Poštovné po celej SR úplne ZADARMO

Nuru masáž – mix erotiky a exotiky s „happyendom“

1/52/53/54/55/5 (3 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Naozaj len málo vecí dokáže naladiť naše zmysly tak, ako erotická masáž. Čaká vás uvoľnenie, relaxácia, odbúranie stresu a napätia, vzrušenie, vášeň a povzbudenie libida a silný orgazmus.

Erotická masáž je skvelým spôsobom, ako znovu načerpať sexuálnu energiu, upevniť partnerský vzťah, dostať chuť na sex i do života. Citlivé dotyky uvoľnia napätie, naštartujú voľné prúdenie endorfínov, prinesú pocity blaha a dobrú náladu. Masáž je tiež cestou k dosiahnutiu emocionálnej rovnováhy.

nuru masáž

Nuru je vlastne jednou z mála masáží s happyendom

 

Masáž pekne telo na telo

Nuru masáž je v angličtine označovaná ako body to body masáž alebo body slide masáž. Erotická technika sa používala v tradičných japonských historických kúpeľoch. Poskytuje sa mužom a len výnimočne ženám.

Pre masérku je táto erotická masáž veľmi fyzicky náročná a vyžaduje si dokonalú synchronizáciu pohybov a techník. Masáž Body to Body si vďaka pôvodu z tradičných japonských kúpeľov uchováva techniky a postupy tradičnej rituálnej masáže, kedy je masérka pri masáži celkom nahá. Ide o masáž celého tela, nôh, chrbta, šije a lona a venuje sa dostatočne dlhý čas intímnym partiám.

 

VIDEO: Presne na takéto služby sa môžete tešiť. Naviac masérka bude úplne nahá.

 

Nuru gél z morských rias

Slovo nuru pochádza z japončiny a znamená klzký, čo je hlavná vlastnosť špeciálneho japonského Nuru gélu z morských rias. Gél ma hustú konzistenciu a vzhľadovo pripomína lubrikant. Nevysychá, nefarbí, nemastí, nenecháva fľaky, nelepí sa, je ľahko umývateľný vodou a krásne kĺže.

Vďaka svojmu prírodnému pôvodu má súčasne blahodárne antibakteriálne a výživné účinky na ľudskú pokožku, ktorá po ňom zostáva hebká a hydratovaná. Nuru masáže boli donedávna doménou predovšetkým Orientu, teraz sa rozširujú do celého sveta a stáva sa z nich veľmi žhavý trend v oblasti erotických masáží.

 

Priebeh Nuru masáže

Masáž začína spoločnou sprchou s masérkou, kde vám slečna dopraje veľmi jemnú masáž, potom sa presuniete do salónika, kde už je všetko pripravené pre Nuru. Masíruje sa spravidla na veľké vyhrievanej podložke s nepriepustným poťahom alebo na vhodnom nafukovacom matraci.

Masérka nanesie zahriaty Nuru gél na svoje nahé telo aj na vaše telo a potom môže všetko začať. Pri Nuru masáži dochádza k treniu tiel, teda masáž telo na telo. Masérka sa po vás začne kĺzať celým svojím telom, kedy na masáž používa aj váhu svojho tela a najmä všetky jej časti.

Budete prekvapený, ako je Nuru masáž originálna, zmyselná, erotická, vzrušujúca a gradujúca. Prídete si na svoje a nikdy na ňu nezabudnete. Končí sa ručným vyvrcholením, vyvrcholením medzi prsia a niekedy aj vyvrcholením počas masáže pri trení tiel.

 

Pravidlá a zásady erotickej Nuru masáže

Erotická Nuru masáž nie je poskytovanie sexuálnych služieb, a preto bozkávanie, orálny či klasický sex nie je súčasťou žiadne erotickej masáže. Nie je možné si ho vynútiť ani za príplatok. Návrhy tohto typu urazia vašu masérku a môže masáž z tohto dôvodu ukončiť.

Môžete však masérku povrchovo hladiť a dotýkať sa jej, všetko je na dohode. Užijete si proste erotiku z inej stránky, rozšírite si obzory, budete vnímať všetkými zmyslami, prehĺbite si erotický zážitok a naučíte sa niečo, čo potom sami môžete použiť pri erotických hrách s vašou partnerkou.

TIP NA DOMA: 33 + 5 erotických hier pre obojstranné uspokojenie. 

 

Nuru masáž celého tela je ako žiadna iná

Nuru masáž je druh mimoriadne zmyselnej erotickej masáže, kedy po celú dobu masáže masíruje celým telom, teda prsiami, bruškom, zadočkom vagínou. Pri masáži sa jemné zložky gélu vstrebávajú do tela a dodávajú mu novú energiu.

Nuru masáž je kĺzavá, postupne rozprúdi krv a energiu až do končekov prstov. Dotyk tela na telo, ten pomalý kĺzavý pohyb a trenie tiel intímnymi miestami spôsobuje mužom hlboký zážitok a naozaj extrémne vzrušenie.

Energetická masáž zasahuje hlboko do tela, až do vnútorných orgánov. Tlak tela na telo spôsobuje veľmi dobré prekrvenie pokožky, svalov aj vnútorných orgánov, vďaka ktorému sa budete dlhú dobu cítiť celkom uvoľnený a plný energie.

 

Nuru masáž a nahota

Nuru masáž je celkom odlišná od klasických masáží. Nuru masáž je mokrá masáž, pri ktorej sú klient a masérka celkom nahí. Prírodný gél sa zahreje na príjemnú teplotu, aby bol príjemný pre obidvoch účastníkov.

Masérka kĺže svojím telom po tele klienta a hmatový vnem je prekvapivo vzrušujúci. Nuru masáž prebudí všetky vaše sexuálne cítenia. Procedúra pôsobí nie len na organizmus, ale je elixírom života pre všetky naše zmysly.

 

VIDEO: Nuru dovedené k umeleckej dokonalosti. 

 

Okúste kúzlo tradičného japonského rituálu

Sex nemusí byť stále rovnaký, upotený a v rovnakom scenári ukončený počas piatich minút. Doprajte si nedosiahnuteľnú Nuru masáž so všetkým. Súhra dvoch nahých vlhkých tiel vám otvorí nové obzory do sveta erotiky.

Nuru gél má okrem priaznivých fyzikálnych vlastností aj veľkú schopnosť zbavovať organizmus psychického napätia, prispievať k celkovej pohode a v kombinácii so zvodnou Nuru masérkou ide o výborný prostriedok na relaxáciu v orientálnom štýle.

 

Kúzlo erotickej masáže Nuru

Erotické telesné pohyby sú klzké a hocikedy nepredvídateľné, čo je veľmi lákavé pokušenie, ktoré činí Nuru masáž úchvatnou. Vyvrcholenie môže byť súčasťou aj zakončením.

Pocítite príval sviežosti, radosti a uspokojenia, a to každým miestom svojej kože. Nuru erotické masáže sú skutočným rajom rozkoše, ktorý sa vám rozhostí po celom tele. Aplikácia príjemne nahriateho Nuru gélu a následné hýčkanie hodvábnym masérkiným telom je podstatou. Ide o liek na všetky erotické poruchy a nechuť na sex. Príjemné osvieženie všedného života. Perfektné uvoľnenie a relaxácia.

 

Čo robiť, pokiaľ idete na Nuru masáž po prvý raz?

Nebojte sa komunikovať a spýtať sa. Najprv vám bude vysvetlený priebeh erotickej masáže a zodpovedané všetky otázky. Odložíte si oblečenie, dostanete čistý uterák a zájdete nahý do sprchy alebo spolu do sprchy idete z masážnej miestnosti. Absolvujte spoločnú erotickú sprchu.

Erotická masáž začína na bruchu. V úvode erotickej masáže môžu byť prvé momenty neobyčajné, niekedy pre vás ľahko stresujúce, pokiaľ ste na erotickej masáži prvýkrát, preto je potrebné napríklad sa najprv uvoľniť pomocou kvalifikovanej masáže chrbta, šije, horných aj dolných končatín.

 

Nuru masáž má jedinečnú erotickú atmosféru

Už od samého počiatku erotickej masáže je zo strany masérky nastolená erotická atmosféra. Očakávať môžete dotyky na vnútornej strane stehien, v slabinách, na dolnej časti bedier a postupne nebudete ochudobnený ani o ďalšie intímne miesta, rovnako ako zvodné a zmyselné pohľady do priľahlých zrkadiel, ktoré zintenzívnia techniku telo na telo.

Atmosféru umocňuje relaxačná hudba a intímne osvetlenie sviečok. Erotická masáž spredu asi v polovici dĺžky erotickej masáže je zameraná na predné časti tela, predovšetkým na intímne partie.

Masáž môže a nemusí končiť vaším intímnym vyvrcholením a nie je nutnou súčasťou celej služby. Ide o to, či si to sám doprajete alebo sa ochudobníte. Na konci je vo zvyku absolvovať ešte jednu očistnú sprchu v sprievode masérky či samostatne.

ĎALEJ ČÍTAJTE: Nie ste náhodou závislý na sexe? Chyba to nie je, pokiaľ tým nikomu neškodíte

Už za 3 pracovné dni u vás doma
Diskrétní balení a doručení
60 denní garance na vrácení peněz
Osobní odběr v Praze