Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Zasunutie penisu bezpečne a uspokojivo. Ako na to?

1/52/53/54/55/5 (4 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Pokiaľ v sexe začínate alebo meníte sexuálnu partnerku, môžu nastať komplikácie. Nehody pri milovaní sú celkom časté. Ide o zladenie sa pri zasunutí penisu. Aj pri milovaní si môžete ublížiť.

nesprávne zasunutie penisu

Dávajte pozor, aby ste do „tunela“ nezašli príliš rýchlo a agresívne

 

Zasunutie penisu bezpečne

Jednou z najčastejších príčin, kvôli ktorým dochádza k poraneniu, je príliš akčný sex. Niekedy za to môže trocha alkoholu, náruživosť a samozrejme neopatrnosť. Na problémoch sa často podieľa aj nedostatočná vlhkosť vagíny ženy.

Je potrebné mať na pamäti, že pri vzrušení, a to najmä v jeho vrcholnej fáze pri orgazme muž aj žena výrazne menej vnímajú akýkoľvek druh bolesti. Následky divokého alebo neopatrného milovania sa prejavia vždy až po ňom a niekedy až druhý deň či dokonca neskôr.

Pamätajte, že na akýkoľvek sex – prienik penisu do vagíny, potrebujete v provom rade pevnú erekciu. 

Ak nie je dostatočná, pomôžu vám tablety Vimax. Vďaka bylinnému zloženiu rýchlo prekrvujú penis a vy sa tak poľahky dostanete aj do tej najtesnejšej vagíny. 

tablety vimax na erekciu

 

Aké úrazy hrozia pri neopatrnom zasunutí penisu?

Natrhnutie uzdičky pod žaluďom

Ide o najčastejší úraz pri sexe. Príčinou býva nedostatočná vlhkosť pošvy pri pohlavnom styku a zasunutie penisu do vagíny, keď sa pri neopatrnom zasunutí v pošve penis zadrhne a dôjde k bolestivému natrhnutiu uzdičky. Je to najcitlivejšie miesto na penise.

Úraz je veľmi bolestivý a sprevádza ho silné krvácanie. Naviac je okamžite po sexe. V prípade obzvlášť silného krvácania je potrebné vyhľadať lekársku pomoc. Malým lekárskym operačným zákrokom sa natrhnutá uzdička dá zošiť, v horšom prípade by to skončilo obriezkou.

V tom prípade z toho urobíte u žien prednosť. Je dôležité vedieť sa predať. Po lekárskom zákroku je ale potrebná dlhodobejšia pohlavná zdržanlivosť v rade týždňov. Pokiaľ dôjde len k miernemu natrhnutiu a krv netečie, zahojí sa to samo. Takže používajte lubrikant, ak je to potrebné, a veľmi nedivočte.

ČÍTAJTE TIEŽ: Načo slúži uzdička a je vhodné nechať si ju odstrániť? 

 

VIDEO: Penisy sa delia na 4 základné skupiny. Ktorý a ako dráždi vagínu? 

 

Fraktúra – zlomenina penisu

Fraktúra penisu je dosť nebezpečná nehoda a veľmi bolestivé zranenie. Penis samozrejme žiadnu kosť ani žiadnu chrupavku alebo podobný pevný útvar neobsahuje. Názov zlomenina penisu pochádza od zvukového prejavu tupého prasknutia pri prudkom namáhaní stoporeného penisu.

Dochádza k poškodeniu mäkkého tkaniva penisu v erekcii, kedy sa pri súloži pri nešťastnom pohybe alebo náraze stoporený úd veľmi prudko ohne a akoby zlomí. Môže k tomu dôjsť aj pri masturbácii, silnom údere, dokonca aj pri otáčaní s penisom v erekcii ležmo na lôžku. Častejšie ide ale o zranenie pri divokom sexe a netradičných sexuálnych polohách.

Pri sexe často ucítite náznak spriečenia alebo zarazenia penisu aj o lonovú kosť. Nebezpečenstvo zlomenia penisu hrozí väčšinou pri polohe na koníčka. Penis vykĺzne z pošvy alebo sa sprieči proti lonovej kosti. Môže k tomu však dôjsť aj pri iných polohách, pri prudkom dosadnutí ženy, príliš intenzívnej penetrácii a neopatrnom naľahnutí.

Ide o natrhnutie toporivých teliesok penisu v mieste intenzívneho ohybu v plnej erekcii. Penis prudko zabolí, zmení tvar, deformuje sa, neprirodzene napuchne a zmodrie až sčernie, pretože je naliaty krvou.

Je potrebné vyhľadať lekársku pomoc. Ľad a obklady nemusia zabrať a penis by sa už nemusel narovnať do tvaru pred úrazom a môžu vzniknúť vážne problémy s erekciou. Majte ale na pamäti, že ide o výnimočné zranenie nielen pri zasunutí penisu.

VIETE, že zlomenina môže prerásť do nepekného zakrivenia penisu – Peyronieho choroby?

 

Zranenie či bolesť po sexe

 • Natrhnutie uzdičky na mužskom prirodzení je veľmi častým nepríjemným zranením.
 • Fraktúra penisu je vážne, ale málo časté zranenie ohrozujúce možnosť erekcie v budúcnosti.
 • Prasknutie kože predkožky pri silnej erekcii sprevádzané stiahnutou predkožkou s fimózou.
 • Zasunutie cudzieho predmetu do močovej trubice, napríklad antikoncepčné teliesko.
 • Odrenie a poškriabanie penisu.
 • Navlečenie cudzieho predmetu na penis pri erekcii, napríklad nesprávne použitie erekčného krúžku, naťahovača alebo návleku na penis.
 • Zranenie pri nesprávnom použití vákuovej pumpy.
 • Zranenie pri nesprávnom alebo nadmernom požití liekov na podporu erekcie.
 • Prenos mykózy alebo pohlavnej choroby.

ČÍTAJTE TIEŽ: Najčastejšie pohlavne prenosné choroby. 

 

Úraz ženy aj muža formou odrenín

Najčastejšou komplikáciou je nedostatok lubrikácie pošvy, kedy dôjde k odreniu povrchu sliznice pohlavia ženy, ale aj k odreniu sliznice muža pri zasúvaní penisu. Objaví sa pálením s rizikom vzniku zápalov alebo mykózy, čo niekedy obmedzí alebo zabráni ďalším sexuálnym hrám.

Najlepšou prevenciou je použiť dostatočné množstvo kvalitného lubrikantu pri zasunutí penisu do pošvy. Môže k tomu u ženy dôjsť aj pri pohybe prstov a sexuálnych pomôcok a nasleduje úporný a ťažko liečiteľný gynekologický zápal. Pokiaľ dôjde u ženy aj k miernemu krvácaniu, je potrebné vyhľadať gynekológa.

 

Najčastejšie problémy žien pri sexe

 • Odrenie sliznice ženského pohlavia.
 • Narazenie do pošvového krčka pri prílišnom zasunutí penisu.
 • Ranky pri manuálnej stimulácii alebo pri stimulácii erotickými pomôckami.
 • Natrhnutá vagína po divokom sexe, väčšinou s použitím sexuálnych pomôcok.
 • Podráždenie pri použití nevhodného lubrikantu alebo lubrikačného gélu.
 • Vagínizmus, náhle a bolestivé stiahnutie svalstva pošvy znemožňuje uskutočnenie súlože.
 • Mykózy, zápaly a nákaza pohlavnou chorobou.

ČÍTAJTE TIEŽ: Je spoločný orgazmus skutočne nevyhnutný? 

 

Súlož a penetračný pohlavný styk

Pohyby pri súloži záležia od obidvoch partnerov. Žena by mala partnerovi vždy poradiť, aké pohyby jej pri súloži najviac vyhovujú. Najčastejšie sa používa pohyb smerom dovnútra a von. Pohlavné orgány si ale rýchlo zvyknú, a potom má minimálny účinok.

Muži chcú byť často čo najvýkonnejší a cieľom je pohyb čo najviac prehĺbiť a byť rýchly. Výsledkom je potom predčasný orgazmus a neuspokojená partnerka.

Ženám viac vyhovuje krúživý pohyb panvou, potom aj pomalé zasúvanie, zmena rytmu a aj hĺbky spojenia. Naučte sa striedať rýchle, krátke pohyby s pomalými, dlhými pohybmi, čo sa prejaví na ženinom vzrušení a na vašej výdrži.

Sú ale aj náruživé ženy, ktoré majú rady aj veľmi náruživý sex a zasunutie penisu až nadoraz. Veľmi tiež záleží od veľkosti a dĺžky vašej výbavy.

TIP: Naučte sa techniku prerušovanej súlože a predĺžte si sex. 

 

Pohyby pri súloži

Pri súloži rozlišujeme rolu dominantnú a pasívnu. Pohybmi pri súloži sa určuje rýchlosť ich pohybu, intenzita a hĺbka penetrácie. Dominantnú rolu môže zastávať muž, ale aj žena.

Počas pohybu pri súloži je možný variant pohybu panvou, kedy dochádza k vzájomnému treniu a stimulácii pohlavia muža a ženy pri súloži, čo vykonávajú obaja partneri súčasne. Pohyb môže byť vzájomne proti sebe aj od seba.

Spojenie penisu a pošvy sa ale môže rozpojiť, potom môže dôjsť k sexuálnemu zraneniu muža i ženy. Základom je tréning. Každá sexuálna poloha má svoje vhodné pohyby.

 

Nahor a nadol

Základné pohyby panvou nahor a nadol pri zasúvaní penisu, zdvíhaní a spúšťaní, sú veľmi náročné na kondičku, často unavujúce a niekedy hrozí vykĺznutie penisu z pošvy. Dôležité je ale uvoľniť sa a nastaviť panvu do uhla, aby tak dochádzalo k striedaniu pocitov hlbokého a jemného prieniku.

Ženy cielene vyhľadávajú aj úplné vysunutie údu z pošvy z dôvodu intenzívneho dráždenia ich pyskov ohanbia a klitorisu pri ďalšom úplnom zasunutí. Technika vyžaduje zručnosť a opatrnosť, prináša však striedanie slastných pocitov a intenzívne dráždenie.

 

Dopredu a dozadu a krúživé pohyby

Pohyb dopredu a dozadu panvou je možné vykonávať pri úplnom nasadnutí alebo čiastočne skôr v prednej časti pošvy. Dá sa dobre kombinovať s krúžením najlepšie pri polohe na koníčka, kedy žena mení záklon tela a vzpriamenú polohu až do polohy, kedy na partnerovi leží a pritom ho objíma.

Krúžením ženinej panvy dôjde k dráždeniu celej vagíny a pocity preniknutia údu môžu byť oveľa plnšie a hlbšie. Pokiaľ muž nedokáže kontrolovať svoje vzrušenie, pohyby penisu v pošve sa snaží čo najviac prehĺbiť a zrýchľuje, ženu to síce najskôr vzruší, ale muži predčasne ejakulujú a súlož je príliš krátka na ženino vyvrcholenie.

Ženám viac vyhovuje krúživý pohyb panvou, pomalé zasúvanie penisu, zmena rytmu a aj hĺbky spojenia. Pomôže vám aj dobrá fyzická kondícia a dostatok testosterónu.

TIP: Ako sa prejavuje nedostatočná hladina testosterónu? 

 

Vzrušenie a súlož

Väčšina žien sa najviac vzruší pri stimulácii klitorisu a pokiaľ pri súloži udržíte súvislý neprerušovaný kontakt penisu a klitorisu, stúpa vzrušenie ženy aj so šancou na jej vyvrcholenie pri súloži.

Najintenzívnejšiu stimuláciu poskytne kontakt klitorisu s koreňom penisu. Po udržaní kontaktu striedajte pomalé krátky pohyby s pomalými dlhými pohybmi a penisom stimulujte klitoris. Vhodne zvolená sexuálna poloha silne ovplyvní ženino vzrušenie a výdrž muža.

MYSLITE NA PEVNÚ EREKCIU, vďaka ktorej spoľahlivo zasuniete, a hlavne uspokojíte ženu.

tablety vimax na erekciu

 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze