Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Výmena partnerov – rozmyslite si, či sa podelíte o ženu

1/52/53/54/55/5 (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Možno vo vašom vzťahu zavládol stereotyp a už vás nebaví aktuálny partner. Možno máte chuť experimentovať a okoreniť si sex. Niekto to berie ako slobodný prístup, vyznávanie lásky alebo je to pre neho heslo: zmena je život.

Pokiaľ idete do výmeny partnerov a sexu vo štvorici, dajte si pozor, riziká sú veľké. Prehadzovanie partnerov totiž veľmi často nabúrava vzťahy.

výmena partnerov

Možno cítite, že je čas na zmenu, ale myslite na to, či je záujem obojstranný

 

Sexuálna výmena partnerov

Asi najväčším hnacím motorom pre výmenu partnerov je predovšetkým adrenalín a zvedavosť prameniaca zo stereotypných spôsobov dlhodobého vzťahu. Túžba po niečom nepoznanom, nespútanom a zároveň eroticky vášnivom je v porovnaní so skutočnou realitou naozaj niekde inde.

Niečo iné je fantázia, niečo iné prax. To, že po niečom túžiš, ešte neznamená, že to chceš. Keď ale dôjde na vec, stretnú sa dva páry s úmyslom prehodiť sa, ide vždy o ruskú ruletu.

Buď to vyjde a aktérom sa tento štýl erotického adrenalínu zapáči, alebo sa stretne s drsnou realitou a skutočnosťou, ktorá už vôbec nemá to kúzlo, ako mali predstavy.

BEZPEČNOSTNÝ TIP: S novou, cudzou ženou sa môžete cítiť nesvoj a erekcia nemusí byť práve ideálna. 

Aby ste bol na „akciu“ pripravený, dôverujte povzbudivým účinkom kanadského Vimaxu. 

tablety vimax na erekciu

 

 

Fantázia a realita pri výmene partnerov

Často dôjde k žiarlivosti a neskôr k neschopnosti sa s tým vyrovnať. Partner alebo partnerka majú pocit, že ste si to naraz s druhým partnerom užívali oveľa viac ako s ním.

Viac ste stonali, boli ste aktívnejší a žhavejší, robili ste niečo, čo ste nikdy nedovolili pred tým svojmu partnerovi, alebo proste nový partner alebo partnerka vyzerá fyzicky lepšie.

Môže sa tiež stať, že si naozaj vzájomne lepšie sadnete, alebo je to proste len konečne iné, a preto je aj hlbší zážitok. Často dôjde k výčitkám, hádkam, obviňovaniu, žiarlivosti a rozchodom. Predýchať to nemusí ani ten, čo to navrhol. Inšpirácia borí tabu a častejšie to neunesú muži. 

TIP: Viete, po čom ženy skutočne túžia a ako tieto priania splniť?

 

Je výmena partnerov testom vernosti?

Je to možné prirovnať k typickej nevere. Niektorí ľudia to dokonca považujú za určitý druh nevery. Podľa sexuológov má aj mnoho mužov po priznaní manželkinho záletu, čo môže byť aj výmena partnerov, ťažkosti s nejakou dysfunkciou, teda s poruchami erekcie.

Stratia tak sebaistotu a dobrý pocit zo svojho sexuálneho života. Mnohým mužom sa potom pri pohlavnom styku stále vracia predstava toho, ako partnerky súložia s cudzími mužmi, a nemôžu sa jej, bohužiaľ, nijako zbaviť.

TIP: Aká erekcia ženu uspokojí natoľko, že nemusia hľadať pomoc inde? 

 

Začínať alebo nezačínať s výmenou partneriek?

Pred bitkou je každý generál, ale keď dôjde na vec, vidieť svoju lásku v náručí inej osoby s labužníckym a šťastným výrazom v tvári s vami určite zamáva. Zafungovať môžu rôzne emócie.

Väčšinou hrozí ohrozenie manželstva a vzťahu, žiarlivosť, vznik mimomanželského alebo mimopartnerského vzťahu. Môže prísť aj radikálne odmietavý postoj ženy či muža, ktorí sa už nechcú ďalších aktivít zúčastniť.

Šanca na hladký priebeh zaručuje absolútny nezáujem o svoju drahú polovičku, či vyhasnutý vzťah tesne pred jeho ukončením. Možnosť, že ste tak benevolentní a dávate si absolútnu voľnosť a ešte ste schopní sa na to dívať, je naozaj mizivá.

muž zmätený z nevery

Realita sa niekedy môže na míle vzdialiť predstavám. Vždy sa poriadne dohodnite na pravidlách.

 

Ako začať s výmenou manželiek či partneriek?

Páry sú si vedomé, že v priebehu stretnutia dôjde k prehodeniu partnerov, ale je si potrebné uvedomiť, že ide o výrazný zásah do sexuálneho života páru. To, čo sa stane, sa potom nebude dať vrátiť.

Je potrebné mať to na pamäti skôr, ako sa rozhodnete. V každom prípade je lepšie nezačínať s výmenou hneď. Oveľa rozumnejšie je vyskúšať spoločný sex partnerských dvojíc zameraný na pozorovanie druhého partnerského páru alebo na súčasné milovanie párov. Zistíte, kam ste schopní zájsť bez toho, aby to narušilo vaše vzájomné vzťahy.

ZISTITE VIAC O PRAKTIKÁCH:

 

Pozor na žiarlivosť a ranené ego

Pokiaľ chcete postúpiť ďalej, neponáhľajte sa a nové predmety prijímajte postupne. Skúsenosť zo vzájomných dotykov, hladenia, masáží, masturbácie, sexuálnych pomôcok, nepenetračných sexuálnych aktivít medzi partnermi obidvoch párov veľa napovie.

Máte čas zistiť, či naozaj za každú cenu potrebujete dôjsť až k výmene partneriek. Je potrebné najprv sa stretnúť, pomaly sa vyzliekať a navzájom sa vzrušovať. Aj táto fáza môže byť tou najviac vzrušujúcou.

Úplná výmena partnerov je potom často menej vzrušujúca ako vzájomné dotyky. Samotná fáza výmeny sa môže stať aj traumou. Nie každý dokáže zniesť pohľad na vlastného muža súložiaceho s inou ženou a hlavne na vlastnú ženu súložiacu s iným mužom. Ego je ranené.

 

Aký je pohľad spoločnosti?

Z pohľadu väčšiny ľudí ide o niečo morálne úplne neprijateľné. Dlhodobé vzťahy a vzájomná dôvera nám väčšinou bránia odvážiť sa zapojiť do mimomanželských sexuálnych hier, a to aj také výmeny.

Pokiaľ sa k takýmto praktikám odhodláte, je nevyhnutné stanoviť si pevné hranice, ktoré musia byť dodržané, aby sa následne zabránilo ďalším problémom a nepríjemnostiam. Čo ale podľa všetkého uvedeného rovnako nikdy nie je dopredu možné odhadnúť. Pri rozhodovaní určite platí poriadne si to premyslieť a začínať zvoľna.

 

Čo sa nám môže stať?

Každý muž sa môže obávať straty erekcie, čo sa samozrejme môže stať. Ale strata erekcie predsa nie je až tak veľký problém, pokiaľ si viete poradiť inak.

Môže sa stať aj to, že druhý pár sa proste nakoniec odmietne milovať. Možno si nesadnú alebo si proste naraz uvedomia, že nezvládnu, aby sa na nich niekto iný pri sexe pozeral alebo dokonca mali sex s niekým iným, ako je partner. Predstava o tom, že sa milujete, je iná, ako keď sa z nej má stať realita.

 

Riziká a nebezpečenstvo pri výmene partnerov

Nepríjemným problémom môže byť, i keď sa začnú porušovať pravidlá, na ktorých sa dopredu dohovorili. Väčšinou je to po náhlom vzplanutí vášne.

Proste sa tak necháte vyrajcovať, že dôjde k zakázanému bozkávaniu alebo análu. Porušíte ich vy alebo partner, to je jedno. Následky môžu byť naozaj nepríjemné.

Ľudia, ktorí nedokážu dodržať to, k čomu sa zaviazali, sú nespoľahliví, nedá sa im veriť a je lepšie si ich veľmi nepripustiť k telu. Život sa nedá naplánovať, rovnako ako výmena partnerov a partneriek.

TIP: Poistite sa kanadským Vimaxom a žiadna trojka či výmena partneriek neskončí sklamaním. 

tablety vimax na erekciu

 

 

Pravidlá sexuálnej výmeny partnerov

Nikto nemôže byť k ničomu nútený, preto sa nikdy nenechajte na nič prehovoriť len preto, aby ste sa zavďačili partnerovi. NIE znamená naozaj NIE. Pohár odvahy je jedna vec, ale opiť sa donemoty je vec druhá. Potom mnohí z nás robia veci, ktoré by nikdy zatriezva nerobili.

Pri týchto akciách sa radšej vyvarujte väčšiemu množstvu alkoholu, aby neutlmil zmysly. Či už si podobne sexuálne zmýšľajúcu dvojicu nájdete cez internet alebo si objednáte z klubu, dopredu si stanovte pravidlá.

Či je povolené bozkávanie, análny sex a podobne. výmena partnerov za peniaze sa dá teoreticky lepšie predýchať, pretože ide o profesionálov. Pokiaľ je to výmena partnerov online, už je to asi rovnaký pár a rovnaké riziko, ako u vás.

TIP: Ako správne nasadiť kondóm a neurobiť si hanbu? 

 

Nezabudnite na bezpečnostné zásady počas sexu

Vždy zásadne používajte ochranu, teda prezervatívy a majte so sebou zásobu. To je jediná ochrana proti pohlavným chorobám. Pokiaľ sa po absolvovaní tohto erotického zážitku niečo pokazí a váš vzťah začne na základe zážitku škrípať, navštívte sexuológa alebo psychológa.

Niektoré páry to berú tak, že sa vybláznia a zakazujú si bozkávanie, pretože je príliš intímne. Či to zvládnete aj vy, nikto dopredu nedokáže povedať. Emócie vždy urobia svoje. Buďte opatrný.

ĎALEJ ČÍTAJTE: Ako sa správať a zaobchádzať s partnerkou, ktorá má psychický sexuálny blok? 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze