Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Sex v aute – 14 TOP polôh + VIDEO

1/52/53/54/55/5 (2 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Loading...

Auto je veľmi zaujímavým miestom, kde si môžete spestriť svoj sexuálny život. Netradičné prostredie vozidla prináša nové podnety a zaháňa klasický stereotyp v spálni. Asi každý z nás potrebuje z času na čas okoreniť svoj milostný život niečím netradičným. A čo môže byť lepšie, než vyšantiť sa na zadnom sedadle svojho vozidla..:)

Navyše, niektoré páry nemajú ani inú možnosť. Všetci to poznáte. Ide o takzvaný syndróm študentského sexu. Máte s kým, ale nemáte kde.

Pokiaľ ale auto máte, pripravili sme pre vás súhrn tých najlepších a overených sexuálnych polôh pre sex v aute.

TIP: Je jedno, kde súložíte. Prvoradá je pevná erekcia a presne takú dosiahnete s kanadskými bylinnými tabletami Vimax. 

tablety vimax na erekciu

 

 

Najlepšia sexuálna poloha? Keď je veľa miesta

Predstavte si letný vzduch, rozpálenú korbu nákladného auta a na nej nedočkavú ženu, ktorá na vás  čaká. Neexistuje asi lepšia predstava. Avšak nie všetky miesta hrajú do kariet tomuto typu sexu.

A nie každá žena do tohto dobrodružstva pôjde. Je však ťažké predstaviť si lepšiu posteľ s takým kráľovským výhľadom na nebo. Pokiaľ sa radovánkam oddávate vnútri dodávky, výhľad už nebude taký epický. Každopádne miesta je tu toľko, že môžete vyskúšať všetky polohy, ktoré kamasutra ponúka.

sex v aute

Čím väčšie auto, tým viac miesta a možno aj „povoľnejších“ slečien

 

Misionárska poloha

Klasická poloha, ktorá nikdy nezostarne. Ide asi o najčastejšiu polohu, ktorú skúsime v aute ako prvú. Nevýhodou tejto polohy na sklopenom prednom sedadle je málo miesta pre partnera. Máte tu skrátka extrémne málo miesta.

Preto je lepšie na túto polohu zvoliť zadné sedadlo, ktoré ponúka o niečo viac priestoru. V tomto prípade je možné zvoliť variant, kedy obaja ležíte na zadných sedadlách. Druhou možnosťou je, že si partnerka sadne v smere jazdy a partner kľačí pod sedačkou. Táto poloha je výhodná v tom, že veľmi dobre dráždi partnerkin bod G.

 

Ona navrchu

Sex je o prispôsobení sa a kompromisoch. Táto sexuálna poloha je niečo medzi misionárom a Lap-Dance.  Obaja ste natočení šikmo k interiéru vozidla. Dávajte si však pozor, aby vám vaša partnerka nepritlačila semenníky k okraju sedačky. Hrozilo by jej bezprostredné vyhodenie cez čelné sklo..:)

polohy v aute

Tu určuje tempo slečna

 

Milostná poloha lyžičiek

Obaja ležíte na zadnej sedačke na boku. Pohľad z očí do očí a jej stehná sú obtočené okolo vás.  Táto poloha je veľmi romantická, ale vyžaduje širšie zadné sedadlá. Preto nie je celkom vhodná pre autá typu Volkswagen chrobák. Na druhej strane, pokiaľ budete šikovní a neprekáža vám väčšia vzájomná intimita, dajú sa robiť zázraky.

sexuálna poloha lyžičky

Poloha pre naozaj zaľúbené páry

 

Žena v sedle a bokom k vám

Táto sexuálna poloha, sa príliš často v spálni nevidí. V aute je však na nezaplatenie. Vy sedíte v smere jazdy a partnerka sedí na vás bokom. Ušetríte veľa miesta.

Táto poloha je skvelá tiež v tom, že máte super prístup k jej krku, výstrihu a ústam. Všetky tieto kúzelné miesta sú pre vás v tejto polohe odhalené ako na dlani.

TIP NA ČLÁNOK: 6 nenávidených porúch ejakulácie – ako sa ich zbaviť? 

 

VIDEO: 10 polôh do auta 

 

Klasický orálny sex alebo „69na“

Keď nie je miesto, čas a nechcete sa veľmi namakať, potom je orálny sex dobrá voľba. Je to jedna z tých praktík, ktoré sú obľúbené počas jazdy. Napriek tomu ich neodporúčam, hoci vás to veľmi láka.

Koho by to nelákalo prejsť okolo McDrive, kým by vám partnerka tam dole venovala všetku pozornosť? Napriek tomu neodporúčame venovať sa tejto praktike pri šoférovaní. V zákone to nie je vyslovene zakázané, narozdiel od telefonovania za volantom.

orál v aute

Variácií na orálny sex sa v aute nájde naozaj mnoho

 

Partnerka chrbtom k vám

Táto poloha je obmenou predchádzajúcich variácií na koníka. Všetky tieto polohy majú spoločnú výhodu. Je možné ich totiž praktikovať i v autách, ktoré nemajú zadné sedadlá. To je určite dobrá správa pre všetkých majiteľov športových áut.

Táto poloha je menej osobná. Partnerka si určuje tempo a hĺbku prieniku. Jediné, čo uvidíte, je jej chrbát a lopatky.  Obaja si v tejto polohe môžete predstavovať, že máte sex s niekým iným.

súlož odzadu v aute

Menej osobná poloha pre lepšiu fantáziu oboch partnerov

 

Sexuálna poloha nohami nahor

Veľmi zaujímavá poloha. Celá je o tom naskladať sa tam, kde je to len možné. Predsa len to stále robíte v aute. Slečny a ženy, ktoré najlepšie dokážu v tejto polohe skrotiť svoje dlhé krásne nohy, majú vyhrané.

Stále sú našťastie k dispozícii okienka, takže pokiaľ budete s „gazelou“, môže svoje dlhé nohy napríklad vystrčiť z okna.

VIETE, čo je andropauza a prečo sa jej starší muži boja? 

 

Na koníčka

Usaďte sa na sedačku a užite si to! Jedinou vašou povinnosťou bude ochrániť partnerkinu hlavu pred nárazmi o stropné svetielko. Pokiaľ je v aute málo miesta, môžete skúsiť namiesto skákania kĺzanie. Pocit je potom ešte oveľa lepší a intenzívnejší. Pokiaľ máte auto z požičovne, nezabudnite po sexe zahladiť stopy. V opačnom prípade vám to naúčtujú aj s úrokmi.

sex polohy do auta

Očný kontakt je zárukou romantiky

 

Na psíčka

Verte-neverte aj taký stiesnený priestor, akým je automobil, umožňuje túto skvelú polohu. Stačí len štipka nápaditosti a vynaliezavosti a dá sa to zvládnuť vo veľkom štýle. Ženy prichádzajú občas k lekárovi s tým, že sa v noci udreli o nočný stolík. Je to pochopiteľné.

Menej často sa stáva, že príde žena s tým, že udrela hlavou o okienko auta. A to je presne riziko tejto polohy. Na druhej strane je taká vzrušujúca. A pohľad na partnerkin zadok je na nezaplatenie. Bola by večná škoda ju do repertoára pre autá nezaradiť.

sex v aute

Nenáročná poloha do každého vozu. Pozor na pohľady okoloidúcich!

 

Ďalšie alternatívy pre ešte viac zábavy

Na záver článku ešte prikladáme niektoré ďalšie pikantné obrázky polôh pre spestrenie sexuálneho zážitku v aute.

sex v aute

Keď je málo miesta ako v tomto aute, je potrebná improvizácia

 

domina sex v aute

Pri dominantnej hre je možné namiesto pút využiť pásy

 

sex v aute

Pokiaľ je potrebné preleštiť kapotu..:)

 

sex v aute cadillac

I milovníci veteránov si prídu na svoje

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Ešte skôr, ako sa pustíte vo víre vášne do preverovania kvality tlmičov vášho vozidla, pred akciou zastavte auto! Vypnite motor, zaraďte jednotku a zatiahnite ručnú brzdu.

Policajné záznamy sú plné prípadov, kedy museli byť milenci vyslobodzovaní záchranným zborom. Väčšinou išlo o úsmevné nehody v malej rýchlosti. Záchranárov to pobavilo. Aktérov už asi toľko nie.

Prajeme vám príjemnú zábavu.  Za volantom, na kapote či na sedadle vášho auta. A množstvo najazdených a premilovaných chvíľ bez nehôd.

NEZABUDNITE na pevnú erekciu. Pokiaľ potrebujete istotu, užívajte kanadský Vimax aspoň mesiac. 

tablety vimax na erekciu

 

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze