Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Mužský orgazmus – Ako sa najlepšie starať o vlastné blaho?

1/52/53/54/55/5 (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Väčšinou medzi mužmi nájdeme tých, ktorých trápi predčasná ejakulácia. Na druhej strane spektra stoja ľudia s opačným problémom. Majú s dosiahnutím orgazmu problémy a sex je pre nich namiesto relaxácie skôr šichta.

Rovnako tak mnoho mužov mladšej generácie hľadá nové spôsoby, ako dosiahnuť orgazmus. Je to prirodzená cesta pri objavovaní vlastnej sexuality. Tento článok je určený pre všetkých mužov, ktorí chcú spoznať spôsoby, ako dosiahnuť uspokojivý orgazmus. Od rýchlejšieho k mimoriadnemu až po najlepší orgazmus svojho života.

Muži na fórach riešia problém: Pri masturbácii bežne dosiahnu orgazmus. ALE NIE počas orálneho alebo klasického sexu. Kde je teda problém?

muž pri orgazme

Správna stimulácia vedie k výborným orgazmom, no nie všetci muži sa vedia stimulovať správne

 

Mužský orgazmus

„Nemôžem dosiahnuť orgazmus, keď som so svojím dievčaťom. Súložíme spolu a modlím sa za koniec. Čo keď si to bude dávať za vinu ona?“ sťažuje sa v diskusii Pavol.

Možno nie je ďaleko od pravdy a príčinou môže byť aj jeho partnerka. Nevzrušuje ho, sex je príliš jednotvárny. Možno je chyba len v spôsobe prevedenia.

Existuje však riešenie. Ako je možné dosiahnuť orgazmus jednoduchšie? A čo mladí, relatívne neskúsení borci? Koľko spôsobov existuje na dosiahnutie lepšieho orgazmu? Prinášame vám niekoľko tipov, ako dosiahnuť vyvrcholenie inak a lepšie.

 

Tip číslo 1 – Správna masturbácia

Všetci sme na tom podobne. Videli sme gigabajty porna a máme jasno. Na vec je potrebné ísť tak tvrdo, ako to je len možné. A potom sa čudujeme. Znecitlivieme. Ruka proste dokáže byť oveľa drsnejšia a dôraznejšia, než vagína väčšiny žien. Až na výnimky. Práve preto pri sexe nedokážeme dostatočne prežiť celú záležitosť a dosiahnuť orgazmus.

Najlepšia masturbácia zahŕňa oveľa menej agresivity. Netlačiť na pílu. Pokojne spomaliť. Viac vnímať svoje telo. Tak sa vyhnete nechcenému znecitliveniu, ktoré vám bude robiť pri sexe problémy. Vo finále sú dva spôsoby:

  • Menej agresívna masturbácia.
  • Chvíľková pauza od sebauspokojovania. Citlivosť tak aspoň trochu obnovíte.

TIP: Nové inšpirácie techník mužskej masturbácie. 

Tipy na zlepšenie masturbácie

  • Majte po ruke niečo na lubrikáciu – lubrikant, kokosový olej.
  • Erekčný krúžok – oplatí sa to aspoň skúsiť. Zlepší erekciu a citlivosť penisu. Nenechávajte ho na penise dlhšie ako 30 minút!
  • Flashlight – masturbačná pomôcka verne imitujúca ženskú vagínu. Pocit je často intenzívnejší ako skutočná žena. Naviac je veľmi diskrétny. Vyzerá ako baterka.
  • Technika štart – stop – Spočíva v masturbácii až na samú hranicu ejakulácie a v rýchlom zastavení. Tento trik slúži na riešenie problémov s predčasnou ejakuláciou, ale tiež dokáže výrazne zvýšiť rozkoš.
  • Stimulácia semenníkov – najviac prehliadaná súčasť penisu. Pritom ich dráždenie dokáže umocniť orgazmus. Hlavne opatrne.
  • Kopulačná päsť – na penis naneste dostatok lubrikantu a potom použite na masturbáciu dominantnú ruku tak, aby palec smeroval k bruchu. Potom napodobujte kopulačné pohyby. Ruku veľmi nezapájajte. Táto technika napodobuje súlož.

VIDEO: Kurz umenia potešiť muža pre ženy

 

Tip 2 – Intenzita vzrušenia

K dobrému a kvalitnému orgazmu dôjdete, pokiaľ miera vzrušenia bude čo najvyššia. Keď dosť dlhú dobu strávite v rutine, stane sa činnosť natoľko jednotvárnou, že celkom zmizne z nášho poľa záujmu. Prestaneme si svoje vlastnosti vážiť.

Rovnako je to so sexom. Na začiatku budete nadržaný ako žrebec. Dajte tomu pár mesiacov alebo rokov a budete mať problém dostať zo seba čo i len kvapku. Na chuť tohto jedla ste si proste až veľmi zvykli.

Rozprávajte sa so svojou partnerkou. Komunikácia je kľúč k akémukoľvek úspešnému vzťahu. Povedzte jej, že chcete sex viac okoreniť, skúsiť nové veci. Mať sex na iných miestach a v iných polohách.

Zapojte hračky a viac spontánnosti. To je vec, ktorú potrebuje každý vzťah. Objavujte nové spolu, hrajte sexuálne hry. Je to váš vzťah. Starajte sa oň a konajte tak vzrušujúco, ako to len ide.

TIP: Naučte sa orientovať medzi sexuálnymi pomôckami. Iste si nájdete favorita. 

Tip číslo 3 – Petting a necking – hladenie a láskanie

Tento tip si už vyžaduje mať partnerku. Väčšina z nás takto začína svoju cestu za sexuálnym poznávaním. Ide o formy erotického maznania. Obe tieto formy sú považované za bezpečné. Počas nich nedochádza k sexu, no k orgazmu spravidla áno.

Petting a necking je vhodný pre páry vstupujúce do puberty, ktoré ešte nepoznajú sex alebo sa ho trošku boja. Maznanie je ideálnym spôsobom, ako vzájomne spoznať svoje telo pred tým, než dôjde k prvému pohlavnému styku. Aj tak odporúčame mať pri sebe vždy kondóm! Nevinné maznanie totiž veľmi rýchlo môže skĺznuť k reálnej súloži. 

Pri pettingu a neckingu ide o erotické maznanie. To zahŕňa bozkávanie, jemné hryzkanie, sanie, objímanie a lízanie. Rozdiel medzi pettingom a neckingom? Pri neckingu dochádza k dráždeniu len hornej polovice tela, kým pri pettingu je povolené dráždenie všade. V prípade, že dôjde k orálnej stimulácii, ide o tzv. heavy petting.

Petting môžete vykonávať nahí aj oblečení. Lepšia je verzia s oblečením, pretože viac nahráva fantázii a je vzrušujúcejšia. Zároveň stanovuje hranice, kam je možné ešte zájsť. Petting a necking je dobrý aj pre páry, kde sa vytratila intimita a muž potom nemôže dosiahnuť orgazmus. Maznanie pomôže znovu nájsť stratenú iskru a vráti túžbu do vzťahu.

POZOR! Podľa zákona môžu petting vykonávať len osoby staršie ako 15 rokov.

VIDEO: Ako na petting pŕs?

 

Tip číslo 4 – Erotické cesty k orgazmu (-jobs)

K orgazmu vedú rôzne moderné metódy uspokojovania.

Hand job

Klasika, ktorá môže byť súčasťou pettingu. Tentoraz to nie je vaša ruka, ale ruka partnerky, ktorá vám prináša potešenie.

Blow job

Iný názov pre orálny sex a súčasť heavy pettingu. Dochádza k stimulácii penisu ústami. Dajte pozor, pokiaľ polovičku veľmi dobre nepoznáte. Pusou sa na pohlavné orgány môže preniesť choroba a platí to aj naopak.

Boob job

Veľa lubrikantu, partnerka obnaží svoje prsia a vytvorí svojimi prsiami žliabok. Doň zájdete penisom a užívate si jazdu. Táto technika je absolútny raj pre milovníkov pŕs.

Tit job

Podobný ako boob job. Tentoraz partnerka dráždi váš penis svojou bradavkou. Najlepšie je, pokiaľ ňou prechádza cez špičku penisu.

Foot job

Veľmi obľúbená technika pre fetišistov cez nohy. Ide o masturbáciu pomocou chodidiel. Populárnym variantom je masturbácia v pančuchách.

 

Tip číslo 5 – Tajné územie – hrádza

Pokiaľ ste sa ešte nespoznali, zoznámte sa s hrádzou – odborne perineum. Ide o oblasť medzi semenníkmi a zadkom. A je to jednosmerný lístok do raja.

Celé územie je posiate stovkami nervových zakončení, takže je veľmi citlivé. Niektorí pri tlaku na túto oblasť zažívajú naozaj mohutné orgazmy. To preto, že cez toto miesto je možné nepriamo masírovať prostatu. Tá sa niekedy nazýva mužský bod G.

Tieto znalosti môže využiť aj vaša partnerka počas sexu alebo orálneho sexu.

Tip číslo 6 – Kegelove cviky

Kegelove cviky vykonávajú ženy, aby zvýšili intenzitu vaginálneho orgazmu. Rovnako tak môžu z tejto techniky ťažiť aj muži.

V podstate cvičenie spočíva v sťahovaní svalov panvového dna. To vám dá väčšiu kontrolu a intenzitu orgazmu počas sexu. Skúste napríklad svoj penis zdvíhať hore a dole. Pokročilejší môžu skúsiť napísať všetky písmena abecedy.

Dr. Arnold Kegel

Dr. Arnold Kegel – otec kegelovych cvikov

TIP: Podrobný návod na Kegelove cviky a ich zdravotné benefity. 

Tip číslo 7 – Nájdite svoj mužský bod G

Aj muži majú svoj bod G. Prostatu. Je možné stimulovať ju zvonka cez perineum. Pokiaľ vás zaujíma maximalizácia a ste dobrodruhovia rozkoše, choďte do priamej stimulácie cez análny vchod. Prostata sa nachádza vnútri zhruba 5 cm od análneho otvoru. Má tvar orechu a efektívne je na ňu možné pôsobiť miernym tlakom.

 

Tip číslo 8 – Podporte hladinu testosterónu

Mužský hormón testosterón pomáha pri dosahovaní orgazmu. Zvýšená hladina testosterónu dáva vyššiu šancu na orgazmus i jeho intenzitu. Rovnaký hormón produkuje telo, keď vyhráva váš obľúbený tím, zdvíhate závažie v posilňovni alebo často súložíte.

Rovnaký efekt majú aj prípravky na podporu libida a dlhodobej erekcie. Pre maximálny účinok sa obvykle užívajú 3 mesiace, ale záleží na konkrétnom výrobku. 

Tip číslo 9 – Zhlboka dýchajte a sústreďte sa

Trik pochádza z východného tantrického učenia. Dýchanie by malo byť v súlade s kopulačnými pohybmi. Pokiaľ to znamená spomaliť, nebojte sa toho. Len dýchajte a vnímajte svoje telo. Šanca na dosiahnutie orgazmu je tak mnohonásobne väčšia. Skúste to sami.

Keď sa blíži vyvrcholenie, dych sa prirodzene zrýchľuje. Pokiaľ ho ale udržíte pomalý, potom prúdi viacej kyslíka do vášho tela vrátane genitálií. To znamená ešte mohutnejší a silnejší orgazmus.

ĎALEJ ČÍTAJTE: Aké vplyvy oslabujú libido, a tak znižujú aj záujem o sex a oslabujú orgazmus? 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze