Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Tantra masáž – vyskúšajte masáž s „happyendom“!

1/52/53/54/55/5 (6 hlasů, průměr: 3,67 z 5)
Loading...

Tantrou ku kvalitnejšej a dlhšej erekcii

Tantra je starobylý systém meditácií a rituálov, ktorých vznik sa datuje pred piate storočie nášho letopočtu. Ponúka ucelený systém na dosiahnutie vyššieho vedomia. U nás, na západe, sa však predovšetkým preslávila jedna z jej odnoží nazývaná váma márga, ktorá má priniesť vyššie vedomie cez lepšie sexuálne prežívanie.

Techniky tohto odvetvia slúžia k lepšiemu sexuálnemu prežívaniu párov, jednotlivcov a k zvýšeniu sexuálneho libida. Tiež k zlepšeniu a predĺženiu mužskej erekcie. Rozhodol som sa preto túto techniku vyskúšať na vlastnej koži a dozvedieť sa, aká mocná tantra naozaj je.

TIP DO VAŠEJ SPÁLNE: Ako vám s erekciou dokáže pomôcť partnerka? 

tantra intímna masáž

Intímnym partiám sa masérka povenuje až po vašom súhlase

Tantra – výrazná pomoc pri poruchách erekcie

Priznám sa, že mi už veľakrát napadlo, že tantru vyskúšam. Čo ta týka môjho problému s erekciou, experimentoval som už naozaj so všeličím. Preto ma zaujala možnosť docieliť pevnejšiu erekciu a lepší sexuálny život práve pomocou tohto, u nás stále mýtmi opradeného rituálu.

Vlastne som sa o nej dozvedel náhodou od kamarátky, ktorá sa tantra masážam venovala. Rozprávali sme sa o účinkoch tejto masáže a objasnila mi, ako dokáže tantra masáž neuveriteľným spôsobom umocniť sexuálnu energiu. Čo sa vo výsledku prejaví nielen v lepšej erekcii, ale aj v kvalite sexuálneho života a tiež v ďalších oblastiach ľudského života.

VIETE, ako dokáže silu erekcie oslabiť zlý psychický stav? 

Rozprávala mi, ako vďaka týmto technikám môžu muži dosiahnuť lepšiu a kvalitnejšiu erekciu. A to aj v prípade, ak ju úplne stratili. Že to síce nemusí ísť hneď, ale že tantra je v tomto skutočne nápomocná. Vysvetlila mi, že ide o princíp rozvádzania sexuálnej energie do celého tela, ktorá dokáže neuveriteľne nabiť tak, aby sme nielen prežívali, ale aj skutočne žili.

Spoveď kamarátky o účinkoch tantry na mňa veľmi zapôsobila. Lákalo ma vyskúšať masáž pod jej rukami. Vzhľadom k nedostatku vlastných skúseností mi odporučila navštíviť profesionálnu masérku.

 

VIDEO: Krátky dokument o tantrickej masáži. 

 

Tantrická masáž – výber salónu a masérky

Po mojom rozhodnutí skúsiť masáž s profesionálkou som riešil problém, ako vybrať kvalitnú službu. Od kamarátky som vedel, že ceny sa môžu výrazne líšiť a rovnako tak aj kvalita ich služieb.

Správna tantra masáž by nemala byť iba o fyzickom prežívaní, ale o celkovom prepojení duchovna s fyzičnom. Tak, aby bol zaistený požadovaný efekt a muž získal naspäť svoju stratenú sexuálnu energiu. Bohužiaľ, na trhu existuje stále množstvo salónov, ktoré ponúkajú vlastne len predraženú masturbáciu.

Také som nachádzal na rôznych zľavových portáloch, kde boli ceny občas až podozrivo nízke. Musel som si preto dohľadať fakty a overiť si dôkladne kvalitu konkrétneho salónu. Najlepšie sú rozhodne referencie od známych, ktorí masáž už absolvovali.

Tantra je nielen fyzickou, ale aj spirituálnou záležitosťou. Prepojenie na duchovnej úrovni masírovaného s masérom je teda nesmierne dôležité. Chcel som výberu venovať dostatok času, lebo som vedel, že v tomto smere sa mi moja časová investícia oplatí.

 

VIDEO: Zoberte na masáž aj partnerku. Počítajte ale s tým, že vaginálnej masáži od profesionálneho maséra sa isto brániť nebude!

 

Moja prvá cesta na tantra masáž

Vo chvíli, keď som vedel, že som pripravený na masáž, dohodol som si s masérkou termín. Okrem samého seba som už nemusel na masáž brať nič. Správny salón je vybavený všetkým potrebným. Musíte tiež počítať s istou časovou rezervou.

Samotná masáž pre muža zaberie minimálne hodinu a pol, ale pred masážou, najmä ak idete prvýkrát, ešte prebehne malé posedenie pri čaji. Aby sa roztopili ľady a vytvorila sa správna atmosféra pred samotnou masážou.

Z predchádzajúcej konzultácie som už vedel, na aké miesto idem. Aj napriek tomu aj druhýkrát na mňa salón zapôsobil. Z rušnej ulice som sa náhle ocitol v úplne inom svete. Dvere mi otvorila éterická masérka a miestnosť bola plná pozitívnej energie. Ako keby ste sa náhle preniesli ďaleko ďaleko na ďaleký východ, jednoducho do iného sveta. Všetkému ešte kraľovala príjemná relaxačná hudba.

Samozrejme, mal som tiež strach. Hanbil som sa a nevedel, čo čakať. Moje obavy však rozptýlila moja masérka prakticky hneď. Vysvetlila mi, že pri tantrickej masáži je dôležitá hlavne otvorenosť a žiadne očakávania.

Tiež mi naznačila, že sa môžeme dohodnúť na tom, že k masáži Lingamu (penisu) nemusí vôbec dôjsť, pokiaľ si to nebudem vyslovene želať. Podľa filozofie tantry je to však škoda, pretože tá vníma telo ako celok a nemala by sa teda vynechávať žiadna z jeho častí. Moja masérka bola profesionálka, dokázala ma upokojiť a vyvolať u mňa pocit bezpečia.

 

Tantrická masáž – priebeh rituálu

Rituál sa začal v stoji. Bol som zabalený do takzvaného lungi“ (veľkej šatky), ktorá slúžila k tomu, aby som sa nehanbil za vlastnú nahotu. K odhaľovaniu tela dochádza postupne. Potom masáž pokračovala na masážnom lôžku, najskôr na bruchu, potom na chrbte.

Počas masáže som zažil nekonečnú škálu dotykov rúk, teplých špongií, kožušiniek, pierkami a ďalších príjemných predmetov. Masérka sa dotýkala celého môjho tela s maximálnou láskou a pozornosťou.

Za chvíľku som bol v úplne inej dimenzií a strach zo mňa úplne opadol. Vnímal som len svoj dych, ktorý je dôležitou súčasťou masáže. Vnímal som dotyky masérky, cítil som príjemný, až neuveriteľný prísun energie a mužnej sily.

Bol to presne ten typický wow moment, keď zažívate niečo úžasné prvýkrát a viete, že už sa na to nikdy nebudete pozerať rovnako. Ani mi vo finále neprekážalo, že moja prvá masáž nebola s vyvrcholením. To ani nebolo mojim cieľom. Sexuálna energia bola distribuovaná do celého môjho tela.

 

Niekoľko zaujímavostí o tantre

* Salóny často navštevujú biznismeni, ktorí vďaka hektickému spôsobu života nie sú schopní dobre fungovať v posteli.

* Častými návštevníkmi sú tiež muži s príliš dominantnými partnerkami, ktoré im nedovoľujú „byť mužom.“

* Počas masáže ľudia zažívajú širokú škálu pocitov – smejú sa, plačú, môže dôjsť k uvoľneniu potlačeného hnevu, ale pokiaľ sa všetky pocity príjmu, dochádza k prečisteniu a uvoľneniu a vo finále sa všetci cítia príjemne a vyrovnane.

* Tantra znamená v preklade: „Dostať sa za.(za bežné hranice nášho prežívania, za ego…).

* Tantra masáž môžete absolvovať aj s partnerkou. Masáže sa potom zúčastnia dvaja maséri (muž a žena alebo dve ženy).

* Aj muž môže počas masáže zažiť celotelový orgazmus.

ČÍTAJTE AJ: Všetko, čo musíte vedieť o zdraví a chorobách prostaty. 

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze