Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Libido a 15 deštruktívnych situácií, ktoré ho úplne zničia

1/52/53/54/55/5 (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Pokiaľ ste v situácii, kedy vám nestojí a lámete si hlavu, čím to je, prečítajte si tento článok o deštruktívnych faktoroch. Do vášho sexuálneho života môžu vniesť totálny zmätok a skazu.

Vinu možno hodiť na čokoľvek. Môžete obviniť erektílnu dysfunkciu, stres alebo vašu svokru. Buďte k sebe úprimný. Nájdite v zozname ten pravý dôvod. Len tak odhalíte skutočný problém a rozbehnete sa.

Keď sa rozbehnete, už vás nič nezastaví, pretože jeden sex vedie k ďalšiemu a rozbehne sa sexuálne uspokojivý cyklus. Zrazu je po probléme a vy ani neviete ako!

VIETE, že na libido má po zdravotnom stave najväčší vplyv andropauza? Kliknite a čítajte, aké nepríjemnosti čakajú muža po 40tke. 

 

Nekontrolovaný stres manažment

Ničí vás stres? Šéf vám nakladá tak, že neviete, kde máte pravú a ľavú ruku? Spozornite. Možno práve to bude dôvod, prečo vaša partnerka v noci plače potajme do vankúša kvôli slabému uspokojeniu.

Našli ste sa? Odporúčame stres manažment. Buď si pozrite film Kurz sebaovládania s Adamom Sandlerom a Jackom Nicholsonom, alebo skúste iné spôsoby. Vynikajúca je jóga, meditácia, práca v záhrade a návšteva psychológa.

dlhodobý stres

Pod návalom povinností je erekcia a záujem o sex na posledných priečkach

 

Nízka hladina testosterónu

Hladina testosterónu ovplyvňuje chuť na ženy viac, než čokoľvek iné. Najhoršie je, že hladina je veľmi náchylná snáď na všetko, s čím sa stretnete.

Zle spíte? Klesne. Starnete a máte viac ako 20? Klesne. Ste obézny, pijete ako dúha, ste v strese. BUM! Testosterón sa blíži k nule.

Testosterón sa dá zvýšiť vhodnými liekmi (sú na lekársky predpis) alebo doplnkami stravy, napríklad kanadskými tabletami Vimax.

KLIKNITE a prečítajte si podrobné účinky tabliet VIMAX. 

 

Medové týždne dávno skončili

Obdobie zamilovanosti je nenávratne preč. Na medové týždne spomínate už len z vyblednutých fotografií na nočnom stole alebo vo vitríne.

Pokiaľ spolu v dlhodobom vzťahu dostatočne nekomunikujete, ide všetko do hája. Vzťah, libido, chuť na čokoľvek. Čo je teraz, sú súboje o to, kto je lepší.

Dôvera je v ťahu rovnako, ako zamilovanosť. Aj na tomto sa dá zamakať. Budujte si vzájomnú dôveru. Vzťah je ako dom. Stavajte ho od základov kvalitne a budete v pohode.

ČÍTAJTE TIEŽ: Ako sa v dlhodobých vzťahoch vysporiadať s erektílnou dysfunkciou?

ako sa vysporiadať s erektílnou dysfunkciou vo vzťahu?

 

Partnerka už vás veľmi nepriťahuje

Niekedy sa to na párty alebo večierku vymkne kontrole a skončíte s kočkou, ktorá nie je, mierne povedané, „úplne podľa vašich predstáv“. Stane sa.

Pokiaľ ste opitý a zvládnete to s ochranou, dá sa to. Horšie je, ak ste pri vedomí a aj v opitosti vnímate určité vizuálne a audio podnety. Potom je úplne zázrak, keď sa vôbec dokopete k akcii. Pokiaľ áno, gratulujeme. Každopádne dbajte vždy na ochranu.

 

Psychologické bariéry partnerky

Ženské libido je omnoho nižšie a kolísa počas mesiaca v závislosti od emočného rozpoloženia a menštruácie. Vôbec nie!

Žurnalista David Bergner vo svojej knihe What do woman want? Adventures in the Science of Female Desire spomína, že ženy sú rovnako, a možno aj viac nadržané, než muži. Len to doteraz šikovne skrývali. Otázka je, či sme pripravení čeliť tomuto faktu.

 

Patríte k sekte, cirkvi alebo vás vychovali ako puritána

Toto je špeciálny prípad. Silná viera v čokoľvek je hnací motor, ktorý nás všetkých poháňa. Bez nej je to ťažké. Môže sa stať, že viera je tak silná, že prebije aj náš sexuálny apetít. Je to pravda, nech to znie akokoľvek šialene. Aj v dnešnej dobe sa nájde veľa veriacich, ktorí si sex doprajú kvôli viere až po svadbe.

Vo svete sa množí hnutie nazývané NoFap. Veria, že obmedzenie vecí spojených so sexom im zlepší sexuálny život tým, že sa na určitý čas vzdajú porna, masturbácie, dokonca aj sexu. Vedecky to zatiaľ nie je podložené, ale neoficiálne čísla hovoria jasne. Viac ako 60 % účastníkov zaznamenalo zlepšenie sexuálneho života a sebavedomia.

mníšky

Mníšky a prívrženci cirkvi si vybrali celibát dobrovoľne. Vy sa ale neprispôsobujte a nájdite si sexuálne čo najaktívnejšiu partnerku

 

Trpíte depresiou

Až pätina prípadov poruchy erekcie je spôsobená depresiou alebo úzkosťou. Je to bohužiaľ daň za dnešnú uponáhľanú dobu. Každý niečo chce a naháňa sa za tým. Šancí vyčistiť si hlavu pri športe alebo inej aktivite v prírode je málo.

Lekár vám predpíše lieky na depresiu a antisexuálny koktejl je hotový. Potom sa vám už vôbec nepostaví. Lieky sú bohužiaľ potrebné, ale pokiaľ to ide aspoň trocha, siahnite radšej po prírodných doplnkoch stravy na podporu nálady aj erekcie.

ČÍTAJTE TIEŽ: Lieky na podporu erekcie a ich nežiaduce účinky. 

 

Detský ruch vždy nablízku

Pokiaľ hľadáte zaručenú antikoncepciu, rozhodite sa robiť to vtedy, keď sú deti doma. Vždy budú vyžadovať pozornosť a rušiť. Pokiaľ ich vyhodíte dverami, vrátia sa oknom alebo inou dierou.

Jediným efektom na váš spoločný sex bude nervozita, rozrušenosť a strach, kedy vás tí malí diabli pristihnú. Ešteže existujú babičky, krúžky a kreslené filmy pre deti.

neposlušné deti

Malí diabli dokážu myšlienky na sex zahnať na 100%

 

Zanedbaná starostlivosť

Je ťažké cítiť sa sexi, keď si pripadáte tlstý alebo neatraktívny. Každý psychológ vám potvrdí, že to, ako na seba pozeráte, robí divy.

Chcete lepšie sebavedomie v živote i v posteli? Tak cvičte, dobre sa obliekajte a zlepšite držanie tela. Uvidíte, že to funguje a nie je to zase také ťažké.

 

Únava

Sme len ľudia a únava občas dostihne každého. Pokiaľ máte radi výzvy, môžete sa vyhecovať a dať to aj cez únavu. Ale čo si budeme hovoriť, po dvanásťhodinovej šichte to nie je úplná rozprávka. To isté platí aj pre partnerku. Buďte trocha zhovievavý, ani ona nie je robot.

 

ZAUJÍMAVÉ ANGLICKÉ VIDEO: Kvalita sexuálneho života a sledovanie porna

 

Ona je on

Nevieme, či to ešte nejako viac treba komentovať. Snáď vám len poprajeme, aby vás toto nemilé prekvapenie pri cestách po svete alebo v domovine nepostretlo.

 

Jej „náladičky“

PMS, to je svinstvo, čo si budeme hovoriť. Vtedy si len pomyslíte, kam zmizol ten anjelik a ako sa tu vzal satan s trojzubcom a krvou podliatymi očami. Takéto citové sinusoidy vykoľaja aj najväčšieho alfa samca.

Podobný účinok majú napríklad hlášky typu: „Miláčik, kde máš kartičku do bankomatu?“, „Zlato myslím, že budeme traja.“, „Zajtra príde svokra.“, alebo „Idem na kávu s Tomášom. S tým kulturistom.“

ženské emócie

Bežná žena za deň prejde desiatkami emócií. Zmeny sú náhle, nečakané a zvyčajne veľmi nepríjemné. Ak ste zatiaľ sám, môžete byť len rád

 

Nepodarený orálny sex

Jedna kamarátova príhoda hovorí za všetko. Keď bol ešte mladý zajačik, išiel na párty a zbalil tam jedno veľmi pekné dievča. Mali na seba chuť, a tak o chvíľu skončili obaja v stane. Bohužiaľ, slečna asi nepoznala pojem hygiena. A tak plánovaný orálny sex vzal za svoje. Kamarát vraj ešte nikdy neopustil stan tak rýchlo, ako vtedy.

Podobný efekt na stratu libida má až príliš veľa zubov partnerky na penise. Ťažko budete myslieť na sex, keď riešite, ako ďaleko je pohotovosť a či práve neslúži ten nový nešikovný chirurg.

 

Je tak trochu „iná“

Rieši s vami okolité dianie, problémy utečencov zo Sýrie? Super. Je dobré vedieť, že sa zaujíma a nie je to len pipka. Ale lepšie bude, keď tieto záležitosti nechá za dverami spálne. Prílišným rozprávaním sa ešte žiaden penis do pozoru nepostavil.

Nájdite si živočíšnejšiu ženu, ktorá vie, kedy má taktne pomlčať. 

 

Zabudnuté kondómy

Budete nadávať. A poriadne. Vymenujete všetky sprosté slová a keď sa vám minú slovenské, použijete tie, ktoré poznáte v cudzích jazykoch alebo ste ich doteraz nepoznali. Reč je o situácii, keď ste skutočne nadržaný, ale akosi ste zabudli gumových kamošov. A nie je reč o gumených medvedíkoch.

 

Aj sexuálne libido potrebuje pokoj a správny stimul

Toto bol krátky zoznam situácií, s ktorými sa človek stretne bežne. Ak máte problém s erekciou aj vo chvíľach, kedy by ste oslabenie nečakal, siahnite po VIMAXE.

KLIKNITE a prečítajte si o účinkoch a spokojných skúsenostiach, ktoré už si overilo množstvo Slovákov. 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze