahovanie penisu v oboch smeroch. Aj v tomto prípade pôjde o naťahovanie penisu, akurát zase na trochu iný spôsob.

Ako ste už teda určite odhadli – cviky na zväčšenie penisu väčšinou stoja na akomsi preťahovaní a vyťahovaní penisu.

Nie je to síce 100 % účinná technika na predĺženie penisu, ale čiastočne to funguje. Zároveň sa tak penis masíruje, vďaka čomu je potom lepšie prekrvený a dosahuje pevnejšiu erekciu.

 

POSTUP:

Ani v tomto prípade nie je lubrikácia potrebná. Jednou rukou chytíte žaluď penisu, druhou rukou uchopíte jeho telo. Penis následne natiahnete.

Každou rukou ho však budete naťahovať do opačného smeru. Pravou rukou teda napríklad doprava a ľavou doľava a naopak. Takto vydržte vždy 10 sekúnd.

 

DĹŽKA CVIČENIA:

Jedno natiahnutie by malo trvať 10 sekúnd do jedného smeru, potom smery naťahovania zmeňte.

Cvičenie takto praktikujte po dobu aspoň 5 minút. Opakujte každý deň.

 

POTREBNÉ POMÔCKY:

Ani na toto cvičenie nič nepotrebujete.

 

Cviky na posilnenie erekcie

Druhou skupinou cvikov, ktoré si tu predstavíme, cviky na posilnenie erekcie. Oproti predošlej kategórii cvikov na zväčšenie penisu nesú tieto skutočne ovocie.

Jednoducho povedané, totiž tieto cviky zlepšujú prekrvenie penisu, a kde je viac krvi, tam je aj pevnejšia a silnejšia erekcia.

A keby ste penis jednoducho doma miesili v dlani, už tým zlepšíte jeho prekrvenie. Nasledujúce cviky teda pre vás slúžia skôr ako inšpirácia a ďalšie tipy, ako penis lepšie prekrviť.

 

Kegelove cviky

Na prvom mieste v kategórii cvikov na podporu erekcie stoja pre vás možno prekvapivo Kegelove cviky. Tie by ste možno očakávali v sekcii pre lepšie udržanie moču alebo posilnenie svalov panvového dna, ale aj tu majú svoje pevné a dôležité miesto.

Kegelove cviky totiž nie len, že posilňujú svaly panvového dna, ale aj podporujú prekrvenie vášho údu, čo, ako sme si už povedali, je krôčkom k pevnejšej a kvalitnejšej erekcii.

 

POSTUP:

Najjednoduchšie je vykonávať Kegelove cviky počas močenia. Tým totiž budete mať úplnú kontrolu nad svalmi, ktoré chcete posilniť.

Navštívte teda toaletu a začnite pomaly močiť. Počas močenia prúd moču na silu aspoň na 10 sekúnd zastavte. Po pár sekundách moč zase spustite.

Takto to opakujte aspoň 3x počas celého močenia. Čím viackrát sa vám podarí moč zastaviť a čím dlhšiu dobu takto vydržíte, tým lepšie.

Druhou možnosťou, ako vykonávať Kegelove cviky, je pomocou zatínania svalov panvového dna. To sú svaly v okolí močového mechúra a ritného otvoru.

Tieto svaly môžete zatínať aj počas bežných každodenných činností. Stačí ich vedome zatnúť, udržať takto zase aspoň na 10 sekúnd a potom uvoľniť. Opakujte najmenej 5x. Postupom času dĺžku zatnutia a častosť opakovania zvyšujte.

 

DĹŽKA CVIČENIA:

Prúd moču zastavujte vždy aspoň na 10 sekúnd. Opakujte 3x. Svaly panvového dna zatnite tiež aspoň na 10 sekúnd. Opakujte najmenej 5x.

 

POTREBNÉ POMÔCKY:

Na toto cvičenie nič nepotrebujete.

 

Wally Wally Up

Druhým účinným cvičením na zlepšenie prekrvenia penisu a zároveň posilnenie erekcie je metóda s názvom Wally Wally Up. Má síce možno trochu čudný názov, ale hneď vám vysvetlíme, vďaka čomu je toto cvičenie tak účinné.

 

POSTUP:

Sadnite si na okraj stoličky tak, aby váš penis visel cez okraj stoličky. Dosiahnite pevnú erekciu a na svoj stoporený penis zaveste uterák.

Pokiaľ vám to príde príliš jednoduché, môže byť uterák mokrý. Uterák sa snažte nie len na penise udržať, ale aj ho penisom vytláčajte nahor. Takto opakujte 20x.

 

DĹŽKA CVIČENIA:

Uterák sa snažte udržať na penise po dobu aspoň 5 sekúnd. Pokiaľ to budete opakovať 20x, celé cvičenie vám nezaberie ani 2 minúty.

 

POTREBNÉ POMÔCKY:

K tejto technike budete potrebovať stoličku a uterák. Pokiaľ chcete zvýšiť náročnosť cvičenia a odpor uteráka, môžete uterák namočiť.

 

Helikoptéra

Helikoptéra je cvičenie, ktoré síce bude považovať veľa mužov za smiešne, ale naozaj funguje.

Áno, je to presne to, čo vám hneď v prevej chvíli napadlo – točenie penisom vo vzduchu.

 

POSTUP:

Postavte sa, vyzlečte si nohavice aj trenky a začnite rotovať penisom vo vzduchu, ako by ste pohybom napodobňovali helikoptéru.

Najprv penisom točte 30 sekúnd na jednu stranu, potom smer zmeňte a točte ním ďalších 30 sekúnd na ďalšiu stranu. Sériu opakujte 5-krát.

 

DĹŽKA CVIČENIA:

Penisom točte vždy 30 sekúnd na jednu stranu. Potom strany vymeňte.

 

POTREBNÉ POMÔCKY:

Na toto cvičenie nič nepotrebujete.

 

Masáž penisu

Zlepšiť prekrvenie penisu, a tým aj erekciu avšak môžete aj obyčajnou klasickou masážou penisu.

 

POSTUP:

Ľahnite si na chrbát, napríklad k televízii, penis mierne nalubrikujte, aby to pekne kĺzalo, uchopte ho do ruky a začnite ho jemne masírovať. Masírujte ho tak, aby vám to bolo príjemné.

Môže to nakoniec dopadnúť tak, že dosiahnete erekciu, ale to je úplne v poriadku.

Mierne penis stláčajte a naťahujte, aby sa lepšie prekrvil a zrelaxoval. Takto môžete penis masírovať buď do úplnej erekcie, alebo po dobu aspoň 10 minút.

Premasírovať si môžete aj semenníky a oblasť okolo penisu.

 

DĹŽKA CVIČENIA:

Penis masírujte buď do erekcie, alebo po dobu 10 minút.

 

POTREBNÉ POMÔCKY:

K tomuto cvičeniu je vhodný lubrikant alebo kvalitný masážny olejček, aby to pekne kĺzalo a penis ste mohli dostatočne premasírovať.

 

Pehriatie penisu

V zimnom období je potom vhodné pridať k masáži ešte aj prehriatie penisu. Aj vďaka prehriatiu penisu sa totiž penis lepšie prekrví, a tým dosiahnete pevnejšiu a kvalitnejšiu erekciu.

Avšak kvôli intímnemu zdraviu penis na druhej strane príliš neprehrievajte. Skrátka, všetko s mierou!

 

POSTUP:

Pripravte si teplý uterák, bylinkový zábal alebo teplú utierku. Stačí uterák namočiť do teplej vody a následne z neho vodu poriadne vymačkať, aby to nebol skôr vodový zábal.

Takto pripravený teplý uterák položíte na svoj penis. Nemusíte s ním nič viac robiť. Stačí si ľahnúť a s uterákom na svojich intímnych partiách jednoducho relaxovať.

Pokiaľ chcete, môžete následne penis ešte premasírovať podľa predošlého postupu.

Vďaka tomu bude váš penis krásne prekrvený a pripravený na hodiny milovania s vašou partnerkou.

 

DĹŽKA CVIČENIA:

V tomto prípade je veľmi obtiažne povedať, ako dlho by ste si mali penis prehrievať. Určite stačí pár minút, pokiaľ uterák nevychladne. Na druhej strane to ale príliš nepreháňajte, aby ste si intímne partie, naopak, neprehriali.

 

POTREBNÉ POMÔCKY:

Teplý uterák, bylinný zábal, teplá utierka.

 

SLOVO REDAKCIE:

Nebudeme vám tajiť, že vyššie uvedené cviky a techniky sú iba kvapkou v mori možností. Tipov a rád, ako zlepšiť prekrvenie penisu, ako ho trochu povytiahnuť, alebo ako spevniť erekciu, je oveľa viac.

Toto vám má slúžiť iba ako inšpirácia a základ k ďalším experimentom. Rozhodne sa nebojte svoj penis precvičovať, naťahovať a masírovať.

Všetko, čo preň urobíte, vám vráti lepším prekrvením a pevnejšou erekciou. A to už je skvelý výsledok. Pokiaľ naviac budete cvičenie pravidelne opakovať, môžete sa dočkať aj mierneho zväčšenia penisu.

Cvičenie vykonávajte buď každý deň, alebo aspoň 3x – 4x týždenne. Nestačí iba raz za mesiac penis trochu povytiahnuť alebo premasírovať. Pozitívne výsledky dosiahnete len pravidelnosťou tohto cvičenia.

Nezabudnite penis riadne prekrviť. 

Odporúčame kanadský Vimax pre dlhodobé užívanie.

tablety vimax na erekciu

 

ĎALŠIE ČLÁNKY O PENISE A OBMEDZENÝCH MOŽNOSTIACH ZVÄČŠENIA

Zväčšenie penisu je výmysel klamlivých reklám. Penis sa nedá predĺžiť.
Jelqing – „nadojte“ si maximálnu erekciu a veľkosť
Veľkosť penisu – verte alebo nie, ste v norme. Aké sú čísla?
Rast penisu štatisticky v priebehu života – aké sú slovenské štandardy?
Masáž penisu – vplyv na veľkosť penisu a pevnosť erekcie. Pomôže?
Penilný implantát – drahé, ale finálne riešenie dysfunkcie
Zanorený penis – normálny, ale neviditeľný penis ukrytý pod vrstvou tuku

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze