Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Ako bojovať proti predčasnej ejakulácii a konečne uspieť?

1/52/53/54/55/5 (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Predčasná ejakulácia v podobe nežiaduceho a príliš skorého vyvrcholenia je často vnímaná ako veľké zlyhanie muža. Nepomáha tomu ani fakt, že žena potrebuje na dosiahnutie orgazmu asi 3 x dlhšiu a intenzívnejšiu stimuláciu. Čo robiť, pokiaľ vydržíme sotva 1 až 5 minút súlože?

Predĺženie výdrže je naozaj nevyhnutné, pokiaľ chcete zachovať dobrý vzťah so svojou partnerkou. Na druhej strane vám môže byť útechou, že pokiaľ muž nemôže vyvrcholiť ani po hodine súlože, žena z toho veľmi nadšená nie je a po nejakom čase začne takýto sex nenávidieť. K predčasnému vyvrcholeniu vedú často faktory psychologické. A muži o probléme neradi hovoria.

príliš krátka súlož

Dve či tri minútky sexu žene nestačia. Nestihne sa ani zahriať. Zamerajte sa hlavne na dráždenie behom predohry a predĺženie výdrže. 

 

Kedy ide o predčasnú ejakuláciu?

Predčasná ejakulácia je stav, keď ju muž pri sexe dosiahne oveľa skôr, ako by chcel on sám alebo by chcela jeho partnerka. Nie je to ale väčšinou žiadna choroba a nepodlieha liečbe v pravom slova zmysle.

Podľa odhadov má problémy s predčasným vyvrcholením 1 z 3 mužov. Pokiaľ k nemu dôjde len občas, problém nie je závažný, no ak k nemu dochádza celkom pravidelne pri každom sexe, je na čase zbystriť svoju pozornosť a začať to riešiť.

Diagnostické kritériá upresňujú predčasnú ejakuláciu nasledujúcimi príznakmi. Keď k ejakulácii dôjde asi do minúty po vniknutí do vagíny alebo keď muž nie je sám schopný ejakuláciu pozastaviť, alebo pokiaľ sa kvôli nej muž začne radšej vyhýbať sexu a dostane sa do psychických problémov, ktoré následne ešte viac oslabia ejakuláciu a erekciu.

 

Ako bojovať proti skorému vyvrcholeniu?

Práve posilnením svalov panvového dna pomocou cvičenia. Ide o najúčinnejšiu metódu a zmieniť môžeme hlavne jelqing alebo Kegelove cviky. Jelqing je tiež účinná metóda pre zväčšovanie penisu založená na pravidelnom cvičení.

Pravidelné cvičenie je pre penis zdravé a priaznivo ho ovplyvňuje. Veľmi prospešná je aj jóga, ktorá dokonale spevňuje svalstvo celého tela vrátane intímnych oblastí. Medzi sexuálne techniky zabraňujúce výronu semena patrí aj prerušovaná súlož.

Je potrebné aj sa naučiť myslieť na niečo iné a nevzrušujúce v dobe pred ejakuláciou.

 

Keď nastúpi bariéra

Ďalšou pomôckou sú znecitlivejúce kondómy a gély. Produkty znecitlivia najcitlivejšie miesta na penise, kedy ide hlavne o žaluď. Vďaka tomu je penis stimulovaný o niečo menej intenzívne, a to dokáže pohlavný styk predĺžiť na dostatočne uspokojivú dobu.

Pri týchto ťažkostiach sa vyvarujte používaniu ultra tenkých kondómov a kondómov s hrejivými zložkami zvyšujúcimi citlivosť. Metódy sú účinné samostatne a ich vzájomnou kombináciou je možné postaviť sa problému čelom.

Metóda štart a stop sa dobre cvičí najmä pri masturbácii a výsledky tréningu je možné neskôr zúžitkovať v posteli. Naviac pravidelný sex aj masturbácia sú najlepšími liekmi na oddialenie ejakulácie.

 

Ako na metódu štart a stop?

Začnite s bežnou masturbáciou tak, ako ste zvyknutý, a keď sa bude blížiť vyvrcholenie, prestaňte a párkrát sa zhlboka nadýchnite. Hneď, ako pocit vyvrcholenia odznie, pokračujte.

Túto sériu treba opakovať čo najdlhšie. Pokojne neustále striedajte 5 sekúnd hlbokých nádychov, na 3 sekundy dych zadržte a 5 sekúnd vydychujte. Oddialenie orgazmu vám zaberie tak 2 minúty a pravidelným opakovaním dobu skrátite. Potom to skúste aj pri sexe. Môžete pritom stimulovať partnerku rukou alebo vibrátorom.

 

Metóda priškrtenia penisu

Ide o metódu podobnú, ale namiesto predýchania – alebo počas neho – pred ejakuláciou svoj penis priškrtíte. Tesne pred vyvrcholením pevne stlačte uzdičku, teda miesto tesne pod vyústením močovej trubice a počkajte, kým stav ejakulácie neodznie.

Pre bezpečnejšie zabránenie výronu semena súčasne môžete priškrtiť aj koreň penisu. Pokiaľ budete mať dobre posilnené svaly panvového dna, dokážete tieto svaly zatnúť aj celkom svojvoľne bez nutnosti predýchania a priškrtenia penisu. Pokročilá metóda vyžaduje ale aj niekoľko mesiacov cvičenia.

Súčasne sa snažte viac venovať aj predohre. Pokiaľ dokážete ženu na úplné maximum vydráždiť pred vniknutím, vyvrcholíte spolu alebo veľmi krátko po sebe.

 

Silikónový krúžok na uzdičku

Predčasná ejakulácia vás tiež uchráni pred sklamaním. Nebudete opäť naštvaný, podráždený a nevrlý. Vyskúšajte krúžok na uzdičku pre spoľahlivé oddialenie vyvrcholenia.

Jeho funkcia je veľmi jednoduchá. Zakryje totiž najcitlivejšie miesto penisu a zníži jeho citlivosť. Príjemné pocity počas sexu ale zostanú. Krúžok je zo silikónu, mierne elastický a jeho navlečenie na penis je hračka.

Nezabudnite ho ale najskôr natrieť lubrikačným gélom na vodnej báze. Na jeho čistenie potom stačí čistá voda alebo trocha jemného mydla. Ide o užitočnú pomôcku, ktorá váš penis štýlovo ozdobí. Môžete partnerku nechať aj v tom, že je to pre jej väčšie dráždenie a blaho, nie praktická pomôcka pre vás.

 

Sexuálne polohy vhodné pre slabšie dráždenie penisu

Muž by sa mal vyhýbať polohám, kedy je na ňom väčšina práce, ako je napríklad misionárska poloha. Muž je tu veľmi iniciatívny. Pokiaľ má muž problém s predčasnou ejakuláciou, tieto polohy mu naozaj nepomôžu.

Vyhnite sa aj polohám zozadu, čo asi neocenia vaše partnerky, pretože tie túto polohu naopak veľmi milujú. Polohy sú veľmi dráždivé a muž tak vyvrcholí urobí veľmi rýchlo. Vhodné sú polohy, kedy je vagína čo najviac roztvorená a trenie je slabšie.

Ide o všetky polohy, kde prevezme iniciatívu partnerka. V podstate ide o 2 skupiny polôh, ktoré spoľahlivo oddialia vyvrcholenie a predĺžia rozkoš obidvoch partnerov. Hovoríme o polohe, keď muž sedí a žena si na neho sadne alebo keď muž leží a žena je hore.

Môže byť aj k nemu otočená bokom, prípadne môže ísť o intímny hrudník na hrudník. Žena cíti uspokojenie a muž nemusí prirážať. Nohy ženy by pri polohách mali byť čo najďalej od seba. Skúšajte, experimentujte a neponáhľajte sa. Správne riešenie určite nájdete.

 

ĎALŠIE ČLÁNKY O PREDČASNEJ EJAKULÁCII, METÓDACH ODDIALENIA A ZVÝŠENÍ MNOŽSTVA EJAKULÁTU

Ejakulácia – kompletný sprievodca oddialením, poruchami a liekmi
Oddialenie ejakulácie – metódy predĺženia súlože
Poruchy ejakulácie – 6 intímnych utrpení muža. Čo s nimi?
Krv v ejakuláte – hematospermia – 15 častých príčin + metódy liečby
Retrográdna ejakulácia – trápi vás suchý orgazmus?
Predčasná ejakulácia – 14 tipov pre najdlhšiu súlož
Ako zvýšiť objem ejakulátu pre vyššiu kvalitu spermií, a tiež pre ohromenie partnerky?

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze