Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Potraviny na erekciu – bezpečná a lacná podpora silnejšieho prekrvenia penisu na každý deň

1/52/53/54/55/5 (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Sú naprosto prirodzenou súčasťou nášho života. Bez nich by sme dlhšie než 4 týždne neprežili.

Navyše dokážu podporiť niektoré vaše telesné funkcie, ako napríklad aj erekciu.

Potraviny na erekciu. O jedle asi málokto z nás premýšľa ako o prostriedku na podporu erekcie, no napriek tomu niektoré potraviny túto funkciu môžu mať.

Respektíve, nedokážu spôsobiť erekciu ako na povel, ale napomáhajú k lepšiemu prekrveniu organizmu vrátane penisu, čo môže viesť k pevnejšej a silnejšej erekcii.

Ktoré potraviny to sú?

potraviny na erekciu

 

Potraviny na podporu erekcie

Potraviny bohaté na vitamíny, minerály a hlavne omega 3-mastné kyseliny dokážu pozitívne ovplyvniť mužskú erekciu.

Pozitívne účinky ďalej prinášajú aj vitamíny B, C, E a D, aminokyselina L-arginín, zdroje bohaté na nitráty, zinok a ďalšie minerály.

To všetko podporuje erekciu, sexuálne libido a mužskú výkonnosť.

Našťastie pre vás, nemusíte jesť iba tieto potraviny. Stačí zaradiť do jedálnička niektoré z nich a okamžite to na vás bude mať pozitívny účinok.

NAUČTE SA V SÚKROMÍ DOMOVA: Ako zlepšiť erekciu sám doma a svojpomocne ešte pred návštevou urológa?

ako zlepšiť erekciu?

 

Kakao

Na prvom mieste vo všetkých najrôznejších zdrojoch nájdete vždy kakao alebo čokoládu. Kakao je skrátka tým najsilnejším prírodným afrodiziakom, aké ľudstvo doteraz poznalo.

Je tomu tak preto, že kakao obsahuje veľké množstvo flavonoidov.

Flavonoidy, či vitamín P, sú látky známe pre svoje antioxidačné pôsobenie. Celkom k flavonoidom patrí asi 60 látok, ktoré majú obyčajne blahodárny vplyv na ľudský organizmus, obzvlášť na cievy.

A pokiaľ sa bavíme o pozitívnom účinku na cievy a prekrvenie, je to už len krôčik k pevnej a kvalitnej erekcii. Potvrdili to aj mnohé odborné štúdie.

Najpreukázanejšou sa stala štúdia z roku 2016. V tejto štúdii vedci sledovali 25 096 mužov. Tí hodnotili svoj sexuálny život postupne v rokoch 2000, 2004 a potom 2008.

V rámci týchto rokov aj títo muži sledovali príjem flavonoidom zo svojej potravy. A výsledky sú viac než povzbudivé. Vyšší príjem potravín bohatých na flavonoidy je spojený so zníženým výskytom erektilnej dysfunkcie.

Inými slovami to znamená – jedzte potraviny bohaté na flavonoidy, ako je spomínané kakao alebo napríklad ešte chlorella, spirulina, mladý jačmeň, zeler alebo cibuľa erektilná dysfunkcia sa vám oblúkom vyhne.

PODPORUJTE PREKRVENIE PENISU: Cviky na penis – naučte sa, ako získať na objeme penisu a posilniť erekciu nenápadne doma.

cviky na penis

 

Morské plody

Ďalšou širokou kategóriou potravín na podporu erekcie sú morské plody. Či už sa bavíme o rybách, ustriciach, homároch, kraboch alebo o krevetách, všetky tieto potraviny sú bohatými zdrojmi dôležitých minerálov a stopových prvkov.

V morských plodoch nájdete veľmi dôležité omega 3-mastné kyseliny, ktoré sme už spomínali vyššie. Práve potraviny bohaté na omega 3-mastné kyseliny dokážu pozitívne ovplyvniť mužskú erekciu.

S týmto výsledkom prišla aj štúdia s názvom „Effects of Omega-3 Fatty Acids on Erectile Dysfunction in a Rat Model of Atherosclerosis-induced Chronic Pelvic Ischemia”. Hoci bola táto štúdia vykonaná iba na potkanoch, priniesla zaujímavé výsledky.

Sledovaná skupina, ktorej boli podávané omega 3-mastné kyseliny, preukázala celkové zlepšenie erektilnej funkcie a zároveň zníženie sexuálnych zlyhaní.

Užívanie omega 3-mastných kyselín zároveň nespôsobilo žiadne vedľajšie účinky alebo iné neobvyklé príznaky.

Okrem toho sú morské plody skvelým pomocníkom pre zlepšenie plodnosti, a to nielen pre muža, ale aj pre ženy.

Podľa najnovších výskumov vyplynulo, že páry, ktoré pridali do jedálnička viac morských plodov, počali dieťa s väčšou pravdepodobnosťou než ostatné páry, ktoré morským plodom príliš neholdovali.

UDRŽTE SI PLODNOSŤ: Ako bezpečne a „zdravo” oplodniť ženu? Myslite hlavne na svoje zdravé spermie.

ako oplodniť ženu?

 

Cesnak

Ďalšou dôležitou potravinou, ktorá dokáže podporiť vašu erekciu, je cesnak. Teda, nie je to ani tak potravina, ako skôr korenie, ale aj tak dokáže cesnak s erekciou divy.

Ako zázračný prostriedok na mužské problémy bol cesnak označovaný už po stáročia. A teraz bol tento pozitívny účinok skutočne zmapovaný aj vedcami. Informovala o tom britská BBC.

Cesnak totiž obsahuje allicin, ktorý zlepšuje prietok krvi. V rámci štúdie vedci vzali osem dobrovoľníkov s erektilnou dysfunkciou a naordinovali im štyri strúčiky surového cesnaku každý deň po dobu troch mesiacov, aby zistili, či tým zlepšia ich šance na udržanie erekcie, a v dlhodobom horizonte zabránia vážnejším rizikám erektilnej dysfunkcie. A výsledok?

Cesnak môže pomôcť obnoviť mužskú erekciu. Väčšina mužov zo sledovanej skupiny videla zlepšenie vo svojom sexuálnom živote a svojej erekcii.

 

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný je ďalšou dôležitou rastlinou, ktorá dokáže posilniť a podporiť vašu erekciu. Kotvičník sa bežne užíva na zvýšenie libida, ako prevencia neplodnosti a impotencie, pre zlepšenie kvality spermy či na lepšiu erekciu.

Štúdia sledovala mužov vo veku od 14 do 60 rokov a trvala od 2 do 90 dní. Počas tejto doby odborníci zistili, že kotvičník zemný môže zvýšiť hladinu testosterónu v tele.

Ďalšie výskumy ukázali, že kotvičník zemný má aj pozitívne účinky na kardiovaskulárny systém. Podľa štúdie z roku 2000 by mal pomôcť ľuďom s vysokým krvným tlakom.

A v neposlednom rade podľa štúdie „Tribulus Terrestris And Cardiovascular Health” táto bylinka priamo uvoľňuje hladké svalstvo, ktoré sa nachádza okrem iného aj v penise, a tým pomáha na zrýchlenie syntézy oxidu dusnatého, čo vedie k jednoduchšej a rýchlejšej erekcii.

TIP PRE VÁS: Kotvičník síce nie je bežná slovenská plodina, užívať ho je však možné úplne jednoducho. 

Užite každý deň tobolku kandského Vimaxu pre dlhodobú podporu erekcie. 

tablety vimax na erekciu

 

Granátové jablko

Granátové jablko? Najlepšie ovocie na podporu erekcie. Aj také priezvisko toto pre nás veľmi exotické ovocie má.

Existuje niekoľko štúdií preukazujúcich výnimočný efekt granátového jablka na kardiovaskulárne zdravie a na podporu erekcie. Jednou z nich je napríklad štúdia z roku 2013. V tejto štúdii sledovali odborníci účinok granátového jablka na urologické zdravie mužov, a to aj na erektilnú dysfunkciu.

A na čo prišli? Granátové jablko je bohatým zdrojom prírodných antioxidantov. Tie pôsobia blahodárne pre naše telo, pomáhajú nám vyrovnať sa s oxidačným stresom a zároveň zlepšujú obnovu buniek. To všetko malo aj v rámci zmienenej štúdie za následok zlepšenie erekcie.

 

Maca peruánska

Ďalším veľkým prírodným afrodiziakom je maca peruánska. Maca peruánska je jednou z najstarších a z najdlhšie pestovaných rastlín na svete.

Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, C a E, stopové prvky a minerály, ako je fosfor, meď, draslík, vápnik, železo, zinok a veľa ďalších.

Zvyšuje chuť na pohlavný styk, libido, prispieva k výdrži v posteli a kvalite sexuálneho života a zároveň podporuje plodnosť.

Pozitívne účinky macy peruánskej na mužskú sexualitu potvrdila aj štúdia z roku 2002 s názvom „Effect of Lepidium meyenii (MACA) on sexual desire and its absent relationship with serum testosterone levels in adult healthy men”.

Tá sledovala účinky macy peruánskej na sexuálnu výkonnosť u dospelých mužov vo veku od 21 do 56 rokov.

Muži po dobu 12 týždňov užívali 1500 mg či 3000 mg macy peruánskej alebo placebo. Zvýšenie sexuálnej túžby bolo u pacientov, ktorí užívali macu peruánsku, spozorované už po 8 týždňoch liečby.

Maca peruánska mala nakoniec pozitívny účinok na sexuálnu túžbu u všetkých sledovaných mužov.

Aj macu je možné bezpečne dávkovať pomocou kanadského Vimaxu.

tablety vimax na erekciu

 

Špenát

Špenát máme síce mnohí z nás spojený s rastom svalov, ale nenechajte sa zmiasť. Aj na vašu erekciu má táto zelenina pozitívny vplyv. Špenát je totiž bohatým zdrojom na prírodné nitráty (dusičnany).

Tato látka sa pri kontakte s jazykom a črevnou mikroflórou na oxid dusnatý, ktorý je potrebný práve na kvalitnú erekciu.

Možno ste už niekedy o oxide dusnatom počuli v spojení s Viagrou. Práve Viagra totiž podporuje uvoľňovanie tohto oxidu do tela. Dalo by sa teda povedať, že je špenát takou prírodnou Viagrou.

A čo na špenát hovoria odporné štúdie? Opäť i špenát je podľa lekárov skvelým pomocníkom na podporu erekcie.

Okrem totiž vyššie uvedených prírodných nitrátov (dusičnanov) je aj bohatým zdrojom flavonoidov, a tie už sme tu mali v spojení s kakaom. Špenát je teda hneď po kakau ďalším veľmi účinným prírodným afrodiziakom.

 

Pískavica grécke seno

Pískavica grécke seno, alebo latinsky Trigonella foenum-graecum, je liečivá rastlina pôvodne užívaná ako krmivo pre dobytok. Priaznivé účinky pískavice gréckeho sena spôsobujú obsiahnuté saponíny. Tieto účinky boli sledované v niekoľkých vedeckých štúdiách.

Vo vedeckej štúdii s názvom „Physiological aspects of male libido enhanced by standardized Trigonella foenum-graecum extract and mineral formulation” bolo sledovaných celkom 60 zdravých mužov vo veku 25 až 52 rokov bez erektilnej dysfunkcie. Títo muži teda nemali žiadne sexuálne problémy, iba chceli tonizovať svoj sexuálny výkon.

Týmto mužom bol podávaný doplnok stravy s 600 mg pískavice gréckeho sena denne po dobu 6 týždňov. Po skončení sledovanej doby muži uviedli, že sa im výrazne zlepšil sexuálny život aj spokojnosť s ich milostným životom.

Pískavica grécke seno má pozitívny účinok na fyziologické aspekty libida a môže prispieť k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v tele.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Vitamíny pre muža – ktoré byliny podporia erekciu?

 

Vlašské orechy

Pokiaľ ste milovníkmi orechov, potom môžete na podporu erekcie siahnuť prakticky po akomkoľvek druhu orechov. Avšak vlašské orechy sú v tomto ohľade tie úplne najúčinnejšie.

Tieto orechy sú totiž totiž bohaté na L-arginín – aminokyselinu meniacu sa v tele na oxid dusnatý. L-arginín dokáže, podľa odbornej štúdie z roku 1999, výrazne zlepšiť erekciu, pomôcť pri riešení dysfunkcie a pozitívne ovplyvniť sexuálny život muža.

Pokiaľ teda budete jesť potraviny bohaté na aminokyselinu L-arginín, ako sú okrem iného práve aj vlašské orechy, môžete významne podporiť svoju erekciu.

 

Červená repa

Červená repa je ďalšou zaujímavou zeleninou, ktorá obsahuje veľké množstvo prírodných nitrátov, ktoré pomáhajú v uvoľňovaní oxidu dusnatého v tele, a tým zároveň aj podporiť tvorbu testosterónu.

O nitrátoch sme si hovorili už v spojení so špenátom. Červená repa je na tom v tomto prípade úplne rovnako.

Avšak oproti špenátu obsahuje červená repa nitrátu oveľa menej. Konkrétne zhruba iba 250 mg na 100 g.

Kým špenát obsahuje až 3 500 mg na 100 g. Je teda oveľa bohatším zdrojom na tieto látky než červená repa.

Ďalšími zdrojmi nitrátu sú rukola, šaláty, zeler alebo reďkovky.

 

SLOVO REDAKCIE:

Páni, jesť iba mäso a tučné potraviny sa vám síce môže páčiť, ale pre vašu sexualitu to nie je zrovna dvakrát prínosné.

Tučné a nezdravé jedlo ešte nikdy nikomu neprinieslo pevné zdravie ani vitalitu, práve naopak. Záľuba v ťažkých potravinách len degraduje vaše zdravie a sexuálny výkon.

Preto svoj jedálniček od základu zmeňte, zamerajte sa viac na čerstvé ovocie a zeleninu, potraviny bohaté na omega 3-mastné kyseliny, podporné aminokyseliny a minerály, ktoré urobia s vašou erekciou divy.

Vyskúšajte zmenu v jedálničku a uvidíte, že vám to prospeje.

 

ĎALŠIE ČLÁNKY O PROBLÉMOCH S EREKCIOU A METÓDACH ZLEPŠENIA

Ako konečne vybrať účinný a bezpečný doplnok na erekciu, ktorý pomôže?
Steroidy oslabia vašu erekciu, celý organizmus aj plodnosť
Dôchodcovia a erekcia – čo všetko sa dá ešte stihnúť?
Cukrovka a erekcia – rozlúčia sa diabetici so sexom?
Lieky, generiká a doplnky na erekciu – hlavné rozdiely
Poruchy erekcie 1. časť – mierne, ale nedostatočné stoporenie penisu
Podpora erekcie, 2. časť – 25 príčin oslabenia erekcie a mäknutia penisu

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze