Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Sex v trojici – osviežte stereotyp vzťahu v 8 TOP polohách

1/52/53/54/55/5 (4 hlasů, průměr: 4,25 z 5)
Loading...

Je sex v trojici moderná forma polygamie?

Polygamia (mnohoženstvo) je staré ako samotné ľudstvo. Muži od dávnych vekov túžili po tom, aby vlastnili niekoľko sexuálnych partneriek. Trojka, či sex s viacerými ľuďmi je modernou formou tohto pradávneho zvyku.

Predstava dvoch a viacerých žien naraz je pre mužov neskutočne lákavá. Každý by mal trojku skúsiť aspoň raz. Obava, že sex s viacerými ľuďmi nabúra vzájomný vzťah, je skôr predsudkom, ale môže vzťahu uškodiť.

Ak je dôvera medzi partnermi silná, nie je sa čoho obávať. Stereotyp je skutočným zabijakom vzťahov so zničujúcim efektom. Misionárska poloha, ktorú budete opakovať 10 rokov, zaručene zničí vzťah spoľahlivejšie, než akákoľvek forma polygamie.

sex v trojici

Každý muž si už niekedy trojku predstavil, no nie každý sa na ňu aj odvážil

 

Švédska trojka je štandard pri sexe viacerých ľudí

Sex v trojici je jednou z najčastejších sexuálnych fantázií. Táto praktika je pre mnohých zahalená nádychom tajomstva a zakázaného ovocia. Vo väčšine prípadov nejde o pravidelnú záležitosť, no spestruje sexuálne životy mnohých párov. Najčastejším dôvodom prečo k nej muž inklinuje, je túžba po nových podnetoch, po poznaní a pocitu dominantnosti.

Termín švédska trojka najčastejšie označuje sex medzi jedným mužom a dvomi ženami. Pochádza zo stredovekej Európy, kde bol po vojnách nedostatok mužov a prebytok žien. Bolo preto potrebné potešiť viac partneriek súčasne.

Výnimočne možno za švédsku trojku považovať aj dvoch mužov a jednu ženu. V zahraničí sú na to známe termíny „Ménage à trois“ alebo „Threesome“.

TIP: Je jedno, kde a s kým súložíte. Prvoradá je pevná erekcia a presne takú dosiahnete s kanadskými bylinnými tabletami Vimax. 

tablety vimax na erekciu

 

 

Amatérska trojka

Trojka môže byť neskutočne zábavná záležitosť. Pár obohatí svoj sexuálny život a možno aj zistí nejaké novinky o svojom partnerovi. Je však potrebné brať ohľad na niekoľko pravidiel pre čo najhladší priebeh. Ponúkame vám niekoľko tipov:

 

1 – Úprimná komunikácia bez tajomstiev

Nie je nič horšie, než absolútna absencia komunikácie zúčastnených. V páre sa dá bez slov komunikovať omnoho jednoduchšie. Ani tam to však nie je žiadúce.

V skupine je však komunikácia absolútne kľúčová. Či už ide o pocity, strach alebo preferencie. Muž niekedy pociťuje obavy, aby podal v prítomnosti žien dostatočný výkon. Môže mať strach čo povedia ony, alebo okolie. Správna komunikácia dokáže tento problém vyriešiť.

Ak je jeho sebavedomie aj napriek tomu malé, je určite na mieste podporiť svoje libido a erekciu niektorým z prírodných prípravkov. Dôležité je tiež vždy dohodnúť sa na správnej ochrane. Dohodnite si aj limity a nezabudnite ani na bezpečnostné slová.

TIP PRE DOBRÝ VÝKON PRI TROJKE: Kanadské tablety Vimax s dlhodobou podporou mikrocirkulácie krvi v penise.

 

2 – Venujte sa obom partnerkám rovnako

Bez prípravy je myšlienka na trojku zaručenou cestou do pekla. Čo si tak pomyslí partnerka, ak rozprúdite hru v trojici bez varovania? Asi nebude nadšená. Rýchlejšie sa dostaví stres a žiarlivostné scény.

 

3 – Súdržnosť páru

Pre potenciálnu partnerku do trojky neexistuje nič lepšie, než keď vidí, že je pár kompaktný. Ak pár hľadá medzi ženami, mal by ich oslniť svojimi silnými stránkami. Veľa urobí, ak budete milujúca, starostlivá a láskyplná dvojica. Priláka to omnoho viac pozornosti a záujmu. Napomôže pri rýchlejšom nadviazaní kontaktu, než keby tretieho partnera lanárili samotný muž alebo žena.

 

4 – Nájsť ochotného tretieho nie je jednoduché

Hľadanie ženy, ktorá by doplnila zabehnutý pár, nie je jednoduchá vec. Ak vyslovene nebudete mať šťastie, pôjde o bez na dlhú trať. Ide o to, že druhá žena sa musí do páru hodiť. Málokedy splní druhá partnerka požiadavky obidvoch polovíc páru. Vzájomná chémia je nevyhnutná.

 

5 – Zapojte sexuálne hračky

Hračky dokážu vynikajúcim spôsobom oživiť celú atmosféru. Ich výhoda je v tom, že nikto nebude piatym kolesom na voze. Vždy sa nájde dostatok priestoru na zapojenie všetkých účastníkov a na ich experimenty.

 

6 – Stop znamená naozaj STOP

Niekto môže počas trojky zažiť nepríjemný pocit. Ide o prípady, keď už niečo prekročí hranicu. V tej chvíli je potrebné prestať. Stačí povedať „dosť!“ a šantenie prerušiť či ukončiť.

Počas trojky na povrch často vyplávajú emócie. Stáva sa to napríklad pri nenaplnení očakávaní. Z tohto dôvodu je niekedy lepšie prestať včas.

 

VIDEO: Chuť na trojku vo vás možno vzbudia tieto sexi černošky

 

Trojka s manželkou

Trojka s manželkou môže byť tým pravým korením na oživenie dlhodobého vzťahu. Defakto plní tajné želania párov. Muž má možnosť užívať si prítomnosť dvoch krásnych ženských tiel a pozornosti. Žena môže uspokojiť svoju skrytú túžbu fyzického vzťahu s inou ženou.

Táto varianta má aj svoje nevýhody. Žiarlivosť bude v trojke fungovať vždy. Žena bude žiarliť na muža, ktorý si to bude rozdávať s inou ženou. Do nepríjemnej situácie sa však môže dostať aj muž.

Ide o prípady, keď zistí, že ženská partnerka alebo druhý muž dokáže jeho žene poskytnúť lepší zážitok a viac orgazmov, než koľko ich dokázal privodiť on. Ak chce pár do svojich radovánok prizvať ďalšiu ženu, musí rešpektovať tieto faktory:

  • Ak je to možné, nevolať žiadnu známu ani kamarátku. Predíde sa tak trápnym situáciám a rozpadom priateľstiev.
  • Musíte si zvážiť, či to pár naozaj chce. Fantázia niekedy býva lepšia než realita.
  • Stanovte si jasné hranice. Určite, čo je možné a čo nie.
  • Výber partnera by mal byť uvážený. Odporúča sa vopred absolvovať akési „prvé rande“.
  • Najprv postupujte po krôčikoch. Určite na to netreba hneď hupsnúť.
  • Vždy bude prítomná žiarlivosť a pár by s ňou mal počítať.
  • Muž by mal svojej žene dať vždy najavo, že pre neho je tá jediná.

 

8 polôh pre sex v trojici

Muž s dvomi ženami je šťastný muž. Vďaka Bohu za partnerku, ktorá z trojky nemá obavy. Ostrieľaní matadori praktizujúci radovánky s viacerými ľuďmi už určite majú svoj repertoár polôh vycibrený. Aj tak však nie je na škodu vedieť, aké polohy zvoliť, aby si na svoje prišli obidve ženy.

Podobne ako muži si aj ony chcú užiť dobrý sex. Pre nováčikov ide o absolútny základ. Ani skúseným borcom pár informácií neuškodí.

V prípade, že sú podľa vyššie uvedených tipov na trojku pripravení všetci partneri, zostáva už len svoje telá naskladať tak, aby sa s nimi dalo pracovať. Ak je v tíme dobrá chémia, pozície väčšinou vyplynú samé. Napriek tomu vám prinášame niekoľko tipov.

 

milostný trojuholník

Trojku vybavujte zásadne až po ženinom súhlase. Neskúšajte ju „príjemne“ prekvapiť. Ženy majú iné záujmy.

 

Dve kovbojky

Muž si ľahne na chrbát a jedna žena nasadne na jeho penis. Druhá si mu drepne nad tvár. Obidve kovbojky aj muž zažívajú divokú jazdu. V tejto pozícii sú všetci blízko a môžu sa tak venovať jeden druhému.

Obidve ženy majú možnosť otočiť celé telo a nechať dráždiť svoje intímne zóny z iného uhlu. Ak žena pociťuje pri pohľade na jej muža súložiaceho s inou ženou nárast žiarlivosti, je táto možnosť veľmi vítaná.

Sledujúca sólistka

Táto poloha je vhodná, ak je žena v trojke nová. Pár spolu súloží, zatiaľ čo nováčik ich pozoruje a masturbuje pomocou vibrátoru. Postupom času jeden alebo obidvaja z páru venujú pozornosť aj sólistke.

Môžu na to použiť ruky, prsty alebo jazyk. Poloha je tiež dobrá na rozohriatie v prípade, ak na to zúčastnení nechcú okamžite skočiť. Niekoho tiež vzrušuje predstava, že ho pri tom sledujú. V tomto prípade môže sólistka pozorovať celú akciu až do konca a vôbec nemusí vstúpiť do hry.

Dvojitý zásun

Prvá žena si ľahne na brucho a druhá rovnakým spôsobom na ňu. Muž si prikľakne zozadu. Má skvelý výhľad a môže si vybrať, ktorú ženu obšťastní. Obidve ženy sa môžu navzájom maznať. Partner môže byť chvíľu len pozorovateľom a môže sa rozhodnúť sám, kedy sa na to vrhne.

Milostná reťaz

Ženy sa dajú na všetky štyri a kľaknú si za seba. Žena, ktorá je vzadu, má prístup k vagíne prednej ženy. Lízajúcu ženu má muž pred sebou v ideálnej pozícii na polohu zozadu. Táto pozícia je jedna z vôbec najživočíšnejších.

Trojka tento faktor ešte viac umocňuje. Je vhodná aj pre ženu, ktorá chce obmedziť kontakt druhej ženy so svojím partnerom.

Poloha 69 + 1

Ženy zaujmú klasickú polohu 69 a jedna druhú uspokojuje jazykom. Muž pristúpi k jednej alebo druhej partnerke a vnikne do nej. Táto poloha je o čosi viac akrobatická a vyžaduje určitý balanc.

Pre muža ide o rajskú polohu. Je tu toľko úžasných miest ženského tela na tak malom priestore. Partner môže chvíľu nechať ženy hrať sa a pozorovať toto predstavenie. Ak nechce súložiť, môže do hry zapojiť prsty alebo jazyk.

Medzi stehnami

V tejto polohe žena leží na chrbte na okraji postele. Partner k nej pristúpi a začne sa s ňou milovať. Druhá žena si drepne nad tvár obšťastňovanej ženy a nechá sa lízať.

Pre vašu partnerku je táto poloha skvelá v tom, že práve ona vytvára pomyselnú bariéru medzi ňou a hosťom. Môže druhú ženu stimulovať jazykom alebo sa len stratiť medzi jej stehnami.

Vylepšená poloha odzadu

Muž a jedna zo žien spolu majú sex v klasickej polohe na psíka. Druhá žena si ľahne na chrbát a nechá sa lízať prvou ženou. Ide o výbornú polohu pre všetkých, ktorí majú radi orálny sex.

S každým prírazom dochádza k stimulácii klitorisu lízanej ženy. Muž má navyše úžasný výhľad. Ženy si môžu navzájom polohy vymeniť. Prípadne môžu zostať tak, aby hosťujúca žena nesúložila s partnerom.

Orálna súhra

Muž si ľahne na chrbát a jedna žena mu poskytuje orálne uspokojenie. Druhá mu drepne nad tvár a on začne poskytovať slasť jej. Nahé telá sú jedno na druhom.

Táto pozícia síce neobsahuje samotnú súlož, náboj má však neskutočný. Výhľad muža je pri tejto polohe najlepší na svete. Žena si naopak môže vybrať, či chce rozkoš dávať alebo dostávať. Role si s druhou partnerkou môže vymeniť. Žena poskytujúca orálny sex mužovi môže použiť prsty, ak potrebuje viac vlastnej stimulácie.

 

Švédska trojka je len pre otvorené a benevolentné páry!

Ak je vaša partnerka žiarlivá a prudérna, len ťažko ju budete prehovárať. Odhadnite situáciu a ak viete, že taká nie je, netlačte na pílu. Vaše myšlienky môžu viesť k sporom a dlhotrvajúcim hádkam.

Partnerku najskôr dôkladne spoznajte a sledujte, ako sa správa, ak vidí niečo „nemorálne“ a netradičné. My vám prajeme, aby ste našli spoločnú reč.

TIP: Je jedno, kde a s kým súložíte. Prvoradá je pevná erekcia a presne takú dosiahnete s kanadskými bylinnými tabletami Vimax. 

tablety vimax na erekciu

 

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze