Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Ženský orgazmus – 20. tipov, ako na neho (2. časť)

1/52/53/54/55/5 (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

V prvom dieli Sprievodcu uspokojením ženy sme zistili, že každá žena má právo na orgazmus. Bohužiaľ nie každá sa orgazmu dočká. Je preto na nás, aby sme partnerkám ukázali, čo všetko s ich mušličkami a telom dokážeme spraviť.

Pokračujeme 4 bodom, v ktorom ženu vydráždime na samotnú hranicu vydráždenia, z ktorej veľmi ochotne skočí do priepasti orgazmu.

„Neexistuje nič nepríjemnejšieho, než znudená a neuspokojená ženská!“múdry výrok anonymného znalca žien

 

Tip č. 4 – Dráždenie pŕs a bradaviek

Prekvapivo málo žien vie, že môžu dosiahnuť orgazmus cez prsia a bradavky. Muž ju preto môže milo prekvapiť a dať jej darček v podobe neobyčajného zážitku. Tento druh vyvrcholenia je iný, než stimulácia vagíny a klitorisu.

Nie je jeden veľkolepý, ale prichádza skôr v menších vlnách za sebou. Možnosť tohto orgazmu potvrdila aj veda. Počas stimulácie bradaviek a pŕs boli ženy monitorované magnetickou rezonanciou.

Výsledok? Mozog nepozná rozdiel medzi stimuláciou klitorisu, vagíny, krčka maternice alebo pŕs.

Krok 1: Prostredie

Ženu uvelebte v príjemnom prostredí tak, aby mala maximálne komfortný pocit bezpečia a ochrany.

 

Krok 2: Láskanie a hlboké dýchanie

Svojím láskaním jej dajte najavo, že je krásna. Tak, aby pustila z hlavy akékoľvek starosti všedného života. Vďaka vašej starostlivosti tiež prehĺbi svoj dych. Ten je pre relaxáciu a uvoľnenie kľúčový. Naplno tak uvoľní svoje telo a pripraví ho na nasledujúce vlny rozkoše.

Krok 3: Začiatok masáže

Pre masáž zvoľte vhodný masážny olej. Odporúča sa napríklad kokosový. Má dobrý sklz a nádherne vonia. Oceníte ho aj ako skvelý lubrikant.

Masáž začnite kúsok od srdca medzi prsiami partnerky. Druhou rukou zamerajte pozornosť na oblasť brucha. Tu ženy držia mnoho stresov a napätia.

Brucho, rebrá, priestor medzi prstami a krk sú dobrou oblasťou, kde začať s masážou. Ľahké dotyky špičkami prstov striedajte so stredne intenzívnymi vo vyššie uvedených oblastiach.

Krok 4: Kruhy okolo pŕs

Vo chvíli, keď telo začína reagovať, je čas presunúť pozornosť k prsiam. Najprv začnite krúživým dotykom ľahkým ako pierko krúžiť okolo obidvoch pŕs.

Potom jemne prejdite k masáži a stláčaniu pŕs. Ako by ste váľali bochníky z chleba.  Potom vytvárajte veľké kruhy okolo pŕs. Bez toho, aby ste sa dotkli bradaviek alebo dvorcov. Vygradujete tak to správne napätie. Telo musí doslova žiadať o pokračovanie.

Krok 5: Bradavky

Partnerka už nemôže vydržať ďalšie nápory. V tejto chvíli je čas na bradavky. Pri stláčaní dochádza k uvoľňovaniu oxytocínu, hormónu lásky a citového pripútania. Masáž začnite ľahkými dotykmi dvorcov, pokiaľ sa bradavky nestoporia.

Zamerajte potom pozornosť rovnomerne medzi bradavky, prsia, krk a brucho. Potom je čas na štípanie bradaviek. Ide vlastne o napodobenie dojčenia dieťaťa. Preto by štipnutie malo byť pomerne silné.

Pokiaľ je žena dostatočne vzrušená, nebude ju to bolieť. Naopak, bude to veľmi príjemné. Od tohto pohybu sa presuňte k rolovaniu bradaviek medzi palcom a ukazovákom. Opäť striedajte intenzitu od jemnej až po veľmi tvrdú. Cesta k orgazmu potom bude už len otázkou chvíle.

 

prsia

O prsia sa treba postarať. Buďte pri tom aj vy!

 

Tip č. 5 – Orálne hrátky

Dnes si už väčšina párov sex bez orálnych hier nevie ani predstaviť. Pre mnohé ženy je to najviac jediná zaručená cesta k orgazmu. Žena je najcitlivejšia v prvej tretine vagíny a na klitorise. Preto je orálny sex ideálnym spôsobom, ako ju priviesť k orgazmu. Najviac žena ocení jemnosť, fantáziu a trpezlivosť.

Dôležitou vecou je používať pri orálnom sexe celú plochu jazyka, nie len špičku. Muž tak dráždi viac oblastí naraz.  Výborné je aj jemné sanie či fúkanie. Pri fúkaní pozor, aby vzduch neprenikol do vagíny. Nie je to zdravotne bezpečné.

Pri orálnom sexe je dôležitý pravidelný a nemenný rytmus a vytrvalosť. Kmitavé pohyby jazykom či napodobovanie kopulačných pohybov sú veľmi obľúbené.

NEZABÚDAJTE! Tak, ako ani vy neznesiete zuby na žaludi, keď vás žena fajčí, tak ani ona neznesie zuby a bolesť na vagíne. Buďte opatrný. 

Vynikajúcim spestrením orálneho sexu je malý vibrátor. Muž umiestni svoj jazyk na klitoris partnerky a z druhej strany naň priloží vibrátor. Tento malý trik dokáže skutočné divy.

Zaujímavou alternatívou je nechať žene oblečené nohavičky a ústami sa cez ich lem postupne prepracovať k všetkým zákutiam. Toto postupné dobývanie je pre ňu veľmi vzrušujúce.

Do hry je možné zapojiť aj prsty a vkĺznuť počas lízania do vagíny. Tento trik je dobrý aj vo chvíli, keď chce muž na chvíľu nechať jazyk odpočívať. Môže tak dať priestor partnerke na sebauspokojenie.

VIDEO: Ak rozumiete po anglicky, pozrite si niekoľko tipov pre obohatenie. 

 

Tip č. 6 – Poučná ženská masturbácia

Ženu k orgazmu muž najskôr neprivedie na prvý raz. Musí jej telo poznať. Kľúčová je komunikácia. Partnerka by ho mala po svojom tele previesť.

Pokiaľ nie je hanblivka, je ideálne ukázať partnerovi, čo jej robí dobre a pýtať si to. Ideálne pri vlastnej masturbácii. Pre neskúseného muža či nového partnera to môže byť veľmi poučné a vzrušujúce predstavenie.

Tip č. 7 – Hračky

Hračky sú ďalší spoľahlivý spôsob a cesta k uspokojeniu partnerky. Uvádzam niekoľko obľúbených „nástrojov“.

Dildo

Erotická hračka z rôznych materiálov. Vyrába sa zo skla alebo akrylátu. Jej výhodou je, že nahrádza skutočný penis. Dildo býva často ohybné a anatomicky je od živého penisu na nerozoznanie.

Niektoré druhy sú aj prispôsobivé svojimi rozmermi. Táto hračka je veľmi obľúbená u osamelých žien, ale aj v párových hrách. Je na každej žene, či jej sedí viacej dildo alebo vibrátor. Je potrebné vyskúšať obe.

Vibrátor

Na rozdiel od predošlej hračky nemá taký reálny vzhľad a parametre. Zato má motorček a dokáže dokonale vibrovať. Čo je pre mnohé ženy zdrojom neskutočného blaha. Vibrácie sa nastavujú na rôznu intenzitu a frekvenciu.

Najlepšie sú vibrátory do siete. Tie poskytujú ten najlepší výkon a rozsah vibrácie.

Venušine guličky

Na trhu existuje celý rad tvarov a veľkostí venušiných guličiek. Ich kúzlo spočíva v tom, že v sebe obsahujú menšie guľôčky, ktoré počas pohybu vibrujú. Môžu tak žene počas každodennej činnosti spôsobiť slastné pocity.

V poskytovaní rozkoše nie sú tak účinné, ako vibrátor. Výhodou je, že žena môže sama seba pripraviť počas celého dňa a partner potom už len zozbiera sladké plody. Inými slovami dokončí to, čo začali guľôčky.

ĎALEJ ČÍTAJTE: 14 tipov pre čo najdlhšiu súlož, aby ste zvládal napĺňať partnerkine potreby. 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze